Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 10

  • 104 692
  • 768
  •   1
Отговори
# 210
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 056
Лелеее днес гледах една реклама, не зная нова ли е , не  е ли , ама все едно аз съм я мислила ( малко даже се подценявам ) и снимала ! Мноооого глупава . За някаква нова мобилна мрежа- lycamobile  Sick

# 211
  • SOFIA
  • Мнения: 160
quote author=poohito link=topic=762828.msg27857252#msg27857252 date=1396424649]
И мен.
нещо от сорта:
"Пони ли искаш? На ти два шамара, поне да знаеш, за какво ревеш." Но първо ошамарване на всичките братовчедчета, чичовци, тетки, баби и дядовци.
[/quote]


  hahaha  newsm10 Joy Joy Joy

# 212
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 930
Е не, направо ще падна от смях  Laughing Laughing Joy Joy Смея се с глас  Joy hahaha Сега гледах някаква нова реклама на М-тел в която едни мъже пеят ''Ветрове'' на Лили Иванова и точно накрая им забива видеото и се чува само ''аааааааааа'' ама те продължават да пеят и жените им седят отстрани най-спокойно и си чакат  Laughing Joy Joy

# 213
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 933
Мобилните оператори в голямата си част са доста креативни. И на мен ми е забавна тази реклама. Жените какви физиономии правят...

Хенди не са се включвали скоро с някоя идиотия.

# 214
  • Мнения: 9 700
Е как няма да са и платили Simple Smile)) нали е участвала в снимките! До колкото знам рекламата се излъчва и в други държави, не само в България.

Аз не следя кариерата и клиповете на Шакира и си мислех, че може да са просто кадри от някой нейн клип.  Peace Но, да, да не споря. Уредени са правата. Минаха годините, в които се правеха такива нагли плагиатства и реклами с лица на известни без известните да знаят.
(Пример: В Бургас от години има билборд на телевизия RN с (полу)гола Ева Лонгория. Според вас Ева знае ли, платено ли е? Wink )

# 215
  • Мнения: 4 199
...Което ме подсеща, че преди няколко години в магазините съм виждала белина с лика на Памела Андерсън.

# 216
  • Мнения: 210
...Което ме подсеща, че преди няколко години в магазините съм виждала белина с лика на Памела Андерсън.
Вярно, като го каза, се сетих, че и аз съм я виждала и се чудих дали е тя, или някоя, която много прилича на нея.

# 217
  • Мнения: 9 700
Белина Вики.  Wink Идеален пример за рекламна импотентност. Нито Памела, като медиен образ, има нещо общо с белината, нито видът ѝ, нито нищо. Да сложиш секси кака на продукт, купуван на 99% от жени - тъпо.
Много повече смисъл щеше да има ликът на Памела да продава гуми, отвертки, клещи, бормашини...  Mr. Green

# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 13 559
Ice Queen  Laughing и не само върху белината, беше и върху кислола  Whistling

Днес попаднах на реклама на ДСК, с една девойка, където вижда себе си след години...пфу много тъпа реклама  ooooh!

# 219
  • Мнения: 3 154
Дебилчета на Кубетите ме дразнят, както и една мацка с говорен дефект, която рекламира някакъв продукт за коса.
Хайнекен обаче ме кефят винаги - не им я пия бирата, ама рекламите моментално ми оправят настоението Peace

# 220
  • SOFIA
  • Мнения: 160
Ей сега мернах някаква анимирана реклама на Ариана. Леле  майко , кой може да сътвори такава елементарщина. Все едно от соц. времето-когато  нямаше никаква техника.
Някакво пиле пада върху някаква маса . .... doh

# 221
  • Мнения: 253
Момичета, какво ще кажете за новата реклама на Бейк Ролс? Е.а ти простотията!

# 222
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 933
Мен пък ме забавлява. Хората искат ядене, къде ти кола и гаджета Grinning

# 223
  • Мнения: 210
Лелеее днес гледах една реклама, не зная нова ли е , не  е ли , ама все едно аз съм я мислила ( малко даже се подценявам ) и снимала ! Мноооого глупава . За някаква нова мобилна мрежа- lycamobile  Sick
И аз я гледах тази вечер, повярвай ми - МНОГО СЕ ПОДЦЕНЯВАШ! Изключително тъпа и безидейна, а девойчето и момъкът са ..... най-бездарните актьори, за да не кажа нещо друго.

# 224
  • Sofia
  • Мнения: 4 597
Аха! Точно вчера с мъжа ми коментирахме, че сигурно кастингът е бил озаглавен: "Възможно най-некадърен актьор, моля!"

Общи условия

Активация на акаунт