?Въпроси всякакви?

  • 5 272 804
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 37 710
  • Мнения: 5 892
Мога ли да блокирам някого във Вайбър? Как?

# 37 711
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Мога ли да блокирам някого във Вайбър? Как?
Отиваш на чата с човека, когото искаш да блокираш, плъзваш наляво, горе вдясно има 3 точки, чукваш на тях и ти дава опция "блокирай".

# 37 712
  • Мнения: 5 892
Благодаря ти! bouquet

# 37 713
  • Мнения: 13 602
Въпрос към ползващите Iphone 4S
За втори път телефона блокира. Първия път се оправи след като батерията се изтощи напълно. Отне около 24ч.. Споделете опит за по- бързо отблокиране?

# 37 714
  • Мнения: 7 779

Имах такъв проблем със старата пералня, затова сега имам нова. Щом като пералнята стига до процес изплакване с центрофуга, значи всички пъти преди това си е изсмуквала и сменяла водата без проблем, т.е. никъде нищо няма запушено и вода се зарежда и изпразва нормално.
запушването (с чорап, н.кърпичка или др.) как се случва ? - постепенно или изведнъж ?

# 37 715
  • Мнения: 5 790
Въпрос към ползващите Iphone 4S
За втори път телефона блокира. Първия път се оправи след като батерията се изтощи напълно. Отне около 24ч.. Споделете опит за по- бързо отблокиране?

Задържаш едновременно докато не се появи ябълката копчето за изключване и кръглия бутон. Около 10-15 секунди.

# 37 716
  • Мнения: 13 602
Въпрос към ползващите Iphone 4S
За втори път телефона блокира. Първия път се оправи след като батерията се изтощи напълно. Отне около 24ч.. Споделете опит за по- бързо отблокиране?

Задържаш едновременно докато не се появи ябълката копчето за изключване и кръглия бутон. Около 10-15 секунди.
Благодаря ти за бързия отговор. Знаеш ли каква може да е причината за блокирането? Телефона е в гаранция, ако трябва ба го връщам докато е време.

# 37 717
  • Мнения: 5 790
Въпрос към ползващите Iphone 4S
За втори път телефона блокира. Първия път се оправи след като батерията се изтощи напълно. Отне около 24ч.. Споделете опит за по- бързо отблокиране?

Задържаш едновременно докато не се появи ябълката копчето за изключване и кръглия бутон. Около 10-15 секунди.
Благодаря ти за бързия отговор. Знаеш ли каква може да е причината за блокирането? Телефона е в гаранция, ако трябва ба го връщам докато е време.

Идея си нямам, но забиват честичко. И моят така забиваше брутално, някой път точно когато ми трябва.

# 37 718
  • Мнения: 13 602
Алекс 1  много благодаря отново. Телефона се оправи.Даде ми много ценен съвет.

# 37 719
  • София
  • Мнения: 95
Едно фърби ме победи- купихме си FURBY BOOM, инсталирах програмата му и на таблета, и на телефона, пускам сканиране....НИЩО! Никое устройство не го разпознава . Помагайте!

# 37 720
  • София
  • Мнения: 3 789
Едно фърби ме победи- купихме си FURBY BOOM, инсталирах програмата му и на таблета, и на телефона, пускам сканиране....НИЩО! Никое устройство не го разпознава . Помагайте!

Рестарт след инсталацията направи ли? Освен това, по далечен спомен, трябва да изключиш Интернета и всички програми по време на инсталацията, иначе не се качва.

# 37 721
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Кой беше сайта, заместител на оlx?!

# 37 722
# 37 723
  • София
  • Мнения: 95
Едно фърби ме победи- купихме си FURBY BOOM, инсталирах програмата му и на таблета, и на телефона, пускам сканиране....НИЩО! Никое устройство не го разпознава . Помагайте!

Рестарт след инсталацията направи ли? Освен това, по далечен спомен, трябва да изключиш Интернета и всички програми по време на инсталацията, иначе не се качва.

Програмата се стартира,но не открива фърби, и таблета, и телефоните са рестартирани,всичко им е изключено, забръмчават лекичко,но не го откриват...Дали проблема е във играчката?

# 37 724

Общи условия

Активация на акаунт