Лято в Албена 2014 г. - (Тема 1)

  • 71 287
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 265
Скубиду,     изглежда тази оферта е за двойните  стаи с междини врати /те винаги са по-евтини/ , зА стартните двойни стаи  по-надолу си е 655лв.                                                                  
 Както и предполагах Wink.        А аз искам стандартна.
                                                                                  


Сега проверих за моите дати и изведнъж дават 3 цени за двойни стаи в това число и за 59.                                                                     Mr. Greenд

Защо като за 59 лв е валидна за резервации  от  03 юли  ,а аз го направих от 04 тази оферта я нямаше  и доскоро допреди 2 дена също я нямаше.Аз доскоро се чудех къде да наглася резервация за 59 лв.
Значи пускат промоцията от 03юли, а сменят системата едва преди 2 дни.Това се казва номер.И вече дават само 7 дни да платиш при условие , че ще почиваш след повече от месец

Последна редакция: чт, 10 юли 2014, 00:20 от viola2003

# 781
  • Мнения: X
Не е вярно това за междинните врати. Втората цена си е без промоцията, ако искаш например да ползваш другата промоция за безплатна нощувка.

Относно влака ще пътуваме от Мездра за Варна.  Ще взема книжки, вода, солети и търпение в огромни дози Simple Smile)

# 782
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Скубиду,     изглежда тази оферта в Компас важи само за двойните  стаи с междинни врати/те винаги са по-евтини/ , за стандартните двойни стаи  по-надолу си е 655 лв.                                                                       Както и предполагах Wink.        А аз искам стандартна.

По какво позна, че стаите са с междинни врати, никъде не е описано? А дори и да е така, логично е за промоционални цени да дават стаи, които не са от най-предпочитаните. В офертите на Визит /гледах за други хотели на Албена, не точно за този/ беше упоменато, че важат за икономични стаи.

# 783
  • Мнения: 1 265
Отстрани на хотела има надпис покажи повече Отиваш на СТАИ и там пише


Хотелът има капацитет от 118 двойни стаи, 5 единични и 42 двойни стаи, свързани помежду си с междинна врата, 5 студиа.

# 784
  • Мнения: 5 178
Препоръчайте хотел с анимация за 8г дете на български.. Ако има и хубави басейни.. с някоя пързалка

# 785
  • София
  • Мнения: 5 362
Препоръчайте хотел с анимация за 8г дете на български.. Ако има и хубави басейни.. с някоя пързалка
В Ралиците анимацията е на бг.Аз съм с 9 год.дете Hug
Предполагам,че и в други хотели е на български език Hug

# 786
  • Мнения: 95
Аз се обадих на колцентъра и там резервирах. На мен също в сайта им ми излизаше по-високата цена. За 5 нощувки на двама възрастни, едно дете на 5 год. и бебе на 4 м. ще платя 590 лв. Нищо не ми казаха за двойни стаи. Аз поисках да ни настанят на първия етаж, за да ми е по удобно с количката, тъй като нямало асансьор.

# 787
  • Мнения: 185
Незнам как предполагаш, че стаите с междинна врата са по-евтини. Не мога да ти хвана логиката. Thinking Била съм в такива и никога не са били пи-евтини. По назад в темата го писах! Naughty И не е вярно, че няма търсене за тях. Вече 3 пъти водя разговори с визит.бг за да ми осигурят точно такива, но те не могат да ми потвърдят на 100%, трябвало в хотела на място ако има свободни места. И ето как една коректна уж фирма се компроментира, тъй като още в запитването съм ги поискала. Ако не са могли да ми ги осигурят защо ми пращат оферта и последвалата резервация. Леко съм бясна, пак ще има разправии в хотела, от сега го усещам. То не може да идеш на почивка и да няма някакъв проблем newsm78

# 788
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 581
Незнам как предполагаш, че стаите с междинна врата са по-евтини. Не мога да ти хвана логиката. Thinking Била съм в такива и никога не са били пи-евтини. По назад в темата го писах! Naughty И не е вярно, че няма търсене за тях. Вече 3 пъти водя разговори с визит.бг за да ми осигурят точно такива, но те не могат да ми потвърдят на 100%, трябвало в хотела на място ако има свободни места. И ето как една коректна уж фирма се компроментира, тъй като още в запитването съм ги поискала. Ако не са могли да ми ги осигурят защо ми пращат оферта и последвалата резервация. Леко съм бясна, пак ще има разправии в хотела, от сега го усещам. То не може да идеш на почивка и да няма някакъв проблем newsm78
Да, аз също съм питала за стаи с междинни врати, но никой не гарантира, че ще ти дадат точно такива. За семейство с деца се идеален вариант, докато, ако се ползват от непознати хора, не са предпочитани. А дали са по-търсени или - не, зависи от резервациите в момента, понякога дават такива за самостоятелно ползване, като заключват вратата между тях.

Отстрани на хотела има надпис покажи повече Отиваш на СТАИ и там пише


Хотелът има капацитет от 118 двойни стаи, 5 единични и 42 двойни стаи, свързани помежду си с междинна врата, 5 студиа.
Това, не означава, че точно тях ще ти дадат, към промоционалната оферта, не пише такова нещо.

# 789
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Заповядайте в  sun НОВАТА ТЕМА   Animal Tropical Fish

Общи условия

Активация на акаунт