обувчици за прохождане - какви?

  • 4 377
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 645
Дани проходи с гуменки на Найк.
В къщи ходеше с Буйки,от тези които приличат на пантофки и с топченца отдолу,за да не се лъзга.Като стана по топло ходеше бос.

# 31
  • София
  • Мнения: 596
Александър проходи с маратонки и сандалки ортопедични на Bebetom!  Hug

# 32
  • Мнения: 2 674
      Да са с твърда подметка и високо да обхващат глезена - така ми каза педиатър
другото е без значение Wink
Малко не ми звучи добре да са с твърда подметка,напротив трябва да са с мека подметка,а с твърдо на глезена.С твърда подметка детето ходи като робот.Даже се препоръчва босо да проходи,защото самото ходило има уникален начин на движение и свиване.

Права си, и на мен това ми обясниха. С твърдата подметка не усеща и повърхността по която ходи добре. Босо трябва да бъде а само навънка с обувки.

Босо може ,ако е дюстабан и по пясъка.
Иначе ще му се криви ходилото и няма да се оформи правилно , костите са му много меки и неможе да си позволиш като политне да се криви навсякъде

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Мойри въобще не съм съгласна с теб!

# 34
  • Мнения: 5 713
Мойри въобще не съм съгласна с теб!
И аз!

# 35
  • Мнения: 2 674
ами не бъдете!  Wink
аз съм съгласна с моята лекарка , която досега не ме е подвела ...за нищо

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Всяко дете като се роди е дюстабан и впоследствие му се оформя крачето.Това да го носиш на твойта лекарка.Между другото коя е твойта лекарка и каква специалност е?

# 37
  • Мнения: 1 645
Всяко дете като се роди е дюстабан и впоследствие му се оформя крачето.

Абсолютно съм съгласна newsm10

Никога не съм купувала обувки, които обхващат глезена, имат свод и т.н.
Както вече писах по нагоре,Дани проходи с гуминки на Найк, а те нямат такива "екстри"
Обувки никога не съм купувала Naughty,Дани носи само маратонки.

# 38
  • Мнения: 1 881
Моето дете ходеше е буйките на Колев и Колев вкъщи, после купих маратончици на Барт, ей, много са хубави, леки и гъвкави като буйките , но пък се поти крачето в тях:(

 Сега и аз се чудя какви обувки да купувам, май на Примиджии съм се спряла. Бях влюбена в едно моделче на Колев и колев, но да ви кажа, като го пипнах, подметката е толкова твърда,че няма никакъв шанс да се прегъне, аз с ръце не мога да го направя Shocked

Какво става, повечето им модели са такива, толкова ли трърди трябва да са Crazy

# 39
  • Мнения: 636
Момичета, да се отчета. Купихме обувчици на Примиджи, височки, с връзки, подметката не съм я пробвала дали е мека или твърда, но имат някакво топче/силно казано/ отдолу, на което пише анти-шок newsm78. Малката като ги обу и веднага тръгна с тях в магазина, много доволна изглеждаше Simple SmileВчера в парка се разхождахме с тях, въобще доволна съм. Дизайнът също е мн готин. Само ме притесни това, че според продавачката на Бг-пазара оставали само тези обувчици, които имали някакъв дефект, другите отивали в Италия. Дали наистина е така? Не ми се ще да си  давам парите за дефектни обувки. Тези на пръв поглед нямат, ама знам ли..може нещо да не е както трябва. newsm78 

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
От къде ги купи и колко струват?

# 41
  • Мнения: 636
От къде ги купи и колко струват?
Купих ги от Стил-99 на края на пътеките в Младост. Струват 30лв.

# 42
  • Мнения: 5 713
От къде ги купи и колко струват?
Купих ги от Стил-99 на края на пътеките в Младост. Струват 30лв.
Да, и нашите струваха толкова и по описание май са същите- боти4ки с връзки, бежови.
Не знам дали са дефектни, Маги има ве4е 2 чифта на тази марка и нямам оплаквания.

# 43
  • Мнения: 636
От къде ги купи и колко струват?
Купих ги от Стил-99 на края на пътеките в Младост. Струват 30лв.
Да, и нашите струваха толкова и по описание май са същите- боти4ки с връзки, бежови.
Не знам дали са дефектни, Маги има ве4е 2 чифта на тази марка и нямам оплаквания.
Хи хи, и моята красавица се казва Магдалена Grinning. Сори за офф-а.
А по темата - нашите са зелено и жълто. Ето линк http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4926&AlbumId=42522 … p;PhotoId=1735079

# 44
  • Мнения: 2 674
позволявам си да цитирам едно чуждо мнение , надявам се този потребител  * да няма против, това е от др.тема която може да се прочете от всеки ,дано в случая да помогне.


 "Ами аз лично се консултирах с  ТРИМА ортопеди , които освен че са добри лекари са ми и приятели и всички единодушно ми казаха че след 6-7 месец мога спокойно да си сложа детето в проходилка   newsm78
Друг е въпроса и за качеството на проходилката ! Освен това детето се слага на проходилка     с обувки с твърда подметка и висок глезен за да се научи да стъпва на цял крак а не на пръсти !   В крайна сметка  всяка майка си решава ! "


п.п.  * за справка
потребителят е Desika , форум - Майки бъдещи и настоящи , тема - за проходилките

Последна редакция: нд, 26 фев 2006, 00:08 от мойри

Общи условия

Активация на акаунт