Мезоконци Lead Fine Lift

  • 205 829
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 270
О, да. В долната част. Ако ми бяха сложили още по един или два, нямаше да съм аз. 😉 Мисля, че са ми достатъчни засега. Конците са Аптос, ама какви... Докторката каза лифтиращи и аз повече не питах, защото й имам доверие. Предишни процедури ми е правила - филъри, ботокс, и смятам, че е добра.
Днес ми е втори ден, няма 48 часа. Опъването намаля, отокът и той малко, но все още съм отекла. Имам неравност на едната буза, която бавно се изглажда. Ако лицето ми се изглади, ще е страхотно, защото вече имам стегнат контур.
Дали съм доволна? Нека да мине още време. Имам дискретно синина, малко оток, неравност, но е твърде рано да кажа.

# 736
  • Мнения: 3 576
И на мен ми стана любопитно какви са тези конци и коя е докторката да сложи само по 2, защото по-малко от комплект 4-5 не слагат.

Иначе всичко е нормално, което усещаш - неравностите минават, колкото и да не ти се вярва 😉
Предстоят ти неприятни 2 седмици, но резултата си заслужава.
Аз съм приятно изненадана как 1.6г след моите конци все още имам значително по-стегнат контур и не са се отпуснали още.

# 737
  • Мнения: 270
Д-р Присадашка в Дерма Акт. С всеки изминал час съм по-доволна. Поуспокоявам се вече. В сряда вечерта бе процедурата, вчера на 24-ия час... ами, правих приятно и диво физическо натоварване (дано се сетите, че не е удобно да пиша), всичко беше наред, днес вече съм на работа и колегите нищо не забелязват.
Присадашка каза, че бих могла да понеса поне още един, но взехме решение, ако въобще има нужда, да е на части и аз съм напълно ок с това решение. Лицето ми нямаше кой знае каква нужда да се коригира, може би само това увисване в долната част.
Доволна съм от лекарката, подхода, вниманието, грижата, консултациите. Смених няколко дами, докато тази ми спечели доверието.
И, последно: не бих си причинила това на околоочен контур и вероятно на чело не бих също. След като видя резултата от това приключение, бих опитала шия.
В един момент обаче ще трябва да се заобичам така, както остарявам Simple Smile

# 738
  • Мнения: 2 730
Bonbonela, а колко ти излязоха като цена конците? Наистина много ми е полезно споделянето в тази тема, все още не се навивам, но в бъдеще със сигурност ще пробвам и моя контур започва да провисва, наближавам 40г. Тази докторка в Дерма акт сигурно е от по-новите не я познавам като име. А и преди време не поставяха конци

# 739
  • Мнения: 22 935
Bonbonela, а колко ти излязоха като цена конците? Наистина много ми е полезно споделянето в тази тема, все още не се навивам, но в бъдеще със сигурност ще пробвам и моя контур започва да провисва, наближавам 40г. Тази докторка в Дерма акт сигурно е от по-новите не я познавам като име. А и преди време не поставяха конци
От около година е там, но не е начинаещ
лекар.Преди това е била на друго място и казват, че е много добра.Моя близка е найна приятелка и знам за нея още преди да иде в Дерма акъ.Иначе конци слагат от 2г може би.Бях питала преди .

# 740
  • Мнения: 270
Bonbonela, а колко ти излязоха като цена конците? Наистина много ми е полезно споделянето в тази тема, все още не се навивам, но в бъдеще със сигурност ще пробвам и моя контур започва да провисва, наближавам 40г. Тази докторка в Дерма акт сигурно е от по-новите не я познавам като име. А и преди време не поставяха конци

4 конеца - 1200 лева. Не мога да коментирам цената. Реших, че ако държа на качеството, то ще трябва да му платя цената.
Дамата е минала някаква специализация/ курс/ практика в Грузия, поставяла е там конци. Не съм сигурна дали не е самата централа на Аптос, но нека да не говоря глупости все пак... Други лекарки в клиниката, при които ходя на епилация и други процедури, дават множество успешни примери за Присадашка при поставяне на конци. Да, възможно е да е реклама, да са повлияни, пристрастни...
След малко ще станат 48 часа и ставам все по-доволна.
Отчитам, че аз просто реагирам бурно при всякакви такива интервенции - след филъри страдам поне 5 дена. Дори след обикновен козметик съм 3 дена с различна физиономия.

# 741
  • Мнения: 162
Здравейте,
бих искала да попитам дамите, които са си поставяли конци Aptos, резултата подобрява ли се с времето, или остава това, което е в първите 1-2 дни.

# 742
  • Мнения: 547
Здравейте,
бих искала да попитам дамите, които са си поставяли конци Aptos, резултата подобрява ли се с времето, или остава това, което е в първите 1-2 дни.

Остава. Нищо кой знае какво не се случва после. Въпреки, че казват че резултатът се разгръщал в следващите 3 месеца. При мен поне - не!

# 743
  • Мнения: 3 589
по-скоро увисва, отколкото да се разгръща.
като спадне подуването също има обратния ефект, на отпускане

# 744
  • Мнения: 270
Ами, аз не мога да кажа такова нещо. При мен имаше положителен ефект. Минаха поне три седмици (ако не и повече) и нямам провисване, нито липса на ефект. Напротив, имам контур, защото имах провисване преди конците и контурът чезнеше, някак по-свежо ми е лицето, по-повдигнато вече.
Смятам, че на този етап точно толкова конци са ми ОК и продължавам да съм доволна.

# 745
  • Мнения: 3 589
Тоест при теб след 3 месеца контурът е по-добър  отколкото след седмица?

# 746
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Момичета, който има желание да пусне нова тема.

# 747
  • Мнения: 270
Тоест при теб след 3 месеца контурът е по-добър  отколкото след седмица?

Аз виждам ефект сега, броени седмици след. Кожата не е по-витална, но лицето се пооформи, попромени се. Очаквам още малко да се разгърне ефектът. Ще споделя.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 289
Сложих и аз днес Aptos, от двете страни по 4броя . При лекарката, която аз посещам за филър и ботокс, но под наблюдението на Д-р Ванеска. Това беше нещо като трейнинг - обучение за Здравкова. Нямах притеснения доверила съм й се, Ванеска беше през цялото време над главата ми и реално ги слагаха двете едновременно. Дискомфортно е, имам лек оток в дясно (може би е нормално), трудност при мимиките, болезненост при хранене, и като цяло лека болка.
Изписаха ми някакви лекарства - едното противовъзпалително - за 3 дни, хомеопатично на капки за 1 седмица и кремче за мазане, утре като сваля лепенките.
Не бих казала че е приятна процедура, но нямам синини, и утре мога да се върна към нормален работен ден. Казаха 10дни да спя по гръб, да спра спорта за този период. Ванеска ме погледна и тя определи вида конци ( Aptos Light Lift 3G), на различните пациентки слагаха различни доколкото виждах. Тя ми сложи упойката с канюлата после тя влезе, и като цяло тя работи наравно с нея. Работи много бързо и експедетивно, за прецизно не мога още да преценя. Платила съм само конците.
Засега имам видим ефект, доволна съм от резултата. Въпроса е че аз имам силна поптоза ( увисване) на кожата. Не задържам почти никакви филъри и се резорбират за по малко от месец. Правила съм Радиенс прес няколко месеца, също без ефект. Правя и към момента Венус Легаси ( така наречения радиочестотен лифтинг). Направих един курс още пролетта, после поддържах с по една на месец, и сега пак правя втори курс. Не мисля че постигам лифтиращ ефект. По скоро при мен има едно освежаване, което към 10я ден изжезва и пак правя процедура и така, но не мисля че така вечно може да правя радиочестота.
Най - вероятно и аз ще вървя към фейслифтинг, въпроса е че не зная кои са добрите специаллисти в тази сфера.
Бях при Ильо Стоянов за консултация за повдигане на гърдите, и ми се зави свят от цена, а и като отношение не се впечатлих. Че за тази процедура ще се върна при доц. Романски, това вече го реших, но не зная Романски прави ли фейслифтинг трябва да го питам Simple Smile
Извинявам се за отклонението, но ще се радвам ако някой сподели мнение за специалисти за фейслифтинг, цени и т.н.

# 749
  • Мнения: 5
Имали ли сте оток, след поставяне на мезоконци?

Общи условия

Активация на акаунт