Къде в Пловдив? - 48 тема

  • 57 200
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 064
Ето една днешна статия по повод билетчетата за деца в градския транспорт. Става ясно защо в някои автобуси таксуват деца под 7 години, а в други  - не. На "Хеброс бус" са линиите № 4, 7, 12, 15, 21, 22, 24, 27, 29, 37, 93, 222.

Сега, само да ви кажа, че Автотранс Чолаков е фирмата, която издава картите за целия градски транспорт и всички останали превозвачи МУ ПЛАЩАТ затова. Определен е от общината, те нямат избор. По тази причина между фирмите върви война, а и по други причини като едни 8 линии, които сега се освобождават и още не е ясно кой ще ги лапне. Просто едната фирма е на сметка да спазва правилника, а други са на сметка да си затварят очите. На никой не му пука за пътниците. И не търсете обяснение - правилникът е, че билет неплащат само пътуващите с карти, а картите за децата до 7 години са безплатни. Може да ви направят отстъпка в автобуса, може и да ви таксуват - както дойде.

# 76
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
А аз да допълня, че новите карти са без снимка, т.е., само копие и оригинал на акт за раждане и лк на родителя се иска.

# 77
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Не им мина номерът с картите за деца до 7 години и сега си пътуват спокойно о без. Ние изкарахме такава януари миналата година,но сме я ползвали броени пъти. Peace

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Да, но пък ако поиска и я нямаш трябва да си дадеш левчето. И ако се случи няколко пъти е по-добре да си имаш карта.

# 79
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 089
Не съм убедена,че искат карти,понеже и контрольорите не са правили проблем на някого.

# 80
  • Мнения: 959
Сърдечни благодарности отново.  bouquet

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 614
С какво се ходи от Кършиака до Гладиатори в Кичука?
11, 12, 16, 20 - нещо от тези  newsm78

16 ката.36 също върви по Южен,но май не минава покрай Гладиатори
с 7 - точно пред Гладиатори спира
1 също спира близко. Маршрутки 8,4 и 6 също ще ти свършат работа  Peace
Благодаря на всички за инфото, но в крайна сметка отидохме с кола, че бая багаж се събра  Crazy + 2-3 междинни спирки да ползвам, че отивам на другия край на града  Laughing

Маршрутка 6 от спирката до хотел Санкт Петербург и 4  от  автогара север  минава през колелата на Панаира  Peace иначе другите рейсове спират надалеч или трябва да сменяш два автобуса 7 ,и 1 да хванеш от някъде! Peace За това и решението сте  взели правилно с кола. Wink

Последна редакция: нд, 12 яну 2014, 16:16 от ЗИЧЕ

# 82
  • Мнения: 1
Добър ден на всички.
Искам да попитам къде в Пловдив, по-точно в коя сладкарница, бих могла да открия петифури и тарталетки.
Цък, Цък
На вечеря съм и освен вино искам да занеса и някакъв десерт, но да бъде по-изискан.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Добър ден на всички.
Искам да попитам къде в Пловдив, по-точно в коя сладкарница, бих могла да открия петифури и тарталетки.
Цък, Цък
На вечеря съм и освен вино искам да занеса и някакъв десерт, но да бъде по-изискан.


Такива съм виждала в сладкарница Мон Шери До Лаута !

# 84
  • Мнения: 1
Добър ден на всички.
Искам да попитам къде в Пловдив, по-точно в коя сладкарница, бих могла да открия петифури и тарталетки.
Цък, Цък
На вечеря съм и освен вино искам да занеса и някакъв десерт, но да бъде по-изискан.


Такива съм виждала в сладкарница Мон Шери До Лаута !
И от двата вида ли? Благодаря ти, сравнително близо ми е, ще проверя  bouquet

# 85
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Да ви споделя, че посетихме новия плувен комплекс на ВСИ...
Нинанд, колко струва входът за плувния комплекс?

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Да ви споделя, че посетихме новия плувен комплекс на ВСИ...
Нинанд, колко струва входът за плувния комплекс?

До края на януари е 5 лв за всички, т.е и за деца и за възрастни.
След това мисля, че ще е по 7 лв. Имаше си ценоразпис, ама не го загледах много добре.

# 87
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Да ви споделя, че посетихме новия плувен комплекс на ВСИ...
Нинанд, колко струва входът за плувния комплекс?

До края на януари е 5 лв за всички, т.е и за деца и за възрастни.
След това мисля, че ще е по 7 лв. Имаше си ценоразпис, ама не го загледах много добре.
Благодаря ти.  bouquet

# 88
  • Мнения: 131
Момичета, търся кафеварка Биалети. Днес обиколих магазините около "Метро", но не успях да намеря. Имате ли идея от къде мога да купя кафеварка на тази марка?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Момичета, търся кафеварка Биалети. Днес обиколих магазините около "Метро", но не успях да намеря. Имате ли идея от къде мога да купя кафеварка на тази марка?

Виждала съм в Лекси на Гранда.

Общи условия

Активация на акаунт