ЮЛСКИ бебета - тема 13

  • 21 797
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 92
Кога изписахте темата,че и новата падкарахте.Ох,добре че ви има.Все едно съм на кафе с приятелки Hug

# 31
  • Мнения: 11 747
Сподели, моля те, кой е този лекар, който ходи по домовете ?



Росен Русев, в Аспарухово му бил кабинета. Много неудобно за нас, ама като ходи по домовете, пък  Thinking

Сега кашляме, майка му стара. Първо се закашляхме през два- три часа, съвсем аматьорска работа, но от днес вече си кашляме истински включително детето! Ние и тримата по един път вървим...

И забравих какво още щях да пиша, сега ще прочета 3-те страници, не съм ги чела.

Джине, мисля си, че трябва да ѝ кажеш директно - купувача ги иска всичките. Би трябвало да те разбере, но зависи какъв човек е.

# 32
  • Мнения: 11 747
Нашата е   Simple Smile

Манго давах, тъкмо на 6 месеца и половина. Прегледах един- два справочника, навсякъде го дават от 6-ти месец. Но не съм давала пюре, а направо плод. Беше добре узрял, намачка с вилица. Не стана никак гладко и хомогенно, но нямаше проблем с яденето. Ю. направи безумно отвратена физиономия  Laughing  но си го изяде след което отвори уста и чакаше за още  Laughing И пак направи отвратена физиономия и пак си го изяде и отвори уста за още  Joy  После купих още две мангота, бяха зелени и ги чаках да узреят. Сега едното е съвсем готово, но няма да ѝ го давам, докато не оздравее напълно  Sad  Т.е. това ще го пропусне, дали ще хване и другото не знам или ще ѝ се размине мангото напълно... Но нищо, все някой ден, няма да спрат да продават манго...

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 18:31 от pina

# 33
  • Мнения: 2 328
Good morning  Hug
Терп,страхотна тема.Гласувах в анкетата с "да".
На Йойо нещо му става-от седмица почна да яде на три часа,баш като невроден бебе. newsm78 Как хубаво си ядеше на 4 часа ехххх..
Има ли мами от Стара Загора или София,които знаят къде се продава бархет и микрофибър на метър?Може и в магазин за втора употреба,изобщо не е проблем Whistling  Трябват ми ,а не мога да поръчам от интернет,за под 10 метра/на плат/ не искат да ми доставят .

# 34
  • Мнения: 318
Ахи - в района на Халите - ул.Екзарх Йосиф и съседните преки - там има доста магазини за платове.
Йойо може да е в период на скок в растежа и скоро да отмине.
Василена е настинала - киха, кашля и има сополи. Ще се ходи днес на доктор май ,май ...

# 35
  • Мнения: 2 237
  Rolling Eyes

Разболяващо ми е. Кашлям като магаре, от ларинкса идва. Едвам говоря. Мотае ми се главата и нямам грам сила. На всичкото отгоре съм пред цикъл.  А малкия звяр днес е като препил с енергийна напитка  ooooh! Добре , че поне спа цяла нощ та поспах и аз.

Снощи моля ви сА комшията отгоре ми донесе памперси. Понеже в тоя блок сме малко собствениците на апартаменти (всичко живо е студенти под наем) та си се уважаваме. Той работи предимно в чужбина човека. Сега се върнал за малко и решил да донесе нещо на децата. На каката донесъл шоколад и плюшена играчка, а на Боценко - джъмбо пакет Пуфис, тройка  Laughing Ще му станат ли, вика. А аз - ооо,  да , не се притеснявай. С две думи бебенцето на сестрата на ММ вече се сдоби с първите си памперси. Simple Smile
Иначе дойде да ги донесе към 23 ч като съответно събуди всичките ми налични деца  ooooh!

# 36
  • Мнения: 7
Благодаря за новата тема  bouquet
И аз като Весела да попитам, как ги правите тези магии  Shocked деца гледате в 2 форума /МИНИМУМ/ и ФБ пишете.... други уреди освен лаптопите нямате ли?
Не не че не се възхищавам на успяващите, но ми е чак неудобно Blush
При мен една хрема на Калоян и системата е пълен срив. Ама жестока хрема, едва диша детето #Cussing out

# 37
  • София
  • Мнения: 377
Ха ха, Близначе, ние с моят мъж глагола "уважавам" го спрягаме вечер luvbed, когато децата заспят Embarassed.
Ей, тези болести край нямат. Направо е страшно. Взимай някакви лекарства, ударни дози да не стане по-сериозно.
А за памперсите, както би казала бившата ми свекърва "ми, та какво ми пречат, нито вода, нито сол искат. Нека се стоят."

Същност, я да ви споделя, като се сетих за нея. Калин скоро ме попита hahaha "мамо, ти изчислявала ли си колко тоалетна хартия ще ти е необходима за целият ти живот" Shocked. Ха, за тези 11 години от както съм го родила, бях чувала всякакви въпроси от неговата уста, но с този си въпрос, признавам, ме изненада. Ами викам, как ще изчислиш бе дете, та ти знаеш ли колко ще живееш, и защо ме питаш. Той ми отговаря, ами баба си е изчислила, и в тях има толкова много тоалетна хартия, те все нея я използват. Ама мамо тя не бърше, тя е като тетрадка твърда. Викам, Калине аз баба ти я познавам от 18 години, и все тази хартия ползва, за толкова години как няма да стане твърда на тетрадка. Та свеки още си има от онази хартия, за която ви разказвах преди време.

Хремата е ужасна за бебетата, по бързо да минава на Василена и Калоян. Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 136
Терп, ти си съкровище!  Hug Благодаря за пореден път!

Само аз ли нямаше да взема парите?  newsm78 Джине, бе няма ли някакъв вариант този господин да вземе котетата без едно, пък него да й го оставиш на жената? А той всъщност какво ще ги прави? Да не ги затвори в клетка в някой зоомагазин или пък да ги ползва за разплод? Нещо малко ми е съмнително. Според мен най-важно е да помислиш за животинките - къде ще им е най-добре и къде ще водят най-добрия за тях живот! Остави ги парите - ще ги вземеш, ще ги изхарчиш и ще съжаляваш после... С жената ще се гледаш всяка сутрин.


Peace

Когато имахме бебета(кученца) преди време така стана ,че взехме парите(от прекупвач, от зоомагазин) и все още си спомням за този момент с кофти чувства.

# 39
  • София
  • Мнения: 377
Аз пък си търся Луиза. Дали се прехвърли и тя ТАМ? Направила съм си кафенце, ще излизам на терасата и тя ми липсва. Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 216
Ахахахахахаха, доброутро, ахахахахаха, Веси, тъкмо отворих да пиша и гледам нов пост - твоя и не мога, не мога сега да се сетя какво исках да кажа, хахахахахаххаха,  а водата дали си е предплатила бабата на Калин, а Simple Smile)))))))))))))))))))))))))  (това, ако е майка ти да не се обидиш нещо, ама просто...хахахахахахаха)

Та, сега, след като се успокоих...Пине, твоят шеф с хронометъра просто ме уби, аз на твое място и ако не държах особено много на работата си щях да си взема един хронометър и да застана пред вратата на тоалетната като влезе, после да му кажа, че изчислявам за колко време се вършат средностатистически определени дейности, че искам да му помогна с изчисленията Simple Smile))))))))))))))) И ще го питам дали е правил вътре грешни движения, да е изпускал тоалетната хартия например Simple Smile))))


За кашлицата, някои вируси са така, първо едно те тресно, след 2-3 дена мине, друго и друго и друго и направо те размазва, бавно минават, ама важното е да няма усложнения, следете се и стискам палци скоро и 3-мата да сте здрави Simple Smile

Мадлен, моят мъж като е напускал 2008 каза, че сте били 250 човека, той с по-старо инфо разбира се Simple Smile) Та и той не се сети, но определено сте се виждали поне по коридорите Wink))))

А вие с Карли къде точно живеете, нашият педиатър е в 20-та, ама и при него е лудница в коридора, той е и дж.п. и в понеделник и петък е невъзможно да се добереш до вратата от хора с книжки за лекарства, бебетата имат часове, които се спазват, само те, за възрастните няма и ако отидеш с болно бебе без час разбира се, че ще те пуснат, ама пак е кофти...и за коя градина говорите, сега лятото ме агитираха за някаква нова градина в Бояна, до новото Фантастико, ама така и не съм ходила да видя, иначе и ясленски групи имаше, питах жената дето разнасяше брошурата.

Бързо да минават хремите, температурите и кашлиците на в-с-и-ч-к-и!!!

Танче от Испания, браво за доброто сърце, да ти се връща тъпкано с шепи!!!!!!

Луиза, черните мисли са се разсеяли, щото си ходила на кръчма...мисълта ми е, колкото и да е трудно намирай повече време за себе си, без детето за час-два-три, нищо няма да му стане, а ти ще презаредиш батериите, и Манго е хора все пак Simple Smile

Джине, аз не знам какъв съвет да ти дам, защото аз как да кажа, не съм имала никога животно, нямам и мераци, та съм далече от тази тема, обещала си да подариш нещо за 600 лв, скъп подарък за близка съседка, но не и приятелка, ако тя иска да го плати както е казала - ок, ще даде ли 600 лв, ако да, аз бих продала 1-то на нея, а другите 2 на друг, все ще се появи и друг купувач, ама все пак вие имате и разходи покрай раждането на котката както казваш...ама това пак казвам е от позицията на пълен лаик по темата...

# 41
  • Мнения: 317
Весе, Луизхен скача на балкона ес уел Simple Smile

# 42
  • Мнения: 86
ivaigriva аз пера с Персил Сенситив и нямам петна от тиква и морков, а като папат пъпешите поне единия от двамата се омазва до ушите и трябва да го преобличам, мия и пера. Пера на 30, 40 или 60 градуса, в зависимост от това какво пера.

СТАВАМЕ НА 8 МЕСЕЦА довечера. Шампионите по този повод оставиха мама да се наспи, спаха до 6:30, хапнаха и спаха до 9 - и аз с тях.

Много почнаха да бучат, че лежат, искат да седят,а ако ги държа прави са най-доволни.

Ние изразходваме много енергия, постоянно шават, скачат, мърдат и още не можем да минем 8 кг, но са доста жилави и активни.

# 43
  • Мнения: 69
Хоули-моулиии, Ева заспа сама!!! Чудеса ставали !!!

Направо не вярвам на очите си!!! Взех си лаптопа в спалнята да видя какво правите докато стане време да я приспивам за първото сънче. Тя си играеше с едно плюшено мече и цвъркаше. Докато се забавлявах с поста на Луиза Ева спря да църка. Като я погледнах се беше сгънала като скарида и клепачите и бяха натежали. След още един пост време вече беше заспала  newsm68

Болните да оздравяват !!
Таня от Испания   bouquet
 
Хайде, прекрасен ден ви желая !!! И без излишни движения  Joy

Отивам да готвя, но ще ви наглеждам. Тук вали дъжд, няма да излизаме  Sad

# 44
  • Мнения: 1 350
Лъкиии,честито заспиване ,дай Боже всекиму Praynig При нас това не знам как ще стане.Като слушам Боци май и той заспива сам.Тони освен в количката с биба ,ако това се брои за заспиване сам ,никога не го  е правил.Не го и очаквам да стане скоро.Поне до 2 годишна възраст приспивах батко му ,даже и сега понякога ме вика за да не е сам.Но ние като отидем с бебето и после ни гони ,че му вдигаме шум Laughing Иначе си е улеснение без да приспиваш,аз лично тогава най-много се нервя.
МНого важен въпрос имам,по колко време на ден могат да стоят децата ни в проходилка newsm78
Принудих се да му я изкарам и понякога откарва по половин час там.Това много ли е за неговата възраст newsm78
Днес при нас вали сняг и това ще е третия ден ,в който не сме излизали на голяма разходка.ПО обяд мисля до магазина да ги сваля и да ги потъркалям малко в снега ,въпреки ,че си е доста студено.

Общи условия

Активация на акаунт