Как спите с дълга коса?

  • 7 988
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 916
Само аз ли спя с пусната коса  Shocked

# 91
  • Мнения: 2 152
Спя винаги вързана, иначе не мога да се наспя, по цяла нощ я "вадя" и не се наспивам хубаво Peace

# 92
  • Мнения: 728
Връзвам я на хлабава опашка! Peace

# 93
  • Мнения: 1 101
Връзвам я на хлабава опашка! Peace
Аз също.

# 94
  • Мнения: 76
   Аз я връзвам на кок горе на главата, но по хлабаво и нямам проблеми с главоболие. Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 5 605
Връзвам я горе на главата. Така ми е пай-удобно. Но и аз не мога да спя с пусната коса.

# 96
  • София
  • Мнения: 2 840
Само през лятото ми пречи.Тогава я врузвам, но на сутринта тя си е развързана, а и почва да ме "боли"
Спя с пусната коса, макар че ми е дълга.

# 97
  • Мнения: 647
Повдигам я нагоре, така хем не ми става "дупка" и не ми се сплесква.

И аз така, но впоследствие тя се разхвърчава.Не ми пречи, никога не съм спала с вързана коса. Wink


И аз така  Peace Peace Peace
И аз никога не съм я връзвала.Но определено имам проблем със сресването сутрин !!!! Sick

# 98
  • Мнения: 1 234
Връзвам я или отгоре или ниско на тила,но никога не стегнато и плътно,а по отпуснато и така не ме боли.Единствения проблем е,че през нощта като се отпусне сутринта съм като гнездо Mr. Green

# 99
  • Мнения: 2 956
Само аз ли спя с пусната коса  Shocked
И аз  Laughing

# 100
  • Мнения: 372
Никога не си връзвам косата докато спя - оставям си я да се пилее по възглавницата и да си диша свободно, нищо че е доста дълга  Simple Smile Не ми се заплита или смачква, просто я отмятам на едната страна или нагоре и тя си седи кротко... През деня също рядко я връзвам.

# 101
  • Мнения: 2 229
Бе и моята е сравнително дълга, но си спя с пусната коса, въртя се много докато спя и изобщо не мога да понасям да ми опъва някъде. ooooh!

# 102
  • Мнения: 1 449
Никога не си връзвам косата докато спя - оставям си я да се пилее по възглавницата и да си диша свободно, нищо че е доста дълга  Simple Smile Не ми се заплита или смачква, просто я отмятам на едната страна или нагоре и тя си седи кротко...
newsm10

# 103
  • Мнения: 3 647
Цял живот съм била с дълга коса (до кръста) и никога не съм имала проблеми със спането  Simple Smile. Не я връзвам, а я отмятам над главата - колкото и да се въртя, тя си стои там.
Peace
и аз така

Общи условия

Активация на акаунт