Кърджали

  • 17 005
  • 284
  •   2
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 416
Inna,засега и в събота работя-да..даже работя повече и от преди Mr. GreenАз по въпроса за пола-винаги много съм искала момче и бях тврде убедена,че именно такова ще имам Joy

# 271
  • Мнения: 377
sladurka, Inna
не можете да си представите колко много Ви завиждам за тези девойки. Нека е наред всичко, а после ще разберете колко съм била права. А и винаги има време и за още един опит.

За срещата ако е на 30 юни и аз може да се включа. Плановете са да сме в К-ли от 29 юни до 1 юли.

# 272
  • Хасково
  • Мнения: 180
И аз съм за момиченцата. Искам и второто да е момиченце, като му дойде времето. Само дето няма гаранция докато не се покаже на бял свят. Друго си да вързваш панделки, слагаш фиби, полички, роклички.
Надявам се никоя от вас да не се засегне. Това, си е лично мое мнение.

# 273
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Супер, Петя, ще е чудесно да се съберем повече!!!

Сладурка, забравих да те питам много ли е натоварен д.р Йорданов? Т.е., ако се обадя сега за тази или утре вечер дали ще може да ме приеме?

# 274
  • Мнения: 3 416
Inna,мене Йорданов ме прие ощше същия ден,но все пак си е най-добре да се обадиш да питаш.

# 275
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз съм в София от вчера, но на 1-ви се прибирам пак в Кърджали! Hug Тук ми предстои да отметна някои ангажименти + сватба и юбилей...
 Crazy
Много ми е добре там - чисто и красиво. Имам и приятелки, но форумска среща не отказвам! Party

# 276
  • Мнения: 1 895
Аз като виден заплес едва сега виждам, че има "кърджалийска тема" Crazy
С някои от вас се познаваме лично, с други само виртуално, за трети - приятно ми е, Кремена, набор 75, немската в Ботев - випуск 94, близнашка майка, в София от завършването.
 
Инче, не знаех,че чакаш втори бебок! Лека бременност!
Ренци, с теб дано се засечем някой ден Laughing
Не се прибирам повече от 2 пъти годишно за някакви празници, но човек никога не знае Laughing Приятно ми е да ви "видя" тук всичките Laughing
 

# 277
  • Мнения: 128
Абе този форум нещо не ме известява, пусни ми няколко известия и после край, и все изтървам до къде е стигнала темата  #2gunfire Идеята за нова среща ми допада, пишете ме там съм. Ще се постарая да следя темата за да не изтърва срещата.

# 278
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Ивонска, приятно прекарване на прекрасните събития!!! После да разказваш!

Креми, добре дошла в темичката! Гледам вие скоро ще имате рожден ден...!

# 279
  • Мнения: 1 895
Креми, добре дошла в темичката! Гледам вие скоро ще имате рожден ден...!

Дааааа, вече отмятаме дните на календара Laughing
Живот и здраве през август ще ги пращам при баба и дядо, но аз едва ли ще дойда за повече от уикенд.

# 280
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Момичета, някой да знае хубаво място с беседка и чешмичка в близост до Кърджали? Мойто голямото момче ще има юбилей тази година (30) и ми се иска да го изненадам с едно парти! Ама нищо не ми идва наум... Може и някоя хижа или станция... Става въпрос за 8 юли на обяд....

# 281
  • Мнения: 3 416
Абе момичета как я карате в тия жеги ooooh!
Inna,мои приятели скоро ходиха в някаква хубава местност с чешмичка,но забравих къде-ще ги питам и ще пиша Peace

# 282
  • Мнения: 128
Ина, на Белите брези е хладно и приятно, но конкретна хижа не мога да ти предложа. Знам че има някакво място с чешма и сянка по пътя към Джебел.

# 283
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Благодаря предварително, Сладурка, ще чакам информация Wink
Наси, тая чешма с беседката на Джебелското дере я знам, много е хубаво там, но от две години, като се наканим да ходим, все има хора от сутринта! Освен да изпратим там някой да пази още в ранни зори Simple Smile
А на Белите брези е супер, но не знам дали ще може да се ангажира хижа само за през деня... Щото аз в тва състояние не се наемам да спя там...

# 284
  • Мнения: 655
Момичета,пускам нова темичка,че тази вече стана голяма.
Надявам се да харесате заглавието  Grinning.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206937.0

Общи условия

Активация на акаунт