Пазаруване от miniprix.bg - 25

  • 30 787
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 2 209
Нищо не разбрах Grinning Не, че е фатално...както и да е...
Мун, да те питам: Банвате ли потребители по изрична тяхна молба?

# 722
  • Мнения: 1 314
И аз изтървах  Laughing
И по добре,  че
За Мун не знам,
но мъжът ми така хубаво ще ме банне, че няма да имам достъп не до форум ами до български интернрт доставчик ...че и румънски няма да прихващам  Crazy

# 723
  • Мнения: 2 209
Добре де, разбрах за какво става въпрос, но се направих, че не съм... Blush
Изморих се от дебнене, от дежурства пред компа и от портфейл /вече/ на червено  Rolling Eyes Както ти самата каза "Умиране има, отказване няма"  ooooh!
Няма нужда ММ да ме банва, най-голямото наказание е: "Очи пълни - ръце празни!" Но това време неминуемо идва в резултат на висенето пред компа и сърбящите ръце  Mr. Green Ще опитам да се въздържа, но е като да се откажеш от сутрешната доза кафе с цигара  Shocked
Инка, дай второ мнение за тези:
http://www.miniprix.bg/produkt/1073385

# 724
  • Мнения: 1 314
 Hug Mимоз, харесват ми. Сребристите също, но тези са по-хубави

# 725
  • Мнения: 2 209
И мен повече ме кефят, но винтидж ефекта им е в повече - доста са ги търкали, дано не са ги осакатили съвсем  Crazy

ПП. Изпразни си кутията, моля!   bouquet

# 726
  • Мнения: 1 314
И мен повече ме кефят, но винтидж ефекта им е в повече - доста са ги търкали, дано не са ги осакатили съвсем  Crazy

ПП. Изпразни си кутията, моля!   bouquet
Мислех същото
Винтидж ефект на велур е деликатна работа
По принцип харесвам и предпочитам лицева гладка кожа
Набук, велур за по.летни обувки

# 727
  • Мнения: 5 646
Hug Mимоз, харесват ми. Сребристите също, но тези са по-хубави

+1
Много са красиви.

# 728
  • Мнения: 2 209
И мен повече ме кефят, но винтидж ефекта им е в повече - доста са ги търкали, дано не са ги осакатили съвсем  Crazy

ПП. Изпразни си кутията, моля!   bouquet
Мислех същото
Винтидж ефект на велур е деликатна работа
По принцип харесвам и предпочитам лицева гладка кожа
Набук, велур за по.летни обувки

Е пролет иде де  Joy Party И на мен вече ми се гади от зимно  ooooh! То па една зима при нас.....язък, че натрупах толкова много ботуши и апрески - та за сняг, та за лед, та за мокро, за сух студ..... #Crazy па то зима нямаме  Tired

# 729
  • Мнения: 4 390
Нищо не разбрах Grinning Не, че е фатално...както и да е...
Мун, да те питам: Банвате ли потребители по изрична тяхна молба?

Банваме, да, но не "изключваме" напълно, т.е. ще можеш да четеш, но няма да можеш да пишеш. За чий ти е тогаз? Mr. Green
По-добре използвай филтър за блокиране на сайтове и пъхни вътре минитата.  Twisted Evil


Ох, пак олекнах със 70 лв. Whistling

# 730
  • Мнения: 5 646
Ох и аз така, а уж трябваше тая седмица да си получа последната покупка. Crazy

# 731
  • Мнения: 2 209
Нищо не разбрах Grinning Не, че е фатално...както и да е...
Мун, да те питам: Банвате ли потребители по изрична тяхна молба?

Банваме, да, но не "изключваме" напълно, т.е. ще можеш да четеш, но няма да можеш да пишеш. За чий ти е тогаз? Mr. Green
По-добре използвай филтър за блокиране на сайтове и пъхни вътре минитата.  Twisted Evil


Ох, пак олекнах със 70 лв. Whistling
Да, да! Никак не е добре - филтър - милтър нЕма да помогне   ooooh! То тва значи да се самонакажа, па ако можех нямаше да търся съдействие  Joy
Надявах се на опция от рода на тотален едномесечен бан например  Flutter Времето в което не зяпам и ровя някъде в нета е когато пиша тук или домакинствам, а това неминуемо рано или късно води само до едно - харч!  Wink
Ина, кутията ти отново е пълна....  newsm75

Последна редакция: нд, 02 фев 2014, 20:53 от mimoza7710

# 732
  • Мнения: 4 390
Мога да помоля да направим изключение и да ти наложим тотален едномесечен. Помисли искаш ли го.  Laughing

# 733
  • Мнения: 2 209
Определено ще помисля   bouquet
Благодаря!
само да пристигне последната ми поръчка, ако не върна нищо от нея и пак мисля за покупки.....ще се разбере  Grinning

# 734
  • Мнения: 5 646
Миме, стой тука да консултант. Пък може да си направим група за взаимопомощ, нещо от рода на анонимни миниприксшопингманиачки  Mr. Green и да се подкрепяме. Даже лентичка може да си направим 12 дни без покупка, 13 дни без покупка и т.н. Joy
Смея се аз, ама и крайно време да се кротна вече. Наваксах си за всичките 7-8 години, в които не съм си угаждала, стига вече. Stop

Общи условия

Активация на акаунт