Азиатска козметика и грим 2

  • 137 295
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 55
Аз чакам две поръчки от cosmetic love. И за двете си имам начислена доставка. Мисля, че са променили политиката си и на определен грамаж има различна доставка. Въпреки това някои неща си излизат по-изгодни, дори с нея.

Благодаря! Забелязах и аз, че някои продукти са по-евтини от другите сайтове.

Последна редакция: нд, 03 сеп 2017, 21:47 от sunnshine

# 706
  • Мнения: 383
Какъв е статуса на поръчката ти? На моята пише, че е платена, но още не е пратена. От 31 август е.

Същото е и при мен.

# 707
  • Мнения: 383
Какъв е статуса на поръчката ти? На моята пише, че е платена, но още не е пратена. От 31 август е.

Същото е и при мен.

# 708
# 709
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте, ползвате ли някой сайт за кешбак при пазаруване? Не намирам да има?

# 710
  • Мнения: 101
И аз търсех, но нищо не намерих. Или няма такъв, или ние не търсим, както трябва. Simple Smile Simple Smile

# 711
  • Мнения: 101
Здравейте. Имам въпрос. Направих поръчка от cosmetic love за 6 неща, но се оказа, че има проблем. Писаха ми, че е станала грешка и няма да ми пратят 4 продукта, които бяха с цена 0 долара. Без да ме попитат дали искам поръчката в такъв вид. Получавам имейл за върнати пари за по-малката доставка, като сега чакам само 2 маски с доставка за 3 долара, които поръчах просто ей така да запълня грамаж към останалите неща, които наистина исках, а си мислех, че наистина има такава промоция. Писах им, че не я искам в такъв вид, а си искам всичките пари, понеже грешката е тяхна, но те само увъртат и повтарят едно и също. Какво мога да направя?  Как да постъпя? Да пусна ли диспут в Пей Пал?

# 712
  • Мнения: 83
Здравейте! Simple Smile
Моля препоръчайте ампула за суха кожа. Колебая се между такава с мед/прополис и охлюв.

Благодаря! Simple Smile

# 713
  • Мнения: 77
Здравейте, искам да попитам , защо в cosmetic love не мога да премина към плащане с карта? Дава ми само опция за пейпал! Мъча се от половин час, а толкова трудно успявам да намеря време , за да си поръчам нещо !!!!
Съжалявам, ако отговорът на този въпрос е някъде из темата. Четох, но никъде не видях.

# 714
  • София
  • Мнения: 20 080
farfarela, последователните постове са в разрез с правилата на форума. Всяка публикация може да се коригира в рамките на 24 часа.  Peace

# 715
  • Мнения: 77
ами, съжалявам много, но не знаех! Ще го запомня! Рядко пиша, а и доста се развълнувах Simple Smile)) До преди 2 дни не подозирах за съществуването на този сайт за козметика. Случайно попаднах на  темата и се поразвилнях. При такива цени, очите ми станаха на палачинки и сърцето ми се разтуптя Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 939
Здравейте момичета, искам да попитам колко е доставката от roseroseshop, понеже не можах да намеря на страницата им? Видях различни фирми за доставка, Вие с коя поръчвате? Благодаря предварително!

# 717
  • София
  • Мнения: 4 306
Доставката в roserose е трудна за изчисление, защото е фиксирана такса спрямо зоната (ние сме 3та зона) и теглото на продуктите. Например за пратка от 1.16 кг. последната ми излезна около 17 долара. Т.е. солена и като се сравнят излизат цените горе-долу като при josle с уговорка, че при втория сайт има повече налични продукти.

Към ползващите охлювени кремове, дали може да сравните черния на Mizon Black Snail All In One Cream с този на COSRX Advanced Snail 92 All In One Cream?

# 718
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, аз също съм нов член на групата. Отскоро и аз съм луд фен на корейската козметика и след мнооого дълго проучване на различни сайтове, марки и прочее се спрях на цялостно решение / 5 продукта, демек 5 стъпки / на марката Klairs техният така наречен пакет - Freshly Juiced Brightening Package от сайта Wishtrend и за сега съм много доволна и впечатлена. Вече чакам и втора поръчка от cosmetic love. Ако, някоя от Вас е ползвала тази марка козметика с радост бих прочела някое мнение или съвет.

# 719
  • Мнения: 101
Здравейте. Интересувам се от продуктите на CosRx. Някой ползвал ли ги е за бели точици- нещо като милиуми? И кои по-точно продукти сте ползвали?

Общи условия

Активация на акаунт