Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 24

  • 57 217
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Извинявам се за тона, но мисля, че тя просто търси внимание. Не мога да си обесня, как ако си притеснен за бебето или не ти е добре, ще стоиш пред компютъра по цял ден в някакъв форум.

Поислих си същото и аз,но ме зачекна любопитство и малко съжаление за това младо момиче...
Потърсих назад нейни мнения/нещо което почти не правя/ и разбрах,че буквално този проблем го има от преди нова година..... Shocked
Объркана е девойката...от паническо разстройство,та чак до разширени вени варират постовете ѝ....
Тя ли не търси правилната помощ незнам,но е факт,че проблем има явно... Rolling Eyes

Миленка Димитрова,надявам се не се сърдиш на това което съм написала и много ми се иска да вярвам,че успешно си намерила решение на всичко,което те измъчва.
Очаквам да пишеш с положителни постове  Peace

# 751
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Стана ми любопитно и прочетох мненията назад също. Затвърдих си мнението, че момичето търси внимание и вероятно повчето проблеми са на психическа основа. Не мога да се поставя в нейното положение, но не виждам какво можем да направим ние. Почти всеки пост е как няма финансова възможност и е сама, това за мен е търсене на съжаление. Извинявам се отново за грубия тон, надявам се наистина е отишла до някой спешен кабинет или е извикала линейка, ако се чувства зле.

# 752
  • Мнения: 436
bunny Simple Smileздравей
знам,че писа,че ти си гледаш детенцето по цял ден,но няма ли някой близък,който да си вземе отпуска да те отмени и ти ...колкото и трудно да ти е да се изолираш от детето ...поне докато разберете резултатите. И най-добре,щом ЛЛ  е била толкова сигурна,че е рубеола иди в някоя частна лаборатория да ти вземат кръв и да ти пуснат изследване за IgM и IgG антитела срещу рубеола. А те нали процедират резултатите им да са готови най-късно на следващия ден. И направо с тях да идеш на лекар,ако не дай си Боже има нужда. Ще стискам палци всичко да е наред,защото даже и да не си я прекарала има шанс да не си се заразила. Praynig Peace Hug

# 753
  • Мнения: 113
въобще не ми харесва отношението ви.Не си търся никакво внимание и съжаление съжалявам,че споделих, че нямам финансова възможност и съм сама казах го защото ми пишете да ида на плевен а то не става така лесно,но както и да е.Ходих в спешното,но пак съм тук и все така.На всичкото отгоре незнам на къдеми взеха кръв,че ми се поду ръката и ме боли,сега и затова да се притеснявам
devi4ca вижда ти се невъзможно да има човек проблем с вените ли?Не споря с вас,че и може и да има на психична основа,но не всичко човек неможе да се чувства толкова зле постоянно.Писах ви не да ме нападате така и да ми казвате,че търся съжаление а просот ако някой се е чувствал така да сподели 

# 754
  • Мнения: 1 952
Ние не искаме да те нападаме, но реално и няма как да ти помогнем. Нямаш ли близки, приятелки, с които да споделиш и да получиш подкрепа?

# 755
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ходих в спешното,но пак съм тук и все така.
Каква диагноза сложиха?
Щом са взели изследвания,значи са имали нещо в предвид.
Наистина най-чистосърдечно пишем всички,едва ли някой ще сипе обиди и подигравки по твой адрес.

# 756
  • София !
  • Мнения: 1 240
bunny Simple Smileздравей
знам,че писа,че ти си гледаш детенцето по цял ден,но няма ли някой близък,който да си вземе отпуска да те отмени и ти ...колкото и трудно да ти е да се изолираш от детето ...поне докато разберете резултатите. И най-добре,щом ЛЛ  е била толкова сигурна,че е рубеола иди в някоя частна лаборатория да ти вземат кръв и да ти пуснат изследване за IgM и IgG антитела срещу рубеола. А те нали процедират резултатите им да са готови най-късно на следващия ден. И направо с тях да идеш на лекар,ако не дай си Боже има нужда. Ще стискам палци всичко да е наред,защото даже и да не си я прекарала има шанс да не си се заразила. Praynig Peace Hug

Няма кой ми да я гледа мила   Confused .... Изолацията , че ще ми е , трудна , ще ми е , трудна , но пък ако имаше кой да я гледа , по - добре да се бяхме разделили за малко , но наистина , няма кой да ми я гледа .... Много кофти се получи , точно сега . Утре съм на лекар и да пусна изследването , пък да видим !!

Миленка - И преди време ти казах !! Според мен , твоя проблем е , на психическа основа !! След всички лекари който посети и всички ти казват , че нищо ти няма , ти си знаеш , твоето си !! Казах ти и , че много добре те разбирам !! Преди време имах подобен проблем и много добре знам , какво е , да те ''боли'' , да имаш ''задух'' , да те ''стягат гърдите'' и прочие , без да имаш проблеми !! Просто се успокой !! Мисли позитивно !! Ако не за себе си , то мисли , за бебенцето което носиш !! От толкова стрес , може да му докараш проблем на него !! Опитвай се , да се разсейваш с нещо и не задълбочавай нещата ( казвам ти го , съвсем чистосърдечно с най - добри чувства - всичко е , за твое добро !! ) .

# 757
  • Мнения: 65
Миленка - И преди време ти казах !! Според мен , твоя проблем е , на психическа основа !! След всички лекари който посети и всички ти казват , че нищо ти няма , ти си знаеш , твоето си !! Казах ти и , че много добре те разбирам !! Преди време имах подобен проблем и много добре знам , какво е , да те ''боли'' , да имаш ''задух'' , да те ''стягат гърдите'' и прочие , без да имаш проблеми !! Просто се успокой !! Мисли позитивно !! Ако не за себе си , то мисли , за бебенцето което носиш !! От толкова стрес , може да му докараш проблем на него !! Опитвай се , да се разсейваш с нещо и не задълбочавай нещата ( казвам ти го , съвсем чистосърдечно с най - добри чувства - всичко е , за твое добро !! ) . [/i][/color]

Напълно съм съгласна с написаното. И аз съм минала през това. В трудно положение си, разбираме те. Но ако искаш да родиш здраво бебче се успокой, мисли само за хубави неща, Излизай възможно най много на вън прави дълги разходки, срещай се с приятелки за да се разнообразяваш и ще се почувстваш по добре.

# 758
  • Мнения: 436
Ами в такъв случай bunny:) носи маска на лицето постоянно,сменяй я на 2-3 часа. Гледай носа и устата ти винаги да са покрити и се консултирай с лекаря какво може да направиш допълнително. Стискам палци  Hug

# 759
  • Мнения: 113
Стана ми много криво,че си мислите,че търся съжаление просто споделих проблемите си.Ами нищо общо взето,защото пак съм така.Правиха ми кардиограма,взеха ми кръв казаха,че са добре и двете неща,хемоглобина ми бил нисък ама аз това си го знам той отдавна си е така(даже сега се беше вдигнал малко ).За дробовете неможел да предпремел нищо,защото облъчване и не искал да вреди на детето и това беше.Със сигорност имаше по добро отношение от колкото в левски.Гадно,че е по надалеко и е доста по трудно да там да се ходи

# 760
  • Мнения: 309
Здравейте, искам да попитам нещо. С приятелят ми започнахме с опитите за бебе вечерта на 7 срещу 8.03. От тогава сме опитвали около 6 пъти, корема ме боли ниско долу, като преди и по време на цикъл (въпреки че трябва да ми дойде около 27.03), възможно ли е да се е получило и кога най-рано мога да си направя тест, който да покаже поне минимална точност? Дали всичко е плод на въображението и желанието ми да е станало, въпреки че болките си ги усещам, не е като да са въображаеми ..

Последна редакция: ср, 12 мар 2014, 04:22 от lilss.94

# 761

Общи условия

Активация на акаунт