Имението Даунтън - 2

  • 14 081
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Защо започва много тъжно?

Ще развалим удоволствието на момичетата.Пиша ти ЛС

# 46
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 062
Току що изгледах 3ти сезон... страхотно тъжен . Дотолкова ,че след коледния епизод направо се чудя дали да гледам 4ти сезон .  Cry Но, не , ще го гледам ,ще му дам шанс .

# 47
  • Мнения: 2 765
 Dee_dee_7, гледай го, няма да съжаляваш!  Wink

# 48
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 062
 bowuu
Dee_dee_7, гледай го, няма да съжаляваш!  Wink
newsm10 да,изгледах вече първия епизод. Не се сдържах все пак.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 765
Аз трети сезон го гледах много бавно, но четвъртия го изгледах за 2 дни.

# 50
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 062
А имаш ли инфо , ще има ли 5ти сезон и ако да, кога да го очакваме?

# 51
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 507
Ще има пети сезон.
Обикновено започват излъчване във Великобритания м/у 15 и 25 септември всяка година.

# 52
  • Мнения: 7 288
Току-що засякох реклама по Нова, че от 15 април отново започват да го излъчват. По-скоро е, отколкото си мислех  Simple Smile

# 53
  • Мнения: X
Въпреки, че изгледах трети и четвърти сезон, с удоволствие ще го гледам и по телевизията. Определено съм впечатлена от сериала.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 365
Въпреки, че изгледах трети и четвърти сезон, с удоволствие ще го гледам и по телевизията. Определено съм впечатлена от сериала.
И аз.  Simple Smile
Кой сезон ще дават

# 55
  • Мнения: 5 375
Току-що засякох реклама по Нова, че от 15 април отново започват да го излъчват. По-скоро е, отколкото си мислех  Simple Smile
О, добри новини!

# 56
  • Мнения: 7 288
Въпреки, че изгледах трети и четвърти сезон, с удоволствие ще го гледам и по телевизията. Определено съм впечатлена от сериала.
И аз.  Simple Smile
Кой сезон ще дават

Май трети ще е. Нали даваха първи и втори заедно  Thinking

# 57
  • Мнения: 2 765
Да, трети ще дават. Сега ми е кофти, че изгледах сезон 3 и 4 онлайн, ако знаех, че толкова скоро ще ги пуснат по Нова нямаше да бързам да ги гледам. Confused

# 58
  • Мнения: 826
Оооо, никак не ми пречи, че го изгледах, мога да го гледам пак и пак!!! Страхотна новина!

# 59
  • Мнения: 976
Оооо, никак не ми пречи, че го изгледах, мога да го гледам пак и пак!!!
    Абсолютно!  Държа си го "под ръка" на компа и си пускам по някоя серия за отмора на душата...

Общи условия

Активация на акаунт