ОКТОМВРИЙКИ 2014 - ТЕМА 1

  • 30 560
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 235
mjfg , ще можеш ли да направиш една анкетка да си изберем заглавие, на мен всички ми харесват  Hug

# 736
  • Мнения: 57
Момичета, слагайте там някакво, че всички напират да пишат днес, а вече сме на 50-та страница  Hug Можем да минем и без анкета според мен Simple Smile

# 737
  • Враца
  • Мнения: 78
според мен също всики ми харесват няма грешно заглавие

# 738
  • Мнения: 0
Всички са много хубави! Simple Smile
Ето и едно предложение от мен:

 Heart Eyes Малки сърчица туптят, през ОКТОМВРИ ще се народят!  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 1 831
[/b] Любима моя [/b] това ,че бебето не отговаря на седмиците не е за притеснение. И на мен ми казаха,че трябвало да бъда в 7-8 седмица,а бебо отговарял на размерите на 6-та седмица.Доста мои познати ме успокоиха,че на някои дори  до края на бременнотта им вървяла бремнността назад,на други напред после назад...не е повод за притеснение,важното било да се развива и да има сърчице. Wink

# 740
# 741
  • Мнения: 1
stacy_85, и на мен ми е втора бременност и в момента определено имам коремче като бременна в 3ти месец, а съм едва края на 4та седмица. Но предполагам това е просто подуване на корема, което при мен се получава понякога около овулацията. Подува се самият стомах, не матката. Предполагам до седмица/две ще отимине това нещо. Ако ли не, ще трябва да си слагам панталоните за бременни вече...

И аз имам такова коремче, от 10 дни каквото хапна,направо ми се "лепи" за корема и ханша.Приличам на бременна в 3 месец. Weary

# 742
  • Мнения: 1
Да предложа две Simple Smile

"Октомврийка тръпне в месеца на любовта, да чуе на сърчицето песента"
"Октомврийки се вълнуват, една след друга пулса чуват"


И двете са страхотни! newsm10

# 743
  • Мнения: 160
Здравейте момичета.
Да се похваля и ние вчера видяхме двете чертички. Безкрайно щастливи сме , тъй като първата ми бременност беше доста чакана, но и доста проблемна.
Имаме страхотно момиченце на година и осем месеца. От Благоевград съм. За сега с термин 22.10.
Надявам се да споделяме много хубави мигове заедно
krasichka и аз съм от Благоевград, имам момиченце на 1год. и пет месеца, а термина ми е на 3 октомври

# 744
  • Мнения: 1 235
Момичета, има вече нова тема, пишете в нея.

Общи условия

Активация на акаунт