Кога се научават да пият от чаша?

  • 994
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
От чаша със сламка-на 4м,от чаша с накрайник-на 6м,а от обикновена чаша-малко преди годинката.Според мен много зависи кога за пръв път ще го пробваш да пие от чаша-колкото по-рано,толкова по-бързо ще се научи.

# 16
  • Мнения: 507
От 9м. почнах да давам бульоните с най-обикновена чаша. С тази неразливащата се на Авент така и не се научи.

# 17
  • Мнения: 2 959
От 12мес. започнах да я уча да пие вода от обикн. чаша, до този момент от течностите признаваше само кърма, никакви шишета и сламки. И досега си пие по малко от обикн. чаша.

# 18
  • Мнения: 2 784
На 6 месеца и взех чашка да я пробвам и тя взе да си пие все едно все от такава е пила.  Mr. Green После взех да и я оставям на достъпно място, че да се обслужва сама. Ако сме на гости и сме забравили чашката пие от обикновена, с моя помощ, разбира се. От сламка отпи преди месец. Не се тревожи, при всяко дете е индивидуално, аз човек, който да не се е научил да пие от чаша не познавам.  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 299
При всяко дете си е различно(както виждаш Wink) Аз купих чаша с накрайник, когато малката беше на 7 м, но тогава нямаше още зъбки и само си чешеше венците. Сега пробвах преди месец - и си пие без проблем Peace

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 926
Не си спомням кога точно започна да пие от обикновена чаша, стана постепенно давах и шишето с накрайник, в началото се задавяше от него, но постепенно свикна. Оставях и шишето на някое ниско място и тя щом минеше покрай него си вдига и пие и така щом започна да пие спокойно от шише с накрайник, установих че пие и от чаша без да се улива.

Общи условия

Активация на акаунт