Имението Даунтън

  • 44 668
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 23 098
Ако не се сещате кой е Тоби, оттук можете да се подсетите:
https://www.google.com/search?q=Toby+Stephens&safe=off&r … =1140&bih=490
Супер, мерси за инфото!   bouquet
Гледала съм филми с него - симпатяга е. Одрал е кожата на майка си.

# 706
  • Мнения: 36
OK, тя може да  е прекрасна театрална актриса, да има безброй много хубави и стойностни роли на сцената, но е факт ,че ние ,хорицата по света няма как да сме станали свидетели на тях . Чрез ТВ тя получава популярност в цял свят , тъй като всеки може да си я гледа у дома . Разбира се ,че ние знаем С. Мутафов не само от ТВ , но кой др я знае . Не искам да умаловажавам Мутафов ,голяма е , но си е факт .

Само дето не е само театрална актриса, а има и много богата филмова кариера, включително 2 Оскара.

# 707
  • Мнения: 5 261
Реших да пиша на страницата на Нова ТВ във Фейсбук, да ги питам имат ли намерение (и кога горе-долу) да пуснат другите епизоди от сериала. Да видим сега дали изобщо ще ми отговорят... Thinking

# 708
  • Мнения: 2 761
Реших да пиша на страницата на Нова ТВ във Фейсбук, да ги питам имат ли намерение (и кога горе-долу) да пуснат другите епизоди от сериала. Да видим сега дали изобщо ще ми отговорят... Thinking
Ще ни информираш като ти отговорят, нали?  Flutter

# 709
  • Мнения: 5 261
Реших да пиша на страницата на Нова ТВ във Фейсбук, да ги питам имат ли намерение (и кога горе-долу) да пуснат другите епизоди от сериала. Да видим сега дали изобщо ще ми отговорят... Thinking
Ще ни информираш като ти отговорят, нали?  Flutter
Естествено! Стига да благоволят Wink да ми пишат, разбира се.

# 710
  • Мнения: 13 292
Реших да пиша на страницата на Нова ТВ във Фейсбук, да ги питам имат ли намерение (и кога горе-долу) да пуснат другите епизоди от сериала. Да видим сега дали изобщо ще ми отговорят... Thinking

Ще следя за инфо.  Peace Дано отговорят!  Praynig

# 711
  • Мнения: 2 820
Реших да пиша на страницата на Нова ТВ във Фейсбук, да ги питам имат ли намерение (и кога горе-долу) да пуснат другите епизоди от сериала. Да видим сега дали изобщо ще ми отговорят... Thinking

Ще следя за инфо.  Peace Дано отговорят!  Praynig

И аз ще следя  Hug

# 712
  • Мнения: 5 261
Цитат
Здравейте, в момента нямаме закупени трети и четвърти сезон.  Ще ви държим в течение!.

Това са ми писали днес.

# 713
  • Мнения: 2 761
Цитат
Здравейте, в момента нямаме закупени трети и четвърти сезон.  Ще ви държим в течение!.

Това са ми писали днес.
Ясно, значи да не чакаме скоро. Tired

# 714
  • Мнения: 13 292
Цитат
Здравейте, в момента нямаме закупени трети и четвърти сезон.  Ще ви държим в течение!.
Това са ми писали днес.

Като онова култово - "татко ще ми купи колело, ама друг път".  ooooh! Ще се гледа със субтитри.  Peace

# 715
  • Мнения: 2 761
Аз тъй като не си падам много по торентите, намерих сериала със бг субтитри в един сайт за гледане онлайн и мисля да го изгледам така. Ако някой се интересува, ето линк: http://www.blogsunflower.com/%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B … BE%D0%BD-3%D1%81/

# 716
  • Мнения: X
Хиляди благодарности, invierno !

# 717
  • Мнения: 5 261
И аз благодаря!

# 718
  • Мнения: 2 761
 Hug Приятно гледане!

# 719
  • Мнения: 2 761
Да попитам - вие успявате ли да гледате сериала от сайта, който ви пратих? Защото при мен изненадващо спря. И като гледам коментарите в сайта, явно от Нова спират онлайн излъчването повсеместно заради нарушаване на авторските права. Tired

Общи условия

Активация на акаунт