Грипна епидемия в София

  • 6 424
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 806
Всички медии избързаха и гръмнаха новината за грипна ваканция за седмица, сега масово редактират.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 168
Да, не е грипна ваканция, а грипна епидемия, пише си го!

# 17
  • Мнения: 2 401
Всички медии избързаха и гръмнаха новината за грипна ваканция за седмица, сега масово редактират.  Mr. Green

Бързо и здравната инспекция да се саморедактира! Еидемия няма, не е имАло, нема и да има.

# 18
  • Мнения: 443
Всички медии избързаха и гръмнаха новината за грипна ваканция за седмица, сега масово редактират.  Mr. Green

Бързо и здравната инспекция да се саморедактира! Еидемия няма, не е имАло, нема и да има.

Щом Фандъкова е казала. Mr. Green #2gunfire Тия са луди. Ще оставят децата да се натръшкат и тогава ще ги пуснат във ваканция. А директорите не са давали сведения защото се чакаше централно да обявят.

# 19
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Всички медии избързаха и гръмнаха новината за грипна ваканция за седмица, сега масово редактират.  Mr. Green

Бързо и здравната инспекция да се саморедактира! Еидемия няма, не е имАло, нема и да има.

Щом Фандъкова е казала. Mr. Green #2gunfire Тия са луди. Ще оставят децата да се натръшкат и тогава ще ги пуснат във ваканция. А директорите не са давали сведения защото се чакаше централно да обявят.
В училището на дъщеря ми няма болни деца, от целия випуск има 2 отсъстващи.
При условие, че наистина няма заболели защо да спират учебния процес точно в края на срока  newsm78

А и като ги пуснат във ваканция познай къде отиват по-големите - по цял ден са в МОЛ-а.
Така успешно успяват да се разболеят и здравите

# 20
  • Мнения: X
Усещам, как от понеделник ще включат и училищата в епидемията.  Mr. Green

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Всички медии избързаха и гръмнаха новината за грипна ваканция за седмица, сега масово редактират.  Mr. Green

Бързо и здравната инспекция да се саморедактира! Еидемия няма, не е имАло, нема и да има.

Щом Фандъкова е казала. Mr. Green #2gunfire Тия са луди. Ще оставят децата да се натръшкат и тогава ще ги пуснат във ваканция. А директорите не са давали сведения защото се чакаше централно да обявят.

Фандъкова била казала  Joy Joy Joy
Аман от неграмотни!  Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 11 117
Няма никаква епидемия, само истерия от типа "птичи", "свински" и пр. грипове.
Явно фармацефтичните фирми са го закъсали.

# 23
  • София
  • Мнения: 16 202
Няма никаква епидемия, само истерия от типа "птичи", "свински" и пр. грипове.
Явно фармацефтичните фирми са го закъсали.
  от 15.10.2013 нямаше противогрипни ваксини в нито адна аптека и нито един аптечен склад, верно много са то закъсали за да не се внасят в България. Аз за моето семейство ги куоих от Гърция, там имаше  ваксини навсякъде.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 117
Няма никаква епидемия, само истерия от типа "птичи", "свински" и пр. грипове.
Явно фармацефтичните фирми са го закъсали.
  от 15.10.2013 нямаше противогрипни ваксини в нито адна аптека и нито един аптечен склад, верно много са то закъсали за да не се внасят в България. Аз за моето семейство ги куоих от Гърция, там имаше  ваксини навсякъде.

Вече е късно за ваксини, сега ще се похарчат антибиотици, прахчета, терафлута.

# 25
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Цитат
В училището на дъщеря ми няма болни деца, от целия випуск има 2 отсъстващи.
При условие, че наистина няма заболели защо да спират учебния процес точно в края на срока 


A в училището на дъщеря ми децата си ходят и болни на училище. Тя отсъстваше миналата седмица и след това за 3 дни и се наложи да направи 9 теста. В момента имат срочни изпити, кое дете ще си позволи да отсъства. После нямало болни деца. При положение, че предупреждават, че най -  уязвими са децата. Пълна недомислица  #2gunfire При това Здравното министерство препоръча да се преустановят учебните занятия  #Cussing out

# 26
  • София
  • Мнения: 1 391
В училището на децата ми няма много отсъстващи. И да не забравяме, че се очаква сериозно захлаждане в неделя, което ще укроти епидемията.

# 27
  • Мнения: 10 547
Миналата година по това време около мен нямаше здрав. Сега няма болен.
И в метрото пътувам. Освен хора с маски за превенция, няма особено много кихащи, кашлящи и духащи носове.

# 28
  • София
  • Мнения: 9 517
В класа на сина и групата на щерката няма болни деца, в работата ми - също, само в занималнята на синчето всички са се изпонатръшкали и вчера са били 4 деца общо /но занималнята е в друг квартал/... В работата ми, в училището и детската вируса мина декември преди празниците, дори моите деца изболедуваха нещо точно по време на ваканцията. Миналия петък ваксинирах ситната и според нашата педиатърка болни деца нямало много. Може пък или да не е дошъл в нашия квартал, или да е преминал вече  Peace

# 29
  • Мнения: 29 516
А какви са симтпомите на този грип - винаги ли е с висока температура или може само хрема и кашлица? Колегите ми кашлюкат постоянно, та сигурно и мен ще ме тръшне  Tired

Общи условия

Активация на акаунт