90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 246

  • 27 844
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 69
Добро утро и от мен   bouquet Аз днес съм с чудовищен плюс и има защо откъм храна вчера,няма да навлизам в подробности,но си броя деня смесен,а и чакам МЦ  Twisted Evil Това може би ми е първия ден от почивката с нарушение,но....факт
Днес:
з-портокал
о-плодов
в-смесена отново пфф
Утре ще го изкарам на плодове,дано изчистя плюса

# 721
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте! Днес кантарът показва +100 след вчерашния въглехидратен, не съм доволна, надявам се в плодовия да реванширам.

Влизам този път да ви попитам нещо, което се сетих тази сутрин. Водният ми ден се пада на 1.02. Точно тогава обаче ще бъда в най- критичните дни от МЦ. Обикновено тогава ми пада много кръвното и ям шоколад, но в случая какво ще ме посъветвате. Да опитам с водния и ако не издържа да го превърна в плодов или да направя още една 4-ка и след нея воден, а следващият воден, когато се пада по план график...? Whistling

# 722
  • Мнения: 69
Chocolate Lover , изчакай да видиш точно кога ще те навести МЦ,може да те изненада с ден-два по-рано или по-късно и да не ти е критично точно на тази дата. Ако решиш да пропуснеш водния ден,преминаваш натам с белтъчен  Peace Поне такива са съветите,които съм чела. Моя воден повреме на диетата и трите пъти съвпадна и на мен с МЦ  Rolling Eyes

# 723
# 724
  • Мнения: 0
мОМИЧЕТА ЗДРАВЕЙТЕ Simple Smile ДНЕС МИ Е ДЕН 4ТИ, НО ДОСЕГА НЕ СЪМ СМЪКНАЛА НИТО ГРАМ .. СЕДЯ СИ ВСЕ НА ЕДНИ И СЪЩИ КИЛОГРАМИ..СПАЗВАМ ВСИЧКО, ДОРИ НЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ВЪВ ВКЪЩИ КОЙ КАКВО ЯДЕ.. НЕ МИ СЕ И ПРИЯЖДА ТЯХНАТА ХРАНА .. ЗА 4 ДНИ НИТО ГРАМ.. НАПРАВО НЕ ЗНАМ .......

# 725
  • Мнения: 1 517
мОМИЧЕТА ЗДРАВЕЙТЕ Simple Smile ДНЕС МИ Е ДЕН 4ТИ, НО ДОСЕГА НЕ СЪМ СМЪКНАЛА НИТО ГРАМ .. СЕДЯ СИ ВСЕ НА ЕДНИ И СЪЩИ КИЛОГРАМИ..СПАЗВАМ ВСИЧКО, ДОРИ НЕ МИ ПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ВЪВ ВКЪЩИ КОЙ КАКВО ЯДЕ.. НЕ МИ СЕ И ПРИЯЖДА ТЯХНАТА ХРАНА .. ЗА 4 ДНИ НИТО ГРАМ.. НАПРАВО НЕ ЗНАМ .......
Здравей. Има нова тема в поста над теб. Ела там, сподели как се храниш, колко кг-ма си, колко вода пиеш и т.н., за да можем да ти помогнем, иначе няма как.

# 726
  • Мнения: 72
Здравейте, в кой ден могат да се консумират сурови ядки?Те  са растителни мазнини, но все пак да попитам, мога ли в белтъчния ден?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт