Препоръчвам маските за лице на Garnier!

  • 9 011
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 318
Наистина тази с краставицата е превъзходна - за пръв път да съм доволна от някаква маска. Пробвала съм и на Орифлейм, и на още няколко фирми, но тази на Гарние е наистина ноемр 1 Peace

# 76
  • Мнения: 8 505
И аз опитах тази с краставицата-доволна съм Peace

# 77
  • Мнения: 1 063
Още в декември 2005 г. си бях купила маската с краставица и до сега стоеше на рафт в банята, но наскоро пътувах и се сетих да я взема. Наистина е мн. добра. В къщи имам доста маски за лице, но тази е с дълготраен ефект- поне няколко дни кожата след това стои мека, заглажда лицето. И най-вече се спрях на тази на Garnier, защото е компактна и е удобна при пътуване. За сега нямам намерение да пробвам другите на Garnier, но вчера се заредих с още една с краставица.

# 78
  • Мнения: 306
И АЗ,и аз,и аз...Невероятни са!!!Аз освен тази с краставицата ползвам и освежаващата пилинг- маска,чудо,чудо..."Да н' са урочасам..."!Другата,която видях е подмладяваща и изглаждаща,ама мисля,че ми е рано още за нея Rolling Eyes,след 4-5г.може би,ако не и по-рано/зависи от татито,ако ме ядосва много,може скоро да се сбръчкам... Laughing Laughing Laughing

# 79
  • София
  • Мнения: 983
И аз да потвърдя, че наистина са чудесни тези маски. Преди известно време пробвах пилинг-а с портокал и съм възхитена. Ползвала съм и на някои други марки пилинг маските, но нямат нищо общо. Повечето като тръгнеш да ги сваляш се разпокъсват на парчета, а тази я отлепих цяла-целеничка и след това кожата ми се чувстваше прекрасно  Hug
След прочетеното тук вече съм сигурна, че ще пробвам и краставицата   bouquet

# 80
  • Мнения: 5 577
Побутвам малко темата, но искам и аз да изразя възхищение към тази маска, дълбокопочистващата.

Значи много е добра наистина, не вярвах докато не опитах. Лицето светва.

Ходила съм на почистване на лице, имам вакуум за пори в нас, какви ли не маски и акне гелове съм ползвала (попринцип кожата ми е с много пори, и има нужда от редовно почистване и грижи).

Е вчера направо останах очарована - не е изчистила порите, много ясно  Wink , но почисти прекрасно, много много съм доволна.

Ако някой се чуди още да си купи.

# 81
  • Мнения: 5 577
Луминоза - благодаря, че пусна тази тема..  Sunglasses Peace  bouquet

# 82
  • Мнения: 3 248
Луминоза - благодаря, че пусна тази тема..  Sunglasses Peace  bouquet


За нищо ... отдавна беше, така че аз ти благодаря за побутването - по този начин ме подсети пак да си взема някоя масчица! Peace


Ако някой се чуди още да си купи.

Има ли още такива в този форум?! hahaha

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 01:23 от Luminosa

# 83
  • Мнения: 5 317

Има ли още такива във този форум?! hahaha
Струва ми се че няма. Peace

Общи условия

Активация на акаунт