Азиатска козметика и грим 2

  • 137 386
  • 757
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 19 082
Доколкото разбрах, някои марки нямат практика да предлагат тестери за всичките си продукти, а предлагат тестери за актуалните си продукти, които в момента налагат на пазара и за по-старите им продукти е много трудно да си намериш тестери. А и някои продукти не са подходящи за правене на тестери.

Между другото, гледах във фейсбук-страницата на Сефора България, че предлагат корейска козметика - Тони Моли имаше със сигурност. Също има и български онлайн магазини за корейска козметика - koreana.bg, kocos.bg, а може и още да има. Мисълта ми е, че Енцо не са единствените, които предлагат корейски продукти.

# 406
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Лелее,почти двойни цени в тези магазини!

# 407
  • Мнения: 267
А защо не пазарувате от jolse.com?Доставката им е безплатна,за всеки новорегистрирал се има 3 долара намаление и за всеки поръчан продукт получаваш 10 % кредит,за ревю на поръчан продукт 0.30$ ако е със снимка 0.50$.Аз поне ,по изгоден сайт за корейска козметика не съм срещала.

# 408
  • Мнения: 19 082
Момичета, аз също сравнявам цените. Все още не съм видяла магазин или търговец в ибей, където всичко да е най-евтино. Избирам си продукт и после търся къде ми излиза най-евтино, и купувам от там. От Джолсе съм поръчвала един път, имат както продукти на много изгодни цени, така и нетолкова изгодни. Възползвах се от 3-те долара, но втори път не мога, тъй като не е само да смениш имейла, данните за доставка и плащане са ми същите. Харесаха ми матиращите листчета - тяхна марка, които ми пратиха. За останалите отстъпки не знам къде да гледам и дали са отразени, ревюта на съм качвала. Например едно почистващо олио го гледах в Джолсе за 25 долара на промоция, в Роузроуз за по-малко, но с доставката идва пак скъпо, в Енцо беше 31.90 лв., в Кореана 32 лв., ама с безплатна доставка над определена сума. Шийт маски в Джолсето за 3.40 долара, в България за около 6 лева.

Искам да попитам - има ли откъде да се видят цените онлайн в българските магазини на Сефора или само на място може? Интересувам се конкретно от Ербориан - гледам, че иначе явно не е от най-евтините марки, някой ползвал ли е техни продукти?

# 409
  • Мнения: 5 370
В темата за бб крем много го хвалят.

# 410
  • Мнения: 338
Току що получих нощната маска на TonyMoly - INTENSE CARE DUAL EFFECT. Мога ли да я ползвам лятото, защото някъде четох да се избягва ползването на кремове с избелващ ефект през този сезон, заради слънцето?

# 411
  • Мнения: 130
Току що получих нощната маска на TonyMoly - INTENSE CARE DUAL EFFECT. Мога ли да я ползвам лятото, защото някъде четох да се избягва ползването на кремове с избелващ ефект през този сезон, заради слънцето?
Ако носиш фактор през деня какво ти пречи? Ако не носиш тогава няма смисъл от избелване.

# 412
  • Мнения: 19 082
В  TonyMoly - INTENSE CARE DUAL EFFECT избелващата съставка е арбутин - той не избелва химически пигментацията, нито излющва кожата, както доста от традиционните избелващи продукти, а потиска производството на меланин в кожата. Аз повече бих се притеснявала, че пишат по ревютата, че е прекалено мазна маската и за лятото може би ще дойде тежка при нормална, комбинирана или мазна кожа. Но за 1-2 пъти седмично използване може и да няма толкова омазняващ ефект.

# 413
  • Мнения: 338
Снощи я ползвах маската и на мен не ми дойде мазна. Сутринта за по-сигурно се намазах с дневен крем с 15 фактор плюс слънцезащитен 30 фактор  Grinning

# 414
  • София
  • Мнения: 20 116
Момичета, някоя да е пазарувала от kosmeshop?

# 415
  • Мнения: 5 370
Аз не съм. Peace
Декоративната им козметика, като руж, гланц за устни, спирали хубави ли са?

# 416
  • Мнения: 1 028
здравейте, до сега не съм пробвала никаква азиатска козметика, но реших да пробвам околоочен на Мизон. И сега се чудя от къде да го поръчам. В алиекспрес е пълно , но до сега само разни джаджи съм поръчвала козметика не. Видях е Enzo, че го има, но пък като се замисля и те може от али-то да са ги заредили  Confused . Та въпроса ми поръчватели ли сте от алиекспрес? ( съжалявам ако сте коментирали назад в темата)

# 417
  • Мнения: 56
здравейте, до сега не съм пробвала никаква азиатска козметика, но реших да пробвам околоочен на Мизон. И сега се чудя от къде да го поръчам. В алиекспрес е пълно , но до сега само разни джаджи съм поръчвала козметика не. Видях е Enzo, че го има, но пък като се замисля и те може от али-то да са ги заредили  Confused . Та въпроса ми поръчватели ли сте от алиекспрес? ( съжалявам ако сте коментирали назад в темата)
Здравейте, аз съм поръчвала козметика от Алиекспрес и до сега не съм имала проблем, доволна съм Simple Smile

# 418
  • Мнения: 19 082
здравейте, до сега не съм пробвала никаква азиатска козметика, но реших да пробвам околоочен на Мизон. И сега се чудя от къде да го поръчам. В алиекспрес е пълно , но до сега само разни джаджи съм поръчвала козметика не. Видях е Enzo, че го има, но пък като се замисля и те може от али-то да са ги заредили  Confused . Та въпроса ми поръчватели ли сте от алиекспрес? ( съжалявам ако сте коментирали назад в темата)

Не си поръчвай от алиекспрес корейска козметика - първо, че вероятно са китайци и шипването от Китай е по-несигурно и бавно, отколкото от Южна Корея, второ, че може да са китайски ментета, нямащи нищо общо с оригинала. Поръчвай си от интернет магазини или от Ибей, като гледаш продавачите да са корейци. От Енцо съм поръчвала, оригинални са им корейските продукти, доколкото разбрах, от някакъв склад в Чехия ги зареждат, ама не съм сигурна.

______
За декоративна козметика съм ползвала на Миша, Етюд хаус, Холика Холика и Лиоеле - т.е. не чак от висок клас козметика. Но и от българските и европейските марки, които съм ползвала, също не съм ползвала кой знае каква луксозна декоративна козметика, а продукти на Лореал, Ревлон, Мейбълин, Есенс, Катрис, Голдън роуз, Орифлейм... Корейски имам и съм пробвала - спирала за очи, червило, гланц за устни, молив за вежди, хайлайтър, очна линия, сенки за очи и разбира се, бб-кремове. Най-впечатлена останах (като се изключат бб-кремовете) от спиралата за очи и молива за вежди - нямат аналог като качество сред спиралите и моливите за вежди, които бях ползвала преди това.

Иначе се интересувам, ако някой е ползвал кушион - на коя марка си е купил и какви са му впечатленията от продукта.

# 419
  • Мнения: 913
кукумицинка, ползвала съм кушъна на Missha Magic cushion. Покритието е добро, финишът е полуматов и с високия си фактор е идеално за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт