Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 2

  • 45 932
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 432
Е те това с хавлията не го разбирам ... колкото и пъти да гледам филма newsm78 а и това, дето гюньо каза, че вече няма причина Джемре да ревнува и че ще се женят ... според мен кузей си помисли, че са спали заедно

Женски номерца му върти на нашичкия.  ooooh! Иска да си докаже, че той ще ревнува, иска да види в очите му онази искрица, искрицата на любовта.  Hug

# 661
  • Мнения: 14 843
Е те това с хавлията не го разбирам ... колкото и пъти да гледам филма newsm78 а и това, дето гюньо каза, че вече няма причина Джемре да ревнува и че ще се женят ... според мен кузей си помисли, че са спали заедно

И аз си помислих ,че Джемре понеже е гузна от целувката , а и я е яд че и хареса реши да изиграе този етюд ,та Кузей да си помисли че са спали заедно
Ама и той покани  Симай/ може  ида съм объркала името/ един вид като прикритие срещу Джемре

# 662
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
ООо чатнах аз коя серия гледате Simple Smile хахаха

Това с хавлията си беше ревнувай Кузей сдобрих се с Гюней... Mr. Green като по детски те двамата не спират през цялото време да си правят номера на ревност тънки ,но осезаеми   Hug Heart Eyes Mr. Green

# 663
# 664
  • Мнения: 432
Може пък бтв лейди да ни зарадва след две години, както направиха със Забраненият плод.   Praynig

Кузейката през цялото време си търси момиче, за да прикрие чувствата си към Джемре. Затова и този образ е най-близък до Къванч.  Не знам дали сте забелязали, но има проект с участието на нашия, като предпазна мярка винаги си хваща гадже, защото добре се познава и е наясно колко са му слаби ангелите.  Peace

# 665
  • Мнения: 2 496
Мераба девойки, чета ви, забавлявам се с вас и съм ударила як маратон на Кузей до 14 серия съм и и ще споделя нещо, я и ще питам  Hug
Скрит текст:
Да си кажа, че съм от отбора на Джеймс и че това, което виждам до момента е едно постепенно влюбване от нея към нашият човек  Wink Пиша го, защото четох, че някои съфорумки я обвиняват, че се е наместила между двамата братя. И имам питане кога горе-долу да очаквам признание между двамцата  Embarassed
 bouquet

# 666
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Е те това с хавлията не го разбирам ... колкото и пъти да гледам филма newsm78 а и това, дето гюньо каза, че вече няма причина Джемре да ревнува и че ще се женят ... според мен кузей си помисли, че са спали заедно
Ъфкорс! То па кво ни показа от тая хавлийка...по - добре да ни го бяха спестили, че съм на милиминки да върна поръчката... Sick Sick Sick Sick Sick

# 667
  • Мнения: 18 625
Ха ха ха , как заничаше в стаята му ... а като видя Симай  Joy Joy Joy лошо и стана  hahaha
Ама тоя Али какво е сладурчеееее ...много го обичам!

# 668
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Една от любимите ми снимки




Pro добре дошла в екипа на Джемрейките  Hug

# 669
  • Мнения: 432
Ха ха ха , как заничаше в стаята му ... а като видя Симай  Joy Joy Joy лошо и стана  hahaha
Ама тоя Али какво е сладурчеееее ...много го обичам!
Милото не може да се наспи.  Crazy

# 670
  • Мнения: 887
Гледам серията и много съм на кеф.
Али  горкият се видя в небрано лозе вечерта пред Гюней.А сега и аркадаша го тормози-убиха радостта на момчето от гьолчето във виличката Joy Joy Joy Joy
Ама що така гледа годеницата Джемре,гаджето на девер си newsm78 пък и врата тряска,а-а-а-а, я да си знае мястото до Гюней,нали му призна,че го обича.
Кузи е пълен с лафчета и жестове,еле пък това как е забол джи си ема до уШото си Joy Joy Joy
Колко ми млад народ го е копирал този жест,след филма....
Айде-е-е, Сами пак е с ядове newsm78
И сега накъде???????????????

# 671
  • Мнения: 1 012
Мераба девойки, чета ви, забавлявам се с вас и съм ударила як маратон на Кузей до 14 серия съм и и ще споделя нещо, я и ще питам  Hug
Скрит текст:
Да си кажа, че съм от отбора на Джеймс и че това, което виждам до момента е едно постепенно влюбване от нея към нашият човек  Wink Пиша го, защото четох, че някои съфорумки я обвиняват, че се е наместила между двамата братя. И имам питане кога горе-долу да очаквам признание между двамцата  Embarassed
 bouquet

Скрит текст:
Към края  Wink

# 672
  • Мнения: 14 843
Е на Джемрето и го върнаха за номера с хавлията.
Увисна и мандибулата като видя ,че Кузей си е викнал гадже
А пък и той беше самата любезност към Симай.Добро театро направи пред Джема

Общо взето на Джемрето и пропадна почивката в Анталия от чужди жени
Първо Бану сваля гаджето и, после пък и хареса да целува кандидат девера си
После пък и той се оказва с гадже някакво си и все  и развалят рахатлъка на Джемрето

# 673
  • Мнения: 432
Беше ми приятно в компанията ви, момичета!   bouquet Ий геджелер!  Hug Татлъ руялар!  Whistling Синеока и мека нощ  Wink

# 674
  • Мнения: 18 625
Про  Hug добре дошла в нашия отбор! На Джемрейките имам предвид  hahaha но и в темата!  bouquet
Скрит текст:
От 14 серия нататък ще гледаш непрекъснато страданието на Джема бая дълго време, почти до края  hahaha Тя знае, че той я обича, но тук господства г-н ОЛМАЗ демек Невъзможно! Някъде почти към края на сезона, не помня точно коя 30 и някоя си серия Джемре ще му каже, че го обича, а него ще го чуеш да и го казва в 41 мисля, че беше. Ама след това отново няма да са заедно, де  Joy Joy Joy Joy въоръжете се с голямо търпение!  Joy Joy Joy не ни питайте на нас какво ни беше ...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт