Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 2

  • 45 869
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 830
Инструкторката буквално се разтапяше докато траеше курса на Кузей и докато после му обясняваше за документите.
Ама и той е съвсем наясно с чара си и с въздействието си върху жените
Иначе лъжеше най безсрамно Симай Joy Joy Joy

# 721
  • Варна
  • Мнения: 685
Инструкторката буквално се разтапяше докато траеше курса на Кузей и докато после му обясняваше за документите.
Ама и той е съвсем наясно с чара си и с въздействието си върху жените
Иначе лъжеше най безсрамно Симай Joy Joy Joy

4акай да дойде момента с козметиката, пък ще видиш тогава какво става  #Crazy Laughing

# 722
  • Мнения: 3 118
4акай да дойде момента с козметиката, пък ще видиш тогава какво става  #Crazy Laughing
Кой тоз момент?  balloon

# 723
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ми ше видиш, бе пиле, имай търпение.
Ако искаш, подсказка:
Скрит текст:
Кузи ще се захване да продава козметика - дистрибутор . Ходи с едно куфарче с мостри и омайва мацките с усмивката си. Красота. И ние бихме купили. Joy

Дидко, ма страшни снимки бе мац, много се кефя.

# 724
  • Мнения: 3 118
Кузи ще се захване да продава козметика - дистрибутор . Ходи с едно куфарче с мостри и омайва мацките с усмивката си. Красота. И ние бихме купили. Joy
Е това наистина трябва да се види!  Mr. Green

# 725
  • Варна
  • Мнения: 685
Ми ше видиш, бе пиле, имай търпение.
Ако искаш, подсказка:
Скрит текст:
Кузи ще се захване да продава козметика - дистрибутор . Ходи с едно куфарче с мостри и омайва мацките с усмивката си. Красота. И ние бихме купили. Joy

Дидко, ма страшни снимки бе мац, много се кефя.

Светле Hug Heart Eyes, ти пък си голяма клюкарка  smile3534 smile3534 smile3534

# 726
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ееее, стига бе, Дидко! Аз по правилата карам - подсказките в спойлер. Ама тя го изкарала от спойлера, тази непослушна Пит.
Повече няма да й казвам нищо.

# 727
  • Варна
  • Мнения: 685
 hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Mr. Green


Ееее, стига бе, Дидко! Аз по правилата карам - подсказките в спойлер. Ама тя го изкарала от спойлера, тази непослушна Пит.
Повече няма да й казвам нищо.

# 728
  • Мнения: 3 118
Е не така де, обещавам да слушкам. Почти колкото Кузейчо, докато искаха снахата.  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 96
Здравейте,

Скрит текст:
Аз вече съм на 30 серия и изобщо няма изгледа между Джемс и Кузс да стане нещо Sad
Това значи, че по българските серии съм стигнала до до сто-сто и някоя  ooooh! и няма изобщо даже данни да се зароди нещо. Чак взе да ми писва да чакам, честно  Crossing Arms А бегло мернах по-натам, че Джемрето се жени за Баръш  Shocked което значи, че къмто хилядната серия вече може да се излъжат да пуснат някоя авантюра между тях  Wink [/spoiler/

# 730
  • Мнения: 445
Здравейте,

Скрит текст:
Аз вече съм на 30 серия и изобщо няма изгледа между Джемс и Кузс да стане нещо Sad
Това значи, че по българските серии съм стигнала до до сто-сто и някоя  ooooh! и няма изобщо даже данни да се зароди нещо. Чак взе да ми писва да чакам, честно  Crossing Arms А бегло мернах по-натам, че Джемрето се жени за Баръш  Shocked което значи, че къмто хилядната серия вече може да се излъжат да пуснат някоя авантюра между тях  Wink
Скрит текст:
Диамант,
Скрит текст:
авантюри не чакай - за целия филм има само 2 целувки, всичко друго е ОЛМАЗ  Joy

# 731
  • Мнения: 96
Здравейте,

Скрит текст:
Аз вече съм на 30 серия и изобщо няма изгледа между Джемс и Кузс да стане нещо Sad
Това значи, че по българските серии съм стигнала до до сто-сто и някоя  ooooh! и няма изобщо даже данни да се зароди нещо. Чак взе да ми писва да чакам, честно  Crossing Arms А бегло мернах по-натам, че Джемрето се жени за Баръш  Shocked което значи, че къмто хилядната серия вече може да се излъжат да пуснат някоя авантюра между тях  Wink
Скрит текст:
Диамант,
Скрит текст:
авантюри не чакай - за целия филм има само 2 целувки, всичко друго е ОЛМАЗ  Joy

аа да това вече ми се изясни  Laughing
ама ми се гледат чувствата между тях, можеше например да си имат тайна връзка...е такива работи ...поне  Laughing

# 732
  • Мнения: 445
Здравейте,

Скрит текст:
Аз вече съм на 30 серия и изобщо няма изгледа между Джемс и Кузс да стане нещо Sad
Това значи, че по българските серии съм стигнала до до сто-сто и някоя  ooooh! и няма изобщо даже данни да се зароди нещо. Чак взе да ми писва да чакам, честно  Crossing Arms А бегло мернах по-натам, че Джемрето се жени за Баръш  Shocked което значи, че къмто хилядната серия вече може да се излъжат да пуснат някоя авантюра между тях  Wink
Скрит текст:
Диамант,
Скрит текст:
авантюри не чакай - за целия филм има само 2 целувки, всичко друго е ОЛМАЗ  Joy

аа да това вече ми се изясни  Laughing
ама ми се гледат чувствата между тях, можеше например да си имат тайна връзка...е такива работи ...поне  Laughing

Хахахахаха  Joy Joy Joy, тва комшиите няма как да го позволят  Wink

# 733
  • Мнения: 0
..имаме ли НОВА тема??? Sad

# 734
  • Мнения: 1 012
Още веднъж линк към новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=761595.0  Hug

Общи условия

Активация на акаунт