365 тайни от моя живот ...тема №2

  • 358 957
  • 3 002
  •   1
Отговори
# 2 475
  • Мнения: 1 416
Аха.
На фона на останалите сериозни, но странни постове преди това, не направих разликата.

# 2 476
  • Мнения: 609
А колко си висока и колко тежиш?

Аз имам подобен проблем Twisted Evil, тежа 52 кг. на височина 168 см. и се виждам глиган в огледалото.
Тръгнах на фитнес и съм ужасно упорита, но не с цел отслабване или стягане, а с цел ненапълняване.
Имах някакъв ужасно критичен период на неядене, бях под 48 кг. и летях надолу. Нося 26 номер дънки, 34 по европейската номерация на дрехи и като погледна дрехата виждам, че съм слаба, като се видя в огледалото и съм тлъста. Много е тъпо...

Преди време една гъска ме заяде на тема тегло в една тема. Отдавна искам да споделя, че това е много грозно - четат тук и после хапят злобарки гадни.


 Висока съм 1.68 и към момента тежа 48 килограма.Именно!Това имах предвид и аз,гледам се, и просто се чувствам дебела.Аз ходя да тичам,че нещо започна да не ми понася гадния прах във фитнес залата.Въпреки всичко..пак не си се харесвам и това си е . Grinning
Нормално,хората са злобари. Аз пък ти симпатизирам,много готино пишеш. Peace

Последна редакция: пт, 24 окт 2014, 22:48 от /Pəˈtrɪʃə/

# 2 477
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
/Pəˈtrɪʃə/, само в бедрата ли виждаш дебелото или навсякъде?

# 2 478
  • Мнения: 609
Само в бедрата.Навсякъде другаде съм кожа и кости.Само тези "прекрасни" бедра...Като се гледам,само тях виждам.Една такава... Кофти гледка.Зная,че всичко е в главата ми,нонононо НО Grinning не мога да спра да се втренчвам във всичките им недостатъци.

# 2 479
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Възможно е да си слаба по принцип, но да не харесваш формата на бедрата си  Peace Със спорт можеш да ги оформиш Simple Smile Ако не обичаш зали - можеш да помислиш за тренировки в домашни условия, да обсъдиш с треньор програмата си .... А има и такава тема  Peace

При много слаби тела - също има бричове - въпрос на ген, начин на живот ...

# 2 480
  • Мнения: 609
Тичам всеки ден.Правя и упражнения за стягане.Не,то проблемът е ,че са мускулести и под дънки,панталони и т.н. Според мен,си изглеждат направо  грамадно-ужасни.Такава си ми е конструкцията . Та така ... Ей затова си се оплаквам тук...да си споделя и да ми бъде по-леко на душичката .
A.l.e.n.a,мисля да те помоля да ми станеш психолог . : ) Peace

# 2 481
  • София
  • Мнения: 62 595
нищо не може да се направи, явно такава е конституцията на тялото.

# 2 482
  • Мнения: 9 050
нищо не може да се направи, явно такава е конституцията на тялото.

Аз мисля, че може и Алена е много права. Различните физически активности оформят мускулните влакна по различен начин. Тичането прави една структура, плуването - съвсем друга. И това най-много си личи по състоянието на мускулатурата, когато тренировките се спрат. Консултация с професионалист може да помогне за правилното оформяне на мускулите на бедрата, така че да изглеждат по-приемливо за притежателката на тези бедра. Simple Smile

Да, никой не може да пребори костната си система. Но всичко, покриващо костите може да се оформя Wink

# 2 483
  • София
  • Мнения: 1 345
А на мен 25 размер дънки са ми големи.

# 2 484
  • Мнения: 10 547
То овапцахме темата с тайните, но да кажа на Pəˈtrɪʃə: Спри да тренираш! И започни да поддържаш тябото си с йога и стречинг, защото бедро, право като на манекенка със спорт няма да имаш.
Не ми се пускат мои снимки тук, за да покажа как се промени формата на бедрата ми преди и след спирането на активни ежедневни тренировки от поне по 30 минути сутрин и час вечер.

# 2 485
  • Мнения: 1 978
И мен  това винаги ми е мъчело , височина 176/ 57кг ... но слагам много неразпределено кг и изглеждах до скоро пухкава, вече не.. всичко е в главата мили дами  Naughty  bouquet

П.С. Не мога да разбера защо някои хора лъжат за килограми при положение, че са давали линкове със снимки и всички сме виждали колко далече са от това, което казват... много е грозно така  Wink

# 2 486
  • Мнения: 11 577
Само аз ли искам да съм дебела? Mr. Green На 173 съм 45-6 и е ужас. Най- се харесвах като бях 60 кг.- то гърди, то дупе, умря циганката. Grinning Ама пусто, право черво и цигари.

# 2 487
  • Мнения: 10 547
П.С. Не мога да разбера защо някои хора лъжат за килограми при положение, че са давали линкове със снимки и всички сме виждали колко далече са от това, което казват... много е грозно така  Wink

Освен Красимира, която твърдеше, че носи размер М, не съм виждала някой да лъже, че тежи 45 кг., а всъщност е 75. Темата е за тайните, кажи, де.

Sourcherry, дълга история, но имаш прекрасно чело и хубав диван.

# 2 488
  • София
  • Мнения: 1 345

П.С. Не мога да разбера защо някои хора лъжат за килограми при положение, че са давали линкове със снимки и всички сме виждали колко далече са от това, което казват... много е грозно така  Wink

Поименно,Брадшоу,поименно...

Цели 33г. се боря със слаботата си,единствения ми плюс е,че съм ниска и не ми личи ужасно.
Бирена мая пих по схема,тренирах поне релеф да оформя,какво ли не правих поне до 44кг да стигна.
Бременях и светкавично след ражданията пак си връщах 42-та кг.Отказах се.Харесвам се.

# 2 489
  • Мнения: 1 978
Поименно няма нужда. Който трябва ще си го разбере... защото ако в живота си лъжат, тук пак лъжат... е е**хти гадният живот  ooooh! hahaha

По темата - адски много ми се иска да завали сняг и тук, обаче..обачеее в последните няколко години снегът ми носи само по-големи сметки за ток  #Crazy Mr. Green и бързо бързо ми минава меракът

Последна редакция: сб, 25 окт 2014, 10:54 от Carrie Bradshaw^

Общи условия

Активация на акаунт