Картофките и сандвичите на "Макдоналдс" - още по-вредни

  • 4 069
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
В Макдоналдс ме кефи само кафето.
Стига бе. Това не го вярвам  Laughing

Изкушението от време на време не е пагубно за здравето. Лошото е, че за някои, мазният сандвич е култура на хранене.

Относно признанието на МакКвак, то не е нищо ново.В момента тук се надпреварват, кой по-голям надпис да сложи на опаковката, че продукта съдържа 0% trans fat.

# 16
  • Мнения: 1 999
Никога не съм харесвала Макдоналдс! Много са ми Sick Sick Sick А Super size me е много як филм! Гледайте го! Simple Smile 

# 17
  • Мнения: 3 663
според мен всичко прекалено е вредно и в тоя ред на мисли, ако човек редовно се храни в МкД може и да му стане нещо
ама че хапнал 5 картофчета и един сандвич веднъж на 1/2/3 месеца... едва ли
трансмазнини има още в купища неща освен в бързата храна - в пуканките за микровълнова, пайове, донати, крекери....
просто не бива да се прекалява си мисля

# 18
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз имам 3 години трдуов стаж в МакДоналдс... Много обичам да ям и сигурно за тя три години добре съм се омазнила Simple Smile
Сега не ям толкова често, но пък това е за сметка на количестваото  Embarassed

относно пърженето с една и съща мазнина много дни... Първо се сменя всяка нощ и освен това се пържи с мазнина за многократна употреба... Тъй че вредното не идва от това, че мазнината е много пъти използвана... До колкото си спомням в тя съдържаше палмово масло и още доста съставки.

Иначе като вътрешен човек мога да ви кажа, че поне като качество продуктите са на ниво ( имам предвид че се съхраняват правилно и т.н. а ня за транс мазнините Simple Smile)

Мен обаче трудно биха ме отказали да ям в Мак Доналдс...

# 19
  • Мнения: 7 186
Да, филмчето си струва гледането. Peace
И аз рядко ходя в Макдоналдс за щастие. Бургерите им хем са калорични, хем не наяждат. Tired
Иначе си умирам за едно Мак Чикън меню с големи картофки и кола и Ябълков пай за десерт. eat
Абе не трябва да се прекалява, това е.

# 20
  • Мнения: 1 187
Изтгели си филма "Supersize me" на BBC. Там се разказва за един чичко, дето се транс-омазнявал всекидневно и как му се отразило Simple Smile.

Този филм го гледах отдавна,но не се впечатлих особено.  Whistling А и едва ли има спечелени дела с/у Мак,какъвто беше случая с Филип Мориц.Харесват си ми бургерите и тва  е. Crossing Arms

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 161
За мен сандвичите на Макдоналдс не са нищо особено. Дори си мисля, че цената не съответства на предлаганото количество и на разнообразието, което всъщност липсва. Само че това е труднообяснимо на дете, запленено от играчка във вида на любимия си анимационен герой. Confused Добре, че тук няма такъв ресторант!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 254
Изтгели си филма "Supersize me" на BBC. Там се разказва за един чичко, дето се транс-омазнявал всекидневно и как му се отразило Simple Smile.

Този филм го гледах отдавна,но не се впечатлих особено.  Whistling А и едва ли има спечелени дела с/у Мак,какъвто беше случая с Филип Мориц.Харесват си ми бургерите и тва  е. Crossing Arms

хихихи
В българия има един единствен човек, който успя да осъди Мак... за неправомерно уволнение! 5 години се влачиха, ама ги осъди на 3 инстанции... Беше одавна, ама сравнително скоро - преди 2 години - ми беше гадже  Embarassed

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз обожавам крилцата им и много често ходя да си зимам!Разбира се и други неща съм яла и да си призная ми харесват!А на сина ми му харесва само пая!

офф- Мандарински,ти от колко годишна работиш миличка?

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
от МкД ям само сладолед, когато има хубава играчка мъж ми иzяжда детското меню, раzделяме си фантата, а играчката_zа дребо.... Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 057
Най обичам ябълковия им пай и сладоледа с ягоди.... newsm22

# 26
  • Мнения: 4 629
На мен ми се случва да си хапна от време на време в Макдоналдс. И на сина ми давам. Не мисля, че ни вреди, още повече като не прекаляваме с храните от заведенията за бързо хранене

# 27
  • София
  • Мнения: 1 254
Z-O-R-I за ОФФ-а - от 16 годишна работя, а на 20 вече имам дете Simple Smile Много бързо пораснах...

# 28
  • Мнения: 3 550
Моя приятелка и съпругът `и работиха върху този филм. Онзи чичко е шефът им, който решил да изпита върху себе си действието на тази храна. Не успях да гледам филма, но те ми разказаха следното:
Направили опит с 3 вида пържени картофки, купени от различни видове заведения - от ресторант, от някакво заведение за бързо хранене, от МакДоналдс. Сложили ги под три стъклени похлупака и наблюдавали какво ще се случи.
Първите картофки се развалили, плесенясали и т.н. след няколко дни. Изхвърлили ги, за да не смърдят. Вторите се развалили след около седмица, изхвърлили и тях. тези от МакДоналдс престояли 1 месец, 2-ри месец, 3-ти месец ........ никакви изменения, все едно че са току-що купени. Най-накрая ги изхвърлили, защото им омръзнало да ги гледат.
Според мен мазнините са им най-малкия проблем.

# 29
  • Мнения: 398
еее, не го вярвам това. Mr. Green
там е най-здравословно, така ме убеждаваха веднъж в един с нарисувани мускулести тела на опаковките. Joy

Общи условия

Активация на акаунт