Мнението ви за промените във форум ОБЯВИ

  • 2 589
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Мерките са доста неефективни!Те ги пускат в На пазар,а модераторите ги местят в Продава..и пак същото.Има хора,които едвам се стърпяват да направят 50 публикации и кибичат цял ден в Продава... без да четат повече нищо друго Thinking

# 31
  • Мнения: 98
На мен не ми беше много ясно за какво става въпрос ,но като прочетох горедолу вързах ,та мисля че не е редно да се върти търговия ,а да си помагаме.

# 32
  • Мнения: 498
ограниченията са си съвсем правилни Naughty

# 33
  • Мнения: 1 327
гадно е, че новите мами които имат нужда от колички, легла или други принадлежности не могат дори да видят какво се продава....
все си мисля, че можеше да има ограничение тези, които са регистрирани да виждат обявите, но да не могат да публикуват докато не наберат заветните 50 постинга..

# 34
  • Мнения: 6 323
все си мисля, че можеше да има ограничение тези, които са регистрирани да виждат обявите, но да не могат да публикуват докато не наберат заветните 50 постинга..

Това е точно така.
Не могат да виждат обявите нерегистрираните и регистрираните с 0 мнения.
Потребителите с ранг Новак (т.е. с 1 мнение във форумите) могат да виждат обявите, но не могат да публикуват.

# 35
  • Мнения: 2 614
Да не е киселко гроздето?

Това е правилният начин за тези форуми.

Има форумни системи, в които нови потребители не могат нито да четат, нито да пишат, докато в специален форум не пишат 20-50 мнения, да се види, че са 'читави' хора преди това... така че, споко. 8 мнения те делят от заветните 50... завидели й били... Стига с тези конспирации!  ooooh!
Горките Мамма и Татти - 14,500 потребители кудкудякат и всеки дърпа нанякъде...
Смятам, че ограниченията бяха крайно наложителни.

Нямам какво да добавя Simple Smile

Купувала съм от форума и ще продължавам да купувам, най вероятно, но все пак това не е форум за покупко-продажби.

# 36
  • Мнения: 75
Аз като нова, първоначално доста се възмутих че не мога да публикувам обява във форума "Търси" Embarassed Търсех си количка на старо, но тъй-като не съм от най-търпеливите дето обичат да чакат, а и не ми се занимаваше да си изсмуквам 50 мнения за да си пусна заветната обява, най-накрая отидох и си купих нова Laughing

# 37
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Съгласна съм  Peace

Общи условия

Активация на акаунт