Някой има ли впечатление от детските ясли в Младост 2?

  • 3 066
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 874
Здравейте,

Някой има ли впечатление от детските ясли в Младост 2? Конкретно за "Слънчево зайче", "Деница" и "Ян Бибиян" - колебая се коя да избера (като първа в списъка)?

Благодаря предварително Simple Smile  Peace

# 1
  • Мнения: 7 263
Здравейте,

Някой има ли впечатление от детските ясли в Младост 2? Конкретно за "Слънчево зайче", "Деница" и "Ян Бибиян" - колебая се коя да избера (като първа в списъка)?

Благодаря предварително Simple Smile  Peace

19, 98 /тук можеш и да ги размениш и двете са добри/ и на финала 28.

# 2
  • Мнения: 874
Благодаря   bouquet

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Дъщеря ми посещава ясла в 19 ОДЗ.Доволна съм като цяло.

# 4
  • Мнения: 29 520
Lennyh, защо накрая 28 ОДЗ? Лоши впечатления ли имаш? Аз съм се насочила към него за другата година за 1 градинска група и събирам отзиви.... Confused

# 5
  • Мнения: 21
Ние сме в Карлсон и сме доволни. Доколкото имам информация от майките и Деница и Слънчевото зайче са ОК, така, че няма да сбъркате в избора си:)

# 6
  • Мнения: 7 263
Lennyh, защо накрая 28 ОДЗ? Лоши впечатления ли имаш? Аз съм се насочила към него за другата година за 1 градинска група и събирам отзиви.... Confused

Да, там бях записала най-малкия и да речем .... бяха меко казано странни при записването и изискванията си, отделно съм чувала и отзиви за част от "грижите", особено в ясленските им групи. Аз го преместих още преди да е отишъл там.  
Естествено това си е само мое мнение, има и хора доволни от въпросното ОДЗ.
Всъщност най-важно от всичко е да попаднете на добри госпожи, а това няма как да ви го гарантира някой.
За Деница имам малко повече впечатления защото там ползвахме Детска кухня, а и навремето средния ми син ходеше там в сборни групи и пак впечатленията ми са повече от добри. Както и от Слънчево зайче, където бяхме миналата година един месец лятото.
За първа градинска група, ако не ти е далече включи и 9-то и 56-то, там поне в една от групите знам кои ще са учителките и определено бих си записала с радост детето при тях, но уви няма как.

# 7
  • Мнения: 29 520
28 ОДЗ ми е до блока, другото през парка е 19 ОДЗ. Евентуално едно от двете. За 28 ОДЗ ми казаха хубави неща, както и че има басейн. Та....   newsm78

# 8
  • Мнения: 7 263
28 ОДЗ ми е до блока, другото през парка е 19 ОДЗ. Евентуално едно от двете. За 28 ОДЗ ми казаха хубави неща, както и че има басейн. Та....   newsm78

Винаги акцентирам върху това, че преценките ми са на база мои лични впечатления и усещания за нещата и най-вече пречупени през призмата на моите деца. Тоест никога не давам съветите изживявайки се като последна инстанция, както и никога не споря и не се опитвам да докажа, че непременно аз съм най-правата. Просто споделям личен опит и мнение.  Peace
Късмет при избора ....

Скрит текст:
http://hadjigenov.com/?p=2170  на който му е интересно

# 9
  • Мнения: 29 520
Lennyh , да, да, разбира се, че споделяш лични впечатления, за което благодаря! Събирам всякакви мнения, просто питах за подробности, ако има такива.

# 10
  • Мнения: 874
Здравейте отново,

Мооже ли да ми кажете малко повече за условията в яслите? По колко деца са в група; извеждат ли ги навън или предпочитат да си ги държат вътре; как е храната... и каквото още се сетите (в момента не се сещам друго). Мисля тия дни да отида на място и да видя как са нещата, но ми се иска да чуя и мнения от личен опит Simple Smile

Благодаря предварително   bouquet

# 11
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
19 и 98 ОДЗ са с по-нова база, изцяло ремонтирани и обновени.
28 ОДЗ е с по-стара база, но има басейн. Той се ползва от градинските групи обаче, ясленчетата не се записват на допълнителни дейности.

Аз мога да кажа само за 28 ОДЗ как стоят нещата.
Имаше 2 броя чепати мед сестри в яслената група, но едната се пенсионира, а другата си замина след множество оплаквания от родители. Сега персоналът е добър. Яслените групи са 2 - обикновено децата се разпределят по възраст и са с един и същ персонал за двете години в яслена група. Базата не е кой знае какво, старичко е всичко, родителите купуват и обновяват от време на време базата - пластмасови столчета сме купували например и т.н. Децата са доста в една група, по 20тина, но постоянно има отсъстващи.
Яслените групи си имат отделна площадка с пясъчник и чисто нова пързалка-катерушка. Обикновено от месец май докъм края на септември ги извеждат ежедневно, стига времето да го позволява. Ако не може на двора, понякога ги изкарват на терасата.
Храната е хубава, поне моите деца я харесват и си хапват с удоволствие.

# 12
  • Мнения: 29 520
 Cry Жалко само, че са пуснали едва 2 места за нашия набор за 28 ОДЗ. Наистина ми се реве..... Cry

# 13
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
За ясла или за градина? За набор 2011 са 2 места, но това е първа градинска група, не е яслата. Явно групата ще се запълни от децата от яслата, нали ги прехвърлят автоматично.
Директорката е малко чепата иначе...

# 14
  • Мнения: 633
Да се присъединя и аз с питане, с памперси ли държат децата?

Общи условия

Активация на акаунт