ПОМОЩ!!! Ноктите ми се цепят непрекъснато!

  • 17 516
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 521
аз си купих маслото за нокти на икаров и мога да ти кажа че след втората седмица се усеща ефект,но пък и сезона сега не е за дълги нокти,зщото през зимата ани мн се цепят

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз използвам маслото на Икаров,но се чуда дали може върху него да сложа основа,без да го отмивам Rolling Eyes

Може, но трябва да изчакаш 1-2 часа да попие маслото и след това да нанесеш заздравител.
Ако не ти се чака, с памучено тампонче избърши не попилото масло от нокътната плочка и тогава сложи основа.

# 32
  • Мнения: 211
Здравейте! Изчетох цялата тема, тъй като и аз имам същия проблем и търся решение. Но ми направи впечатление , че доколкото разбирам май говорите за меки нокти, които се цепят. Няма лошо , но моит енокти са много твърди и никак не се огъват.Като камък са , но въпреки това се цепят много. Бихте ли ми помогнали ако можете! Моля!

# 33
  • Мнения: 139
Мажи ги поне месец всеки ден с чист йод.С клечка за уши намазваш нокътната плочка!Стои жълто.Ако те притеснява отгоре може да сложиш лак, но по-добре би било без  Peace Hug

Точно така се справих с проблема и аз! newsm10 newsm44

# 34
  • Мнения: 1 559
И на мен ми се цепиха зверски ноктите, направо се бях уплашила. От десетина дни ги мажа с http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15 и определено има видима разлика.

# 35
  • Мнения: 2 596
Ползвам Аvon Strong Results - това е заздравител, който е като балсам: попива в нокъта и го овлажнява. Аз имам доста слаби нокти и на мен много ми помага.

Точно това ползвам и аз от месец и съм много доволна.

# 36
  • Мнения: 1 393
Слагай йод и ще се заздравят.Проблема е,че ще са ти малко жълти ноктите през това време,но търпи бабо за хубост  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт