Едно въпросче за колелетата за бутане...

  • 1 777
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 80
За Коледа взехме много хубаво колело на Борислав от Марсел - с преграда за по-малко дете, музикално табло и метална дръжка. Струваше около 55 лв. и ми се струва много стабилно, досега не сме имали инциденти с него. Не знам как мога да публикувам снимка тук, но ако някой се интересува мога да му я изпратя.

еее супер, много ще съм ти благодарна!   bouquet
lidyaa@mail.bg
ти си втората, от която чувам за Марсел, но още не съм ги виждала какво представляват!!! с помпащи гуми ли е?


chockolina аз още не съм се отказала  Grinning Naughty..ако намеря нещо подобно обещавам да се обадя!

# 16
  • Мнения: 80
  bouquet + балгодарности за vess74, още веднъж за снмката!

ииии да помоля - дайте ми имена на по-големи бебешки магазини, в които да речем може да се поръчват по каталог неща или нещо такова...от 3м. сме в София и идея си нямам в кой от многото магазини може да се предлага такава услуга (та дано като нямат налични от мечтаните колелета да може да ни доставят такова) Wink

# 17
  • Мнения: 1 645
Дани има подобна триколка,със метална дръжка, майка ми го домъкна от Турция за рожденият ден на малкият(струваше около 60 лв)
Нямам оплаквания за здравината, лесно се управлява, НО  -  Дани падна 2 пъти от него,и то доста лошо.
Само малко да се наведе на страни,примерно за да вземе някакъв боклук, и вече е паднал от колелото.
За това винаги някой трябва да придържа колелото, когато не се движи.

# 18
  • Мнения: 98
И ние имаме триколка от тези с кучешка глава ,ное кофти за управление ,а моя приятелка има КЕТЛЕР ,много здраво ,стабилно и удобно ,само дето по-скъпичко.

Общи условия

Активация на акаунт