?Въпроси всякакви?

  • 5 272 824
  • 96 496
  •   5
Отговори
# 37 680
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Скрит текст:
готвачката често забравя какво се готви върху него  Joy

Бонго  Grinning улучи право в целта,затова търся такъв които да е малък по обем , лесно да може да се мести ,свободностоящ както каза Onna-bugeisha,да има таймер, такива ти ми работи!Дано да съм обяснила правилно! Embarassed
Нещо такова?
http://www.pazaruvaj.com/plotove-c4172/first-austria/fa-5096-4-p … 2851685/#opisanie

# 37 681
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Скрит текст:
готвачката често забравя какво се готви върху него  Joy

Бонго  Grinning улучи право в целта,затова търся такъв които да е малък по обем , лесно да може да се мести ,свободностоящ както каза Onna-bugeisha,да има таймер, такива ти ми работи!Дано да съм обяснила правилно! Embarassed
Нещо такова?
http://www.pazaruvaj.com/plotove-c4172/first-austria/fa-5096-4-p … 2851685/#opisanie


Да,такъв  и трябва!Мерси много Hug bouquet

# 37 682
  • Мнения: 5 910
От кой магазин, за предпочитане в центъра на София, мога да си купя качествена халва? Simple Smile

# 37 683
  • Мнения: 7 848
Моля, кажете отзиви и добър специалист по неврохиругия или невролог в МБАЛ"св. Иван Рилски".

Може би въпросът ми е здравният подфорум, който в момента не намирам.

# 37 684
# 37 685
  • Мнения: 371
Някой, работещ в Лидл? Предложиха ми работа там, а не знам абсолютно нищо как са като работодател, та моля всякакви мнения или препоръки  Peace

# 37 686
  • София
  • Мнения: 5 658
Някой, работещ в Лидл? Предложиха ми работа там, а не знам абсолютно нищо как са като работодател, та моля всякакви мнения или препоръки  Peace
За каква длъжност става дума? Мой близък работеше в спедицията, беше доволен - всичко регламентирано, няма своеволия, няма изнудване, имаше свободата да си разменя смените с колега, ако на някой нещо му се наложи, заплащането беше добро и навреме си го получаваше. С две думи - ако човек е коректен, получава същото отношение.

# 37 687
  • София
  • Мнения: 3 789
Това не ми звучи възможно. Преди няма и месец говорих със свещеник, задължително искат документ за сключен граждански брак.

Той синодът явно е бил доста против изменението, за което писах по-горе. Така чета из статии. И може би просто не искат. СК обаче не задължава сключването на граждански брак преди църковния. Отделно реална санкция няма. Никой не задължава религиозната организация да изисква такъв документ. Друг е въпросът, че практиката не е такава - може би като противопоставяне на СК.

Това е от сайта православието.бг

Условия за сключване на църковен брак:
Документи, необходими за сключването на брак
1. Препис-извлечение от акта, съставен в Общината за сключване на граждански брак.
2. Декларация, подписана от брачущите се, че са източноправославни, че нямат помежду си родство...

Свещеникът, с когото правих интервю точно по темата за църковния брак, дори се жалваше, че законът не позволява сключването само на църковен брак, а кара хората, които искат да се врекат пред Бог, да сключат преди това светски брак.


# 37 688
  • София
  • Мнения: 3 952
Аз имам малко нестандартен въпрос.  Grinning Имате ли представа колко са високи половинките на волейболистите? Покрай волейбола, който вчера гледах по ТВ-то, ми стана любопитно.  Peace И на двамата Братоеви /примерно/, съпругите ми се струват миньончета.

# 37 689
  • Мнения: 36 059
Аз имам малко нестандартен въпрос.  Grinning Имате ли представа колко са високи половинките на волейболистите? Покрай волейбола, който вчера гледах по ТВ-то, ми стана любопитно.  Peace И на двамата Братоеви /примерно/, съпругите ми се струват миньончета.

стойност на средния ръст ли очакваш?  Shocked

# 37 690
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз имам малко нестандартен въпрос.  Grinning Имате ли представа колко са високи половинките на волейболистите? Покрай волейбола, който вчера гледах по ТВ-то, ми стана любопитно.  Peace И на двамата Братоеви /примерно/, съпругите ми се струват миньончета.

колкото те сами са ги избрали.
Ама то всяка жена 160-170 изглежда миньонче до мъж 199 и нагоре.

Ноооооо, както казваш един много скъп за мен мой приятел - в леглото всички са равни.

# 37 691
  • София
  • Мнения: 3 952
Аз имам малко нестандартен въпрос.  Grinning Имате ли представа колко са високи половинките на волейболистите? Покрай волейбола, който вчера гледах по ТВ-то, ми стана любопитно.  Peace И на двамата Братоеви /примерно/, съпругите ми се струват миньончета.

стойност на средния ръст ли очакваш?  Shocked


Да, естествено.  Tired

Просто ми стана интересно, не искам средноаритметичното на всички половинки от национала.  Tired Може на някой да му е направило впечатление.

# 37 692
# 37 693
  • Мнения: 1 541
Хексе,  wifi. Ще пробвам с търсачка  bouquet

# 37 694
  • Свищов
  • Мнения: 875
-=Деси=-, не споря за това какво иска синодът. Само казвам, че предишният текст "Религиозен обряд се допуска само след сключването на граждански брак" е отпаднал.

Прочетох и някои статии по темата:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=237851
http://nmitev.com/blog/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%B … 1%80%D0%B0%D0%BA/
http://www.mywedding.bg/statia/semeen-kodeks-iziskvaniq

Не, че ме засяга. Намирам църковната венчавка за меко казано обидна за жената. то не бяха едни подчинения, едни преклонения на мъжа, едно послушание...Не, мерси.

Общи условия

Активация на акаунт