Раничка на шийката

  • 972
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,сигурно за много от вас този въпрос е банален,но на мен ми предстои нещо за което много се притеснявам.Преди 20 дни ми правиха абразио и се оказа,че имам раничка на шийката.Доктора ми каза,че трябва да се гори и да отида този месец,честно казано много ме е страх.Поразпитах насам натам и някой ми казват,че се горяло в краен случай.Ако някоя от вас е запозната с проблема ще помолия да сподели(цени,поема ли се ит здравната каса и самата процедура).Багодаря предварително  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1
Преди година имах същият проблем. Болеше ме при секс, изпитвах голям дискомфорт от която и да е поза, като видях, че е нещо свързано със заболяване потърсих лекарска помощ. Раничка на шийката на матката. Не ми каза нищо за горене, увери ме, че не е нещо сериозно, изписа ми едно хапче и една капсулка, която се поставяше във вагината, да се разтопи.
Посъветва ме да огранича половите сношения за 2-3 дни, и това беше. От тогава нямам оплаквания.
Успех!

# 2
  • Мнения: 4 500
Чети закованата тема за цитонамазките  Peace

# 3
  • Мнения: 107
здравей, няма нищо страшно аз имах, има 2 варианта по добрия е с горене понеже е за секунди и  после се пазиш известно време, другия ходиш няколко пъти да те мажат според зависи каква  е раничката, горенето не се препоръчва за момичета които не са раждали,и двата варианта съм пробвала, добре се лекува, и се поема от здравната каса, ако имаш още въпроси питай

# 4
  • Мнения: 16
Аз имам детенце на 1 годинка ,може би за това ми предложи горенето като вариант.Благодаря ви много момичета  Hug Simple Smile  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт