?Въпроси всякакви?

  • 5 265 076
  • 96 496
  •   1
Отговори
# 81 615
  • Мнения: 14 489
Не се закупува имот. Закупува се самият бизнес. Няма продажба на имот, а на бизнес. В нета намирам информация само за имоти.

Трябва да видите тарифата на нотариусите  в частта относно удостоверяване на подпис върху документ с материален интерес.

# 81 616
  • Мнения: 68 644
В Търговският регистър ви е работата. А иначе става с писмен договор за прехвърляне на дружествени дялове, на който договор му се заверяват нотариално подписите ...зависи и колко е капитала на дружеството. зависи и кой ще ви изготви самият договор.

# 81 617
  • София
  • Мнения: 9 920
Не съм фен на емаг но има мн изгодна ТВ стойка.

Доставката е 5лв и при наложен платеж ли (избягвам пазаруването с карта в нета)?
За колко дни пристига до офис на еконт или поща?

# 81 618
  • Мнения: 6 833
Не съм фен на емаг но има мн изгодна ТВ стойка.

Доставката е 5лв и при наложен платеж ли (избягвам пазаруването с карта в нета)?
За колко дни пристига до офис на еконт или поща?

Миналата седмица поръчвах стойки за ТВ от тях - 2бр. доставката им беше 4лв до офис на Спиди.
Мисля, че с Еконт не работят.
Поръчах ги късно вечер, на другия ден бяха изпратени и съответно пристихнаха на следващия.

# 81 619
  • София
  • Мнения: 9 920
Спиди са ми забутали една пратка..4ти ден...
По добре с еконт (пише че работят с тях). Значи тази седмица може да са тук. Има ли нещо изгодно сега (тези са нa 50% на Alien), но ще питам първо колко тежат. До адрес пак ли е същата цена?

# 81 620
  • Мнения: 6 833
На мен ми трябваха най-обикновени, без чупки и т.н. - по 15лв бройката, идеално ме устройват.
На тези по-скъпите гледам, че имат някакви намаления, но до колко са реални не знам.

# 81 621
  • София
  • Мнения: 9 920
На мен ми трябваха най-обикновени, без чупки и т.н. - по 15лв бройката, идеално ме устройват.
На тези по-скъпите гледам, че имат някакви намаления, но до колко са реални не знам.

марка Alien ли? Масивни ли са (нямат данни за тегло...)
Не само стойки гледам.
Е те 16лв са с наклон, което търся да го има като опция.

# 81 622
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Колко време след лечение с антибиотичен крем може да се пусне носен секрет, за да не е компрометиран резултатът?

# 81 623
  • Мнения: 6 833
Starrydream, не са Alien.

Ето тези са:
Скрит текст:

# 81 624
  • Мнения: X
На летището може да се извади Notreisepass oт Bundespolizei, с който можете да се приберете в БГ. Това важи и за български граждани и струва 18 евро.

Това по моя въпрос със счупената лична карта и прибирането от Германия,ако някой иска да го ползва като инфо.

# 81 625
  • София
  • Мнения: 3 789
Колко време след лечение с антибиотичен крем може да се пусне носен секрет, за да не е компрометиран резултатът?
Питай в лабораторията, в която ще го правиш, защото различните лаборатории искат между 12 часа и 3 денонощия

# 81 626
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
О, при нас е една седмица, така че при всички положения е ОК. Мерси много!

# 81 627
  • Мнения: 3 960
Спиди са ми забутали една пратка..4ти ден...
По добре с еконт (пише че работят с тях). Значи тази седмица може да са тук. Има ли нещо изгодно сега (тези са нa 50% на Alien), но ще питам първо колко тежат. До адрес пак ли е същата цена?

Оскъпява се с 1-2 лв.

# 81 628
  • София
  • Мнения: 2 230
Колко време след лечение с антибиотичен крем може да се пусне носен секрет, за да не е компрометиран резултатът?
.

Нашият унг изчаква 10 дни.

# 81 629
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
А понеже за пръв път ще вземаме секрет (при това на своя глава, после с резултата при лекаря), как се процедира? Детето трябва ли да присъства или мога да занеса само проба? И като количество колко - в контейнерче тип за урина или на клечка за уши? Много ще съм благодарна за насоки, за да мога да се организирам!

Общи условия

Активация на акаунт