Коя е тази песен ?

  • 920
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
ПРЕДИ НЯКОЛКО ДНИ...ЧУХ ПО РАДИОТО ЕДНА РУСКА ПЕСЕН...ЗАПОЧНА С ПУФТЕНЕ НА ВЛАК...ИМА ЛИ СИ НЯКОЙ НА ИДЕЯ КОЯ Е ПЕСЕНТА....ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА,АКО НЯКОЙ Я ЗНАЕ Simple Smile

# 1
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Ще помогне ако кажеш кое е радиото

# 2
  • Мнения: 285
РАДИО ФОКУС Simple Smile

# 3
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Нещо друго от песента? Част от текста? Мъж, жена ли пее? Изобщо - някакви подробности?

# 4
  • Мнения: 285
НЕ Sad
САМО СИ СПОМНЯМ,ЧЕ ПЕСЕНТА ЗАПОЧНА С ПУФТЕНЕТО НА ВЛАК... newsm78

# 5
  • Мнения: 285
ДОСТА ПОТЪРСИХ,НО НЕ ОТКРИХ НИЩО....И РЕШИХ ТУК ДА ПОПИТАМ....ПОНЕЖЕ И ДРУГ ПЪТ СА МИ ПОМАГАЛИ  Embarassed

# 6
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Според мен ако редовно слушаш това радио пак ще я чуеш и ще можеш да запишеш поне някоя реплика, по която да бъде открита песента. Ще потърся на няколко места, дано успея да ти помогна. А ако я чуеш пак може да си запишеш часа и да питаш направо радиото коя е песента, аз така съм правила  Mr. Green Винаги ми казват  Laughing

# 7
  • Мнения: 285
БЛАГОДАРЯ...ПИСАХ ИМ В РАДИОТО Simple Smile

# 8
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Като я откриеш - пусни я тука да я чуя, че ми стана интересно  Peace

# 9
  • Мнения: 1 176
Прегледай тези песни Simple Smile Може една от тях да е твоята http://forum.tr.ru/read.php?7,815603,page=1

# 10
  • у дома
  • Мнения: 258
Момичета, дали бих могла тук да попитам за една друга песен (за да не отварям нова тема), че сега като видях тази тема и се присетих.
Лятото на 2012г на плажа от един бар пускаха по няколко пъти на ден една мелодия с леки напеви от жена (мисля че на турски бяха). Мелодията беше бавна, много романтично звучене, с леки ориенталски мотиви, но като цяло беше като нещо от компилация на chill out или lounge, нещо такова мисля. Търсих я известно време, след като я чух, но тъй като не съм запозната с всички такива компилации, не бих и могла да зная в кои е вероятно да се намери тази песен... и така остана... Някой ако се сеща нещо - моля да сподели. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт