Север-Юг (Кузей- Гюней) от 14 януари по БТВ - тема 2

  • 45 892
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 336
Здравейте! Hug
Вече съм напълно сигурна за чувствата на Джемре към Кузей Мисля, че тя винаги е искала него. С Г е от страх да не бъде отхвърлена от К. Дори когато целуна Кузей, си спомни думите на Али и доби смелост Стоя зад това мнение. Тя иска Кузей. За това се разстрой, когато я отблъсна, а не толкова заради Гуню. Ревнивия и погледа, когато дойде онази. Погледа и към Кузей вечерта на шезлонга. Определено вече съм в нейния отбор. За това я разбирам за отношението и, и това да се харесва на всички. Особено като види някой заможен мъж като Баръш, че се заглежда по нея. Ако беше влюбена истински в Г, щеше да игнорира това. Но тя не е. И мъжкото внимание и се харесва.Бе на кой не се харесва? На коя жена и е неприятно да и кажат, че че красива?

# 706
  • Мнения: 1 012
Пускам НОВА ТЕМА, че не се знае кога ще мога по-късно  Hug

# 707
  • Мнения: 14 838
Цитат
дравейте! Hug
Вече съм напълно сигурна за чувствата на Джемре към Кузей Мисля, че тя винаги е искала него. С Г е от страх да не бъде отхвърлена от К. Дори когато целуна Кузей, си спомни думите на Али и доби смелост

Не съм много сигурна в чувствата и , и дали винаги е искала да е с него
Да разбра от Али за неговите чувства ,но въпреки това яко изревнува  Гюней.За нея Гюней все още е по добрата перспектива
И Целувката според мен беше ей така от яд към Гюней , един вид да си му го върне.Е и самата тя не предположи че ще и хареса  толкова
Мисля ,че чувствата на Джемре тепърва ще се зараждат след тази целувка , и след като знае за чувствата на Кузей
А и Бену ще се бори за любимия си който пък от своя страна мре за да влезе в света на богатите

# 708
  • Мнения: 18 583
Абсолютно права е Джолева  Hug Рано е да се говори за влюбване на Джемре в Кузей. Да, тя винаги го е харесвала, но предпочете спокойния Гюней пред северната буря Кузей. А и в последната серия ще разберете защо. Нали я чухте какво каза на майка си - Кузей е много по-красив и по-умен от брат си, но не използва правилно мозъка си  hahaha ама как да я обвиняваш, той действително се държеше с нея като децата от детската градина, закача и обижда тази, която харесва. И с какво съжаление каза -Де да не се държеше така ... и при спомена за целувката на плажа чак примижа, сякаш да отпъди спомена ...Джемре тепърва ще започне да се влюбва в него - яваш, яваш, както казват комшиите. И то, след като го опознае.
В момента Джемре смята, че обича Гюней, затова го и ревнува толкова. Пък и има основание, онази нахалница Бану си го сваля съвсем тенденциозно, не се съобразява с това, че той не е свободен. А Гюней, ако толкова обичаше Джемре, както твърдеше, можеше да я сложи на мястото и много лесно. Да, той и каза, че обича Джемре и че ще се ожени за нея, но Бану усеща, че му е приятно да е обект на желание от такава красавица, пък и безмерно богата на всичкото отгоре.
Харесва му да прекарва времето си с нея, да кара колата и, да е приближен до баща и ... затова не смее да я обиди с нещо, защото Атила го забеляза, че е умно момче и го допусна до себе си, само защото е приятел на дъщеря му. Колко други умни момчета има, ама не са имали шанса да ги хареса богаташката щерка. Той си има цел и я следва последователно, използвайки всичко и всички. Такова е моето мнение по въпроса.

# 709
  • Мнения: 2 494
Мераба  newsm44 аз съм на мнение, че е рано за Джемре, целувката беше един вид отмъщение, видиш ли Гюней и мен още накой ме харесва, обачеееееее чок гюзел целувка  Joy взе, че и хареса  Embarassed
Скрит текст:
снощи стигнах серията с откраднатите гуми на лъскавото автомобилче на Гюней, как се смях hahaha а нашите хора да не говорим

# 710
  • Мнения: 1 336
Според мен не е рано. Може да е  рано да го признае пред себе си, но интереса е виден.

# 711
  • Мнения: 96
здравейте
Аз просто съм размазана от Симай 
иде ми де я ...fight

Скрит текст:
сега съм точно там, дето стягат нейната сватба с нашето момче-булчинска рокля, родителите му отидоха и тн. Пукам се по шевовете от яд, нахалница  Twisted Evil

# 712
  • Мнения: 14 838
На мен пък друго ми е интересно-интересна ми е Бану
Богато момиче,имащо всичко ,любимката на татко.Наистина ли е толкова влюбена в Гюней,че е готова да се омъжи за него или просто е някакъв стремеж да получава всичко което поиска
Явно е че има възможности и със сигурност е получавала всичко което е поискала
Сега наред е Гюней.Ама той е с гадже ,за което ще се жени.И Бану го иска ,иска го за себе си

Дали самата тя не бърка чувствата си с един каприз,Дали огромното и желание да бъде с него не е продиктувано от факта че той я държи настрана и за сега не отговаря на чувствата и, а тя е свикнала да получава исканото
За сега тя ми е най симпатична от женските образи,но това тръшкане за Гюней повече ми прилича на каприз объркан с чувства

# 713
  • Мнения: 1 336
Тя сама си го каза вчера, че получава всичко, което пожелае. Не е като да няма чувства към Гунчо, ама според мен водещото е това да спечели, да се наложи, да е победител. Да бъде над всички.

# 714
  • Мнения: 18 583
Джолева, Силвето  Hug
Скрит текст:
Бану наистина много обича Гюней, не е само моментен каприз. Ще видите колко много го обича ... Сега ви е симпатична, да видим до кога  hahaha Силве, интересът на Джемре към Кузей е виден, но още е рано да се говори за влюбване. Ще си даде ясна сметка колко е сбъркала в избора си след ....не знам колко серии, че нашите цепят една тяхна на две и половина наши, да кажем ... след 4 серии  Peace

# 715
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Или, или, толкова се радвам да те видя Hug! Явно си чула, че те викам. Сега и Еми да чуе...Да се съберем пак.
Разбира се, че дублажът никак не го бива, и сериите са кратки и прекъсвани и емоцията на груповото чакане и гледане я няма, но пък имаме голям екран Joy И постепенно възкресяваме емоцията.

Джоли, наистина тия жентури й развалиха на наша Джемре лайфа сред хайлайфа. Налетяха като скакалци на мъжете й...коя  върху Гюней, коя върху Кузей, разтуриха геометрията .

А Али, гОркичкият, жив да го ожалиш - даже го изгониха от стаята.
Симай - направо блестяща в червената рокля, много хубава! Джемре избледня до нея, сякаш се смали. Аз мразя Симай искрено, но не мога да отрека, че изглеждаше зашеметително.

# 716
  • Мнения: 445
Цитат
дравейте! Hug
Вече съм напълно сигурна за чувствата на Джемре към Кузей Мисля, че тя винаги е искала него. С Г е от страх да не бъде отхвърлена от К. Дори когато целуна Кузей, си спомни думите на Али и доби смелост

Не съм много сигурна в чувствата и , и дали винаги е искала да е с него
Да разбра от Али за неговите чувства ,но въпреки това яко изревнува  Гюней.За нея Гюней все още е по добрата перспектива
И Целувката според мен беше ей така от яд към Гюней , един вид да си му го върне.Е и самата тя не предположи че ще и хареса  толкова
Мисля ,че чувствата на Джемре тепърва ще се зараждат след тази целувка , и след като знае за чувствата на Кузей
А и Бену ще се бори за любимия си който пък от своя страна мре за да влезе в света на богатите

Джолева, абсолютно съм съгласна  Peace

# 717
  • Мнения: 18 583
Ей ме на и мен ... къде сте момичета? Мислех, че сте изписали света, а ... Сега ще си върна серията да видя какво дадоха. После ще пиша.
Скрит текст:
между другото днес забравих да ви поздравя от Госпожата  Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 1 012
Вече са в новата тема, ама трябваше тази да изпишем.
Скрит текст:
Ако се чуете с Госпожата, поздрави

# 719
  • Варна
  • Мнения: 685
 newsm51 И аз си мислех, 4е като не пиша няколко дни, сте изписали темата...
Фен4е  Heart Eyes Hug





Общи условия

Активация на акаунт