Енгин Акюрек в очакване на „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 241

  • 30 437
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 405
Добър вечер момичета!
Днешният празничен ден за мен беше работен Sad
Заварвам ви в новата тема ,много сте писали,но ще ви чета утре, защото сега ще дебна Дядо Коледа  Winkкакво ще  ми остави под елхата Laughing
Пожелавам ви светли и благословени коледни празници.Бъдете здрави и щастливи Hug

# 31
  • Мнения: 1 097

Момичета,умната с греяната ракия,за да не търсите къде да се подпрете като Керим.
На всички вас момичета желая от сърце най-големия и най-желан от вас подарък.Дано да сте били послушни,иначе не отговарям

# 32
  • Мнения: 1 953
Хаяско ,Дядо Коледа ,безпогрешно познава добрите хора ,така че ,чакай добри новини !

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 405
Хаяско ,Дядо Коледа ,безпогрешно познава добрите хора ,така че ,чакай добри новини !
  love001
Да ,послушна съм била и съм доволна  newsm47
 

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144


Вероятно първата среща.

# 35
# 36
  • Мнения: 1 097

Един прелестен Керим,който се опитва да се оправдае без особен успех.

# 37
  • Мнения: 23 290


Хаяско

Скрит текст:
днес си мислех, че липсваш от компанията ни, но реших,че явно си се отдала на кулинарстване

Причината ти е особено уважителна, защото грижата за здравето няма почивен ден.

Сега се отдай на заслужена почивка, ама утре да ни чакаш с кафенце и хич не си мисли, че ще си "скриеш" подаръка от любопитните.

Аз моя си го казах, защото го получих рано-рано  още предната седмица

# 38
  • Мнения: 1 097

Аз отново съм с Керим.Ще ходим на кино.
Марта,ти много бързо се наработи,да не се надяваш на оше подаръци,че надничзш.Всички чакаме ,но засега  йок.

# 39
  • Мнения: 1 953
Момичета ,до утре! Hug
Спете спокойно! Hug
Бог да благослови вас и семействата ви! Hug

# 40
  • Мнения: 23 290


Дочи - лека и на теб !

Милка - аз съм на линия, за сметка на това "работата" вече спи и сънува утрешните си подаръци !


Скрит текст:

Последна редакция: вт, 24 дек 2013, 23:59 от Марта_49

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144




Момичета, според поверието - каквото сънуваш тази нощ, се случва. Пожелавам ви най-хубавите сънища. Вече е 25 - Христов ден. Честито на празнуващите именници - с тази прекрасна целувка.....

# 42
  • Мнения: 1 097

Целувка за лека нощ.
Честито Рождество Христово.Най-искрени благопожелания за здраве,щастие и любов на вас,мили момичета и на вашите семейства.Нека всяка от вас има своята ярка звездичка,която да я пази  и закриля.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 405

Честита Коледа на всички и честито на именниците.
Марта  Hugлеко дежурство .При нас е най -добре ,,работата ''да е приспана Laughing

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 34 144


Честита Коледа момичета! Един поздрав за всички от мен.



Общи условия

Активация на акаунт