София-Младост(22)

  • 81 511
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 478
Шани,в момента се сещам за пазар МАния,точно зад сергията със зеленчуците,и на пазар ДжиЕМ,до Била,до шадравана.

# 721
  • Мнения: X
На кооп. пазара под 131 во СОУ има магазин на елби. Много съм доволна от продуктите

Може ли малко по точно къде се намира, благодаря   bouquet
http://www.lbbulgaricum.bg/c/bg/firmeni-magazini/

# 722
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Магазинът на мандра Вършец в Младост-2 .......
и в Младост 1 на пазара го има вече...
Ала-Бала, ти доволна ли си? и от кое?
Ха и къде там, че ми е доста по-удобно? Работя недалече от Кр.село и там на пазара също има техен магазин, доволна съм от краве сиренето от 6.50 и кашкавал от 10.50. Кис.мляко не е лошо, но за момента вкусово ми харесва това с марка Боженци и предпочитам него, но за таратор определено ми е по-добре и по-евтиното. Кашкавалът като правя сандвич или пица се запича хубаво, не обичам такъв дето колкото и да го печеш не хваща коричка. Ще пробвам и този ръчният, за който пише sweetkids_mama.
Жиея близо до "пазарчето" в Младост-4, където е магизнът на Елби, но до сега само кис.мляко съм купувала оттам.
Магазинът, който е влязох веднъж, лъхна ме миризма и до там, повече няма и да вляза най-вероятно, нито асортимент нито нищо... Другият, за който пише bubanka го видях онзи ден, явно наскоро са го отворили.
Прясно мляко май не съм купувала до сега, за 3 дни без малкия лятото 1 л няма кой да изпие и значи да заминава редовно в кофата, а не ми се иска.
Масло също малко се консумира вкъщи, но понатам ще взема...гледам купуват го доста хората. Извара не ядем...и така, като цяло от Вършец за сега съм доволна.

# 723
  • Мнения: 2 381
И аз съм доволна от същите продукти сирене от 6.50 и кашкавал от 10.50 лв., опитвала съм и топеното сирене и то ми хареса.

# 724
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
unforgiven - мерси. Свърших си работата... Иначе в РУМ-а и в ХИТ-а има сребро.

Ала-Бала... На пазара на Младост-1, в Търговски комплекс РЕЯ, ет.1 е магазинчето, Ако се сещаш, там преди беше една ъглова Аптека, доста позападнала... До магазин ХОБИ и до един детски магазин...

# 725
  • Мнения: 2 897
Момичета...
Преди в Младост-ите на много места имаше магазини за сребърна бижутерия. Сега нещо не мога да открия... подскажете, моля  Hug


Не е в Младост-ите, но в подлеза на Плиска има магазин, в който среброто е с 50% намаление. Купих си два чифта обици и една висулка за 37 лв.

# 726
  • София-Младост
  • Мнения: 23 380
Ала-Бала... На пазара на Младост-1, в Търговски комплекс РЕЯ, ет.1 е магазинчето, Ако се сещаш, там преди беше една ъглова Аптека, доста позападнала... До магазин ХОБИ и до един детски магазин...
За мен понеже пазара са сергиите с плодове и зеленчуци  Laughing Имам два варианта: Това този ТЦ ли е на "гърба" на пазара, с вход към една градинка... на ъгъла има Пикадили.
Или точно зад пазарчето, където има(ше) книжарница, печени ядки продаваха, на вт.етаж има(ше) магазин за Лего.
Не че като питам няма да го намеря де Simple SmileНо поне ми е идеално като се прибирам от работа с метрото.

# 727
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Или точно зад пазарчето, където има(ше) книжарница, печени ядки продаваха, на вт.етаж има(ше) магазин за Лего.

там, да.
Сами още продава ядки, има си и книжарница...
Ако застанеш до магазин ХОБИ, то този на мандрата е точно с/у теб Simple Smile

# 728
  • Мнения: 874
И аз съм много доволна от млечните продукти на Вършец (магазинето до Промаркет). Всякакви млечни продукти вее си купуваме от там. Simple Smile Топено сирене не съм опитвала още, но овчето сирене е много добро!

# 729
  • Мнения: 633
А козето кисело мляко на Вършец някой опитвал ли го е, добро ли е?

# 730
  • Мнения: 874
Да, взимаме си редовно, много е добро Simple Smile

# 731
  • Мнения: 7 263
добро е домашното кисело мляко. Но все пак бих ти препоръчала да пробваш и тези на Добрев - продават ги в месарницата до 212 блок. Едно магазинче като трафопост - продават кисело мляко, кашкавал и сирене на Добрев.
Иначе от Вършец кашкавала им е страхотен, сиренето не е лошо, но на Добрев е по-добро ( и по-скъпо де).

# 732
  • Мнения: 610
Преди известно време пуснах запитване за работното време на доктор милчев, объркала съм се става въпрос за доктор милчо галев. Ще бъда
 Благодарна, ако някой знае кога му е работното време.

# 733
  • Мнения: 2
iskambebche  Милчо Галев приемно време нечетни дни от 8 до 13, четни от 14 до 19. В Петък е само сутрин.
Малки бебчета мисля ,че приема в други часове, но не съм запозната.

# 734

Общи условия

Активация на акаунт