Новите ни козметични похождения 53

  • 62 984
  • 722
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Веси, от ФЮ го поръчах, но преди около месец, вече не е наличен.

# 31
  • Мнения: 3 642
Жаки би ли казала дали кутията за четки е хубава, отдавна й се чудя, но ми се виждаше малко плитка на снимките  newsm78
Това от днес


Да питам и до кога е промоцията с четката на Ести и в приблизително колко струват в БГ фон дьо тените им?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120




Да си кажа ,че пудрата на Ле мер ми взе очите Flutter От къде може да се поръча? Blush

# 33
  • Мнения: 35 985


много спонтанно днес се оказах собственик на AVON GLOW - blusher and bronzer duo "peach glow"; още, когато излезе го заглеждах, но не се престраших заради "прасковената" част  Laughing

# 34
  • Мнения: 532
Нямам с какво ново да се похваля, но по въпроса - никак не се справям с бронзиране и контуриране, но съответните продукти си ги купувам въпреки това  Whistling

# 35
  • Мнения: 331
Нямам с какво ново да се похваля, но по въпроса - никак не се справям с бронзиране и контуриране, но съответните продукти си ги купувам въпреки това  Whistling
И аз!  Laughing Толкова съм бяла, че не знам с какво да се контурирам, без да приличам на избягала от заведение за психично болни  Mr. Green А имам нужда , но нямам и практика. Утре ще взема да се пробвам (за кой ли път), да си направя 3Д ефект на лицето, а не да съм като паница  Crossing Arms Stop

# 36
  • Мнения: 13 625
Жаки би ли казала дали кутията за четки е хубава, отдавна й се чудя, но ми се виждаше малко плитка на снимките  newsm78

Да, много Simple SmileПросто ми заспа на тоалетката  Heart Eyes отдавна си търся точно такава, която да ми отива на цялата подредба ала МАС.
И аз мислех, че може да е малко плитка но не е.

# 37
  • Мнения: 2 843
GUERLAIN Precious Light:

Lancôme French Ballerine Collection: Blush Highlighter - Rose Ballerine:

DIOR ADDICT Lipstick - цвят Vintage 525:

Pureology Pure Volume Shampoo и Condition:

Към шампоана и балсама - една прекрасна ароматна свещ подарък:

# 38
  • Canada
  • Мнения: 3 462
gadamer, палитрата е от канадската Сефора  Peace

Вдовичке, само да ги понося малко и ще кажа  Hug Първото ми впечатление е, че са с много фина и крехка текстура, нищо общо със сенките на UD н.пр. Техните, дори матовите, се забелязват, виждат се на окото. Докато палитрата на Tarte е идеална за грим от типа no make-up или Анна Каренина. Подчертават без да се натрапват  Flutter

Ружът страшно напомня един от любимите ми на Guerlain, който не се предлага повече  Heart Eyes

Норе , страхотна коса  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 1 698
Аз скромно от днес.

И поредното серумче:

# 40
# 41
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
разкошен разкош Heart Eyes

при първото намазване ми хареса, мек е, лесно попива и не оставя мазен филм, за ефект ще кажа в EMPTIES, като го привърша

# 42
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
  Само, че сет с пудра, душ гел и лосион за тяло. Директно подарък от Дубай. Simple Smile Мирише на невероятна роза ммм...

# 43
  • Мнения: 888
От мен това: Lush - Ray of Sunshine
http://www.lushbg.com/shop/product/product/path/182/id/983/%D0%9 … 8-ray-of-sunshine

Харесват ми продуктите им, но са неоправдано скъпи.
 Душ-гелът при мен е доста рядък, като разреден с вода, да не би да е развален?

# 44
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
за зелени очи

Общи условия

Активация на акаунт