Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 195
  • 755
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Събирам отзиви за К&К Laser dent на Главната. Някой с лични впечатления?

Мисля, че аз съм ги препоръчвала и преди в темата. Племенника ми  на 4год. го водят там, имаше сериозни проблеми със зъбките, но ходи с желание. Работи се с лазер - няма болка, няма стрес.



Може ли малко повече информация как се работи с този лазер на дете?
Майка ми е стоматологична мед.сестра и ми обяснява, че детето не трябва да мърда, а това ми се струва трудна задача и за това ми е любопитно и питам?

Иначе моята дъщеря има направени две пломби, нормално, без лазер. За нея беше много интересно и безболезнено. Даже преди няколко дни ми викаше: "Виж дали имам дупка да отидем пак на зъболекар"  Laughing

Последна редакция: вт, 14 яну 2014, 14:32 от ninand

# 121
  • Мнения: 3 922
Разбира се, че не трябва да мърда. Същото е като при обикновен стоматолог. Пак се вкарва лазерът в устата, за да се насочи лъчът, но няма допир и болка. В нета има много информация и клипове какво точно се прави. Доколкото разбрах са го водили при някаква много мила млада докторка, при която ходи с желание. Както той я нарича "кака Благовеста".

# 122
  • Мнения: 19
Записвам се в темата Simple Smile да следя   bouquet  bouquet

# 123
  • Мнения: X
Запис и от мен.

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Разбира се, че не трябва да мърда. Същото е като при обикновен стоматолог. Пак се вкарва лазерът в устата, за да се насочи лъчът, но няма допир и болка. В нета има много информация и клипове какво точно се прави. Доколкото разбрах са го водили при някаква много мила млада докторка, при която ходи с желание. Както той я нарича "кака Благовеста".

 Наистина е много приятна тази зъболекарка. Дъщеря ми беше при нея и определено има подход към децата. Peace

# 125
  • Мнения: 1
Здравейте пак от мен.  Flutter
Искам да купя слушалки, от тези големите, да не са много скъпи, от порядъка на 30-40лв. И да стават Laughing Като за парите си.
Препоръчаха ми безжични, с bluetooth, но тъй като аз и грам понятие си нямам се обръщам към вас. Надявам се да ми препоръчате някакви, да ми посочите координати на магазини, където мога да намеря, или да ги поръчам онлайн.

# 126
  • Мнения: 205
Здравейте пак от мен.  Flutter
Искам да купя слушалки, от тези големите, да не са много скъпи, от порядъка на 30-40лв. И да стават Laughing Като за парите си.
Препоръчаха ми безжични, с bluetooth, но тъй като аз и грам понятие си нямам се обръщам към вас. Надявам се да ми препоръчате някакви, да ми посочите координати на магазини, където мога да намеря, или да ги поръчам онлайн.

Ние купихме такива преди време от техномаркет-а на пазарджишко, но са с дълъг кабел. Blutooth  има облъчване според мен.

# 127
  • Мнения: 1
Здравейте пак от мен.  Flutter
Искам да купя слушалки, от тези големите, да не са много скъпи, от порядъка на 30-40лв. И да стават Laughing Като за парите си.
Препоръчаха ми безжични, с bluetooth, но тъй като аз и грам понятие си нямам се обръщам към вас. Надявам се да ми препоръчате някакви, да ми посочите координати на магазини, където мога да намеря, или да ги поръчам онлайн.

Ние купихме такива преди време от техномаркет-а на пазарджишко, но са с дълъг кабел. Blutooth  има облъчване според мен.
Аз нямам представа кои са по-добри, с кабел или без, казаха ми един добър магазин за техника покрай Авеню, ще отида да поразгледам и добия известна представа.

# 128
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Нашите са на Филипс, но са с кабел. Вече са на почти 5 години и сме доволни. Бяха на някаква смешна цена към 20 лв.. Имаше и такива за по над 200 лв. Купувани са от Техномаркет Европа.

# 129
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Здравейте пак от мен.  Flutter
Искам да купя слушалки, от тези големите, да не са много скъпи, от порядъка на 30-40лв. И да стават Laughing Като за парите си.
Препоръчаха ми безжични, с bluetooth, но тъй като аз и грам понятие си нямам се обръщам към вас. Надявам се да ми препоръчате някакви, да ми посочите координати на магазини, където мога да намеря, или да ги поръчам онлайн.


На главната, точно преди Мтел, има един много странен магазин за аудиотехника, държат го двама възрастни хора, там винаги съм намирала страхотни слушалки на много добри цени.

# 130
  • Мнения: 5 598
Марио Меров ( фокусника ) дали е в БГ  в момента ?

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Марио Меров ( фокусника ) дали е в БГ  в момента ?

да

# 132
  • Мнения: 2 099
Никой ли не знае къде в града ни може да се намери бяла рокличка за момиче с ръст 140 см. , удачна за сватба? Sad

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 40 784
В събота кои лаболатории работят Rolling Eyes Знам за Писанец,но тази в Гранда.

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
В събота кои лаболатории работят Rolling Eyes Знам за Писанец,но тази в Гранда.
Има още няколко, които работят в събота - http://pisanec.com/contact.html
Както и Хронолаб - http://chronolab-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт