АВГУСТовските мъничета се крият в най-щастливите момичета!

  • 22 947
  • 723
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 961
Доколкото знам това е непрекъснат болничен..Ако се прекъсне за няколко дни после започват да се отброяват наново тези 180 дни  Rolling Eyes Поне аз така разбрах от една друга тема  newsm78

# 721
  • Мнения: 30
Добро утро!
Една огромна молба!
Моля, който иска да бъде добавен в списъка да прати ЛС на Август 2014 или да пише в темата и да бъде търпелив, защото няма кой да следи 24 часа за нова информация, а не да бъдат уведомявани модераторите на форума за исканията-безмислена причина за неоснователни конфликти с модераторите!
Благодаря!
п.с. Всеки може да види за въпросната случка в профила Август 2014!
Хубав ден!

# 722
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Monikqe ,докато ти дадат болничен от ЖК мое да искаш от ЛЛ.Но от ЖК то изобщо не са задължени да дават болнични.Зависи от благоразположението на лекаря

Доколкото знам това е непрекъснат болничен..Ако се прекъсне за няколко дни после започват да се отброяват наново тези 180 дни  Rolling Eyes Поне аз така разбрах от една друга тема  newsm78

Да,така е

Моля, който иска да бъде добавен в списъка да прати ЛС на Август 2014 или да пише в темата и да бъде търпелив, защото няма кой да следи 24 часа за нова информация, а не да бъдат уведомявани модераторите на форума за исканията-безмислена причина за неоснователни конфликти с модераторите!
Благодаря!
п.с. Всеки може да види за въпросната случка в профила Август 2014!
Хубав ден!



И коя се е правила на кифла??????

# 723
  • Варна
  • Мнения: 4 924
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763499.new#new Заповядайте, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт