Отговори
  • Мнения: 1 522
Хайде има ли бременни мами в тези квартали да се запознаем и да бутаме колички като му дойде времето тази година Simple Smile))

# 1
  • Мнения: 46
Моя адрес се води в квартал Витоша, но дефакто съм на 15 минути пеша от хотел Вега. А и съм свободна по цял ден  newsm03

# 2
  • Мнения: 1 522
Здравей аз живея срещу хотел Вега в Дианабад и аз съм свободна по цял ден Simple Smile В кой месец си бременна Simple Smile))

# 3
  • Мнения: 46
Страхотно. Аз съм в 5-ти месец. Стига да искаш може да ходим заедно на разходки или кафе.

# 4
  • Мнения: 2 697
Приемате ли още една мама от квартала? Живот и здраве, през август вече ще бутам количка с две бебета и ще ми е приятно да си имам компания - от сравнително скоро съм в района и не познавам много хора още Wink Аз съм в Дианабад, близо до Т-маркета Wink

# 5
  • Мнения: 46
Аз лично приемам  Grinning.

# 6
  • Мнения: 1 522
И аз приемам и много се радвам Simple Smile Кажете кога искате да си организираме кафе или разходка взависимост от времето Simple Smile Аз съм в 19 гестационна седмица от днес Simple Smile))

# 7
  • Мнения: 1 522
Момичета вижте какво училище за бременни намерих ако искате на 21 да се запишем и да отидем заедно и след него може да пием и кафе ако ви е удобно ако не предложете вие нещо за среща Simple Smile

http://www.bebeto.org/index.php?city=1

# 8
  • Мнения: 46
Каква е цената на този курс?
Аз съм съгласна да отидем.

# 9
  • Мнения: 1 522
Безплатно е мисля че не се плаща Simple Smile Ще говорят за раждане , упойки и стволови клетки мисля че ще е интересно на стамболииски в мола е с метрото мисля че е удобно ако се движите с градски транспорт Simple Smile))

# 10
  • Мнения: 1 522
Хей момичета ако не ви допада идеята да лекцията ако искате предложете да се видим другаде когато ви е удобно Simple Smile

# 11
  • Мнения: 46
Аз снощи изпратих мейл с името ми, за да се запиша.  Сега остава само да стана навреме във вторник.

# 12
  • Мнения: 1 522
 Party супер, във вторник направо там ли ще се видим Simple Smile  да и аз за часа се притеснявам сутринта че хич не съм от ранобудните особено сега откакто съм бременна и кафе не пия сутрин и не съм много активна ранните часове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт