Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №29

  • 61 534
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 841
Някой питаше за месомелачка, според мен не си струва да се купува от вън, да погледне на нашия пазар Zelmer, вносител им е Зора, има добри модели.
Аз лично съм с Crown 1200 W, меле като ламя, около 50 кг. на година смилам с нея, изкара си парите, взела съм я за 75 лева.

Изгодна домашна слушалка Филипс
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00HM285QK/ref=ox_sc_sfl_titl … id=A3DPM3MR9AC9E2
Нямам думи за тази марка, какво е преживяла домашната ми слушалка, само тя си знае.  Изпускане във WC, преди години детето реши, че е я е нацапало и за да не му се карам я изпра под течаща вода, още си работи Shocked.

# 421
  • Мнения: 6 297
Смятате ли, че е удачно две деца да ползват една четка Sonicare естествено с два различни накрайника (в кутийките са по 2 броя син и червен така че няма да ги бъркат) newsm78 Някой пробвал ли е

# 422
  • София
  • Мнения: 3 859
Някой питаше за месомелачка, според мен не си струва да се купува от вън, да погледне на нашия пазар Zelmer, вносител им е Зора, има добри модели.
Аз лично съм с Crown 1200 W, меле като ламя, около 50 кг. на година смилам с нея, изкара си парите, взела съм я за 75 лева.


Аз питах, благодаря!   bouquet

# 423
  • Мнения: 659
Смятате ли, че е удачно две деца да ползват една четка Sonicare естествено с два различни накрайника (в кутийките са по 2 броя син и червен така че няма да ги бъркат) newsm78 Някой пробвал ли е

Никакъв проблем не виждам,освен,че ще се зарежда по-често  Laughing
Сестра ми и мъжът й ползват така една четка Браун,с два различни накрайника.

# 424
  • Мнения: 6 297
Смятате ли, че е удачно две деца да ползват една четка Sonicare естествено с два различни накрайника (в кутийките са по 2 броя син и червен така че няма да ги бъркат) newsm78 Някой пробвал ли е

Никакъв проблем не виждам,освен,че ще се зарежда по-често  Laughing
Сестра ми и мъжът й ползват така една четка Браун,с два различни накрайника.
Мерси ЛЪВИЦА и аз така си мисля

# 425
  • Мнения: 6 297
Някой може ли да ми каже в БГ колко струват и къде ги има детските накрайници за 4г+ да знам дали отсега да поръчам резервни?!
http://www.philips.bg/c/toothbrush-head/for-kids-2-pack-hx6032_05/prd/

....
Намерих ги на сайта на Ивентас 2 бр - 31 лв и 1 бр 19 лв

# 426
  • Варна
  • Мнения: 355
Някой може ли да ми каже в БГ колко струват и къде ги има детските накрайници за 4г+ да знам дали отсега да поръчам резервни?!
http://www.philips.bg/c/toothbrush-head/for-kids-2-pack-hx6032_05/prd/
В техномаркет има на цена 29,99лв. И в други он-лайн магазини ги има на приблизително същата цена.

# 427
  • Мнения: 6 297
Някой може ли да ми каже в БГ колко струват и къде ги има детските накрайници за 4г+ да знам дали отсега да поръчам резервни?!
http://www.philips.bg/c/toothbrush-head/for-kids-2-pack-hx6032_05/prd/
В техномаркет има на цена 29,99лв. И в други он-лайн магазини ги има на приблизително същата цена.
Мерси  Hug

# 428
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
да не съм пропуснала намалението на детската четка филипс? Уж ми стои в уиша ама все си е около 50 лири. Аз да питам за накрайниците за Орал Б по колко най-малко сте ги взимали, до колко да чакам да паднат и дали често ги намалят? Аз си взех преди повече от година Precision Clean 8бр. но сложих последната и ще трябва да се купуват до 3м., та влязох да видя как вървят накрайниците и виждам че са си по £2,50/бр. на въпросния модел. Гледам на диаграмата в сайта на "камилите" че миналата година февруари е падала. Ако някой ги засече намалени да пише. Като нищо може да стане като с памперсите миналата седмица а аз да проспя.

# 429
  • Мнения: 6 297
да не съм пропуснала намалението на детската четка филипс? Уж ми стои в уиша ама все си е около 50 лири. Аз да питам за накрайниците за Орал Б по колко най-малко сте ги взимали, до колко да чакам да паднат и дали често ги намалят? Аз си взех преди повече от година Precision Clean 8бр. но сложих последната и ще трябва да се купуват до 3м., та влязох да видя как вървят накрайниците и виждам че са си по £2,50/бр. на въпросния модел. Гледам на диаграмата в сайта на "камилите" че миналата година февруари е падала. Ако някой ги засече намалени да пише. Като нищо може да стане като с памперсите миналата седмица а аз да проспя.
Не си от Щатите взех по време на черния петък и вчера я извадих чак. Там бяха по 40 долара с таксите.

# 430
  • Мнения: 6 297
да не съм пропуснала намалението на детската четка филипс? Уж ми стои в уиша ама все си е около 50 лири. Аз да питам за накрайниците за Орал Б по колко най-малко сте ги взимали, до колко да чакам да паднат и дали често ги намалят? Аз си взех преди повече от година Precision Clean 8бр. но сложих последната и ще трябва да се купуват до 3м., та влязох да видя как вървят накрайниците и виждам че са си по £2,50/бр. на въпросния модел. Гледам на диаграмата в сайта на "камилите" че миналата година февруари е падала. Ако някой ги засече намалени да пише. Като нищо може да стане като с памперсите миналата седмица а аз да проспя.
Защо не се абонираш. На мен ми дава 17 п цена с абонамента понеже съм абонирана за доста неща Embarassed
Иначе ги виждам че са вили на 10 п най-евтино ама пради 3 г newsm78

# 431
# 432
  • Мнения: 3 632
Добър ден, имам въпрос за амазон.ком - от там съм поръчвала само и единствено книги... Винаги са пристигали в пощата. Днес имам известие за пратка на "Веслец" - освен 3.50 за пощенска услуга ще ми искат ДДС,  че и мито  ooooh! (това последното няма да стане защото пратката е под 150 евро...)
Въпросът ми е - каква е логиката или няма такава? Защо до сега в пощата, а тази на митница? Променени изисквания, затегнат режим или *ing късмет?

# 433
  • Мнения: 215
Препоръчайте ми хубави апрески за деца. Бях чела отзиви, но за коя марка забравих... за kamik,  ясно че са хубави, но си държат цена, slamtex ли беше или superfit  newsm78 Да са топлички и за сняг, непромокаеми.
И за момче на 3 г. и за момиче 8 г., и още нещо за другата зима +2 номера ли да поръчам?

# 434
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ако някой пак попадне на хубава оферта за памперси, моля да я сподели.
Размер 4 или 4+, може и 5

Общи условия

Активация на акаунт