Юлски бебчета 2013 - тема 12

  • 20 359
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 841
И аз съм овен  Whistling


Мисти, Луиза ще ви помоля за още малко инфо и хелп. И обещавам повече да не ви занимавам с моите неща  Hug
На моята приятелка педиатърката явно е за  #Sniper Имат диагноза в епикризата Гастроезофагеална рефлуксна болест с езофагит
Педиатърката си била гледала в програмата и казала, че те не влизат за протокол за мляко. Тяхната диагноза я нямало. Мисти имам ясен спомен, че още като се дискутираше за Луиза за диагнозите за видовете мляко и беше писала, че ГЕР влиза. Молбата ми е когато имаш време и достъп до програмата да хвърлиш едно око за кодовете за тази диагноза и какви млека се полагат по ЗК и общо взето това, което може да помогне на педиатърката аджаба да си свърши работата.
Ако приятелката ми са добре финансово изобщо нямаше да се занимавам, но общо взето и тя и мъжа и са с по 300лв заплата и тотално изнемогват.
Още веднъж се извинявам, че занимавам не само вас ами и всички.

# 706
  • Мнения: 11 747
Момичета, температуропонижаващите лекарства успиват, нали? Сега Юлия доста спи. То хубаво, но днес спа от около 8ч. до 10ч. После яде и да е будувала половин час и пак спа до 13ч. После будува час и половина и сега пак спи дълбок сън. Последно давахме панадол вчера в 7ч. сутринта. Доста време не е пила никакво температуропонижаващо. Нормално ли ви се вижда това? Да взема да звънна на лекарката  Thinking

# 707
  • Мнения: 377
Пина, не мисля, че може Т-понижаващите все още да й влияят.
Нормално е да е по-уморена след 3 дни с Т. Нека си почине детето.

# 708
  • Мнения: 4 708
Смешно ви е на вас, ама моята съседка от долният етаж е зодия дева, и ако щете вярвайте ама всяка сутрин в 5:30 пуска душа, мивката по 100 пъти, чисти нещо, а тръбите ни не са наред и тя като пусне мивка у нас тръбите свирят, иде ми да я  fight детето отказа нощното хранене измести го по-точно в 5:30 познайте защо ooooh! А аз като виден представител на близнаците, както виждате вися във форума, от сутринта, отделно като ходех на работа поне веднъж в седмицата се връщах за нещо си, ММ е същата работа и в момента.
Агнес сега ще вляза да видя и ще ти пиша.
Пине температурата също унася, вземи първо я измери, пък тогава ще разбереш от какво е, ако няма тогава звънни на докторката

# 709
  • Мнения: 11 747
Ох, и аз това си викам, изтормози се детето, уморено е..., ама сега се хвърлих в нови филми!
Особено първия ден, когато започна с 39,7 и до вечерта държа  39,5- 39,2  само рева почти без спир и не можа изобщо да спи. Тъкмо да се успокои и аз я мятах да ѝ пъхам термометъра в дупето, отделно с компресите на челото що рев изрева...

Мисти, тя цял ден си е с 37,4.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 484
Хрррррр, истерясах вече! Моето бебе цяла нощ не спря да скрибуца, надявах се да поспи през деня, но пак така беше. Ръцете ми отказват вече, не го издържам!

Карли, не се притеснявай, трудно се следи. Пошегувах се! Ще го питам брат ми, той е по-голям, но може и да се познават. Много ме издразнихте с Мадлен, че живеете толкова близо! И аз някога живеех там, с братовчедка й много си играехме. Хубав квартал е това!


Бемол, аз съм водила голямото дете в Пирогов и в ИСУЛ, в зависимост от проблема. Към Токуда изпитвам  недоверие и май не бих отишла там.

Пина, не знам дали успиват, но след 3 три с висока температура е съвсем нормално сега да спи. Изтощена е и събира сили, според мен. Историята с хронометъра е култова!


# 711
  • Мнения: 4 841
Пина температурата измаря, така че е нормално да спи повечко. Обаче пък и прекаленото спане не е на хубаво. Следи я, давай и повече течности, понеже и обезводняването измаря. Дано всичко е наред  Praynig Ако нещо те притеснява хич не му мисли амо звънни на педиатърката. Щем е лекар ще си изпълнява задълженията. Лекаря и попа нямат работно време  Crossing Arms

Орхид аз отдавна махнах кошницата и вече Ого е на батко си в старото столче. Обикновенно, смотано и най евтиното на пазара. Беше ми подарък от колегите като се роди Зар, но аз тогава предпочетох столче, пред останалите опции за подарък, които вече си имах. Столчето е БЕртони и като цяло не е чак толкова лошо. На Ого отдавна му омаля кошницата, макар че все още го слагам да си играе понякога вътре. На дръжката съм наресила играчки и го ползвам като шезлонг.

Сега се чудя на кого да харижа кошницата, че покрай мен всички родиха. Днес разбрах, че жената на един познат е бременна, та може и на там да забегне кошницата.

# 712
  • Мнения: 62
Ние сега се прибрахме с Тиана след 15 минути стоене на студа , тя си заспа сладко сладко и сега след като сме се прибрали си спиииим и аз суперр се проснах на компа да пиша. Вчера звъннах на педка да я питам какво става с изследванията урина и кръв всичко наред ли е и тя ми каза че сме супер урина супер и хемоглобина е 125  Simple Smile  , което било много добро при условие че повечето бебета са под 120 ....е викам си значи затуй сме толкоз енергични и хич не спим , а само взимаме дистанционното на телевизора и го хвърляме после и го подавам и пакс е хвърля и така цяяяяял час -много весело занятие за Тиана.

От вчера има заченка на някакви по-така разбираеми мам-мам, да-да. но повечео е само отваряне на устата да копира движениет на устата ми ама без звук.
Ние сме на елда от 3 дни  за обяд и после  круша за десерт следобяд ( че ме е страх да не се запече като от ябълката  и два дена само бяхме на ъъ-ъ-ъ  #Crazy) е аз ставам  събуди се ескимоса и се надига на 45 градуса да става

# 713
  • София
  • Мнения: 377
Пине, и Лазар сега като беше болен го унасяше и спеше повечко, нищо, че повече от 38 не вдигна. Остави я да почива.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 318
Бемол, водих я при Д-р Стоянов в МЦ Полимед, по принцип там ни е педиатърката, пък и ми е много удобно, като локация /има и паркинг, с дядото станахме приятели, откакто му оставих 2лв бакшиш и за раздрънкания форд ми дава челното ВИП място "да не разкарвам много малкото"/.
Терп, защо така малчо скрибуца? Да не са зъбки? /извинявай за малоумния въпрос/
Оффф, много ми е смотано, но сама съм си виновна. Няма да ви занимавам с тъпотията, на която сама се нахендрих, но да знаете, това, което човек сам си направи..... Confused

# 715
  • Мнения: 28
Джина...оплачи се. Ще ти олекне. Всяка една от нас в даден момент занимава останалите с даден проблем. Олеква...

Пина - радвам се,че Ю. е добре. За лекарката няма да коментирам. Нашата си има посещения у дома в графика,дори за мен е идвала,сега като ме лепна вируса и неможех да стана. А за бебета винаги когато има възможност ходи. Консултацията е с часов,които се спазват и си има отделна стая,която се отваря. Е...има си свойте критики ама съм доволна Simple Smile

# 716
  • Мнения: 1 350
Джине,какво си направила,калпазанке Mr. Green Казвай .че ми стана интересно.
Аз днес съм го ударила на мързел,още съм по пижама,Стрелец съм,да знаете  bowuu bowuuНо живея с 2 броя овни и им знам номерата.Петьо не може да заспи ако пантофите му не са от лявата стрна на леглото ,точно един до друг Crossing Arms

# 717
  • Мнения: 2 381
Пина, успиват. На нашите изрично пише да не се дават за приспивателни. Сънят е здраве- така знам аз и се радвам на много сън по време на болест.

# 718
  • Мнения: 2 237
Ники1 се появи, та се сетих: Момичета, някой покани ли я там ? Знаете къде  Blush

Аз правя пача. До сега гризках свински крачета и уши. И ако човек е това, което яде, то представете си какво съм аз  Rolling Eyes

# 719
  • Мнения: 1 350
Ники1 се появи, та се сетих: Момичета, някой покани ли я там ? Знаете къде  Blush

Аз правя пача. До сега гризках свински крачета и уши. И ако човек е това, което яде, то представете си какво съм аз  Rolling Eyes
[/quote
 tooth tooth tooth toothще ме умориш!
Аз днес ще права мързеливи пържени картофки,пак съм надебеляла,но вече съм толкова тлъста,че не ми пука Crazy Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт