Приморско 2014 г.

  • 79 584
  • 678
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
             Време е, да започнем темата за почивка в прекрасното, Приморско, сезон 2014 г.  Simple Smile!!!
Миналото лято бяхме през август, време хубаво и атмосфера прекрасна. Дано и тази, пак през август бъде прекрасно!!!

                 ХУБАВО ВРЕМЕ И ПРИЯТНИ ЕМОЦИИ В ПРИМОРСКО 2014 Г.  newsm10 !!!

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 11:49 от mangizi

# 1
  • Мнения: 46
Може би, някой ще се престраши да каже, за хотелите all inclusive, квартирите, храната, заведенията, какво очаква...  Laughing ?

# 2
  • Мнения: 43
Престрашавам се, като за начало...  Hug.
Наистина чудно красиво и хубаво е на Приморско, може би от всички места на юг.
Северния плаж е голям и широк, прилича като този на "Албена", естествено в по малки размери... Sunglasses. В града и за деца и възрастни има всякакви  удобства и забавления. Особено ме радват направeните площадки до училището.
Тази година, пак ще отседнем в това, според мен райско местенце, Приморско  Grinning!!!

Последна редакция: ср, 29 яну 2014, 23:47 от 11 minutes

# 3
  • Мнения: 46
Със закъснение, но поради обективни причини се включвам  Grinning: Да, наистина, Северния плаж е по широк, създава усещане за простор и спокойствие, за разлика от Южния плаж, който според мен е по натоварен. Но всеки си има предпочитания... Wink
Все още няма и други, включили се за коментарии, но може би са на ски... сега му е времето... Laughing

# 4
  • Мнения: 2 524
Аз съм в Жерави от 10 август. Само тази мисъл ме сгрява при студа навън.

# 5
  • Мнения: 96
Относно плажовете в Приморско,аз съм твърдо за южния плаж-там морето е спокойно,тихо и плитко,а и плажа е по-голям.На северния плаж е по-голяма блъсканица,по-тесен е,а и морето е по-бурно и има повече вълни и по-бързо става дълбоко.Така че ще се ориентираме към южния плаж.Ще съм доволна ако някой препоръча хотел в близост до южния плаж.Не държа особенно за изхранването,може да има само закуска евентуално.Преди 2 год. бяхме в хотел "Детелини"-като цяло съм доволна от обслужване,условия и честота,единственния минус е храненето-на ниво студенстски стол е!Не отговоря съотношението цена-качество в изхранването!

# 6
  • Мнения: 46
Всеки с вкусовете си, както се казва ... wavey! Северният плаж е тесен в началото му, където са платените чадъри и концесионера ги е наблъскал на малко разстояние ...разбира се защо ... Grinning.
След това, е наистина според мен широк, та чак до "Перла" и има повече възможности  за игра на децата. И не е чак толкова дълбоко... но както се каза всеки си има предпочитания и вкусове.
"До 20% отстъпка предлагат хотелиерите за ранна резервация в Черноморец, община Созопол.
В момента отстъпките за почивка в Черноморец варират между 15 и 20%, към края на април те са до 5%, каза Диана Колчева, председател на Съвета по туризъм в Черноморец пред "Фокус".
Дали и за Приморско, ще има същото намаление? Би трябвало, всички местенца са наблизо!!!

# 7
  • Мнения: 2 524
Не можеш да сравняваш Черноморец с Приморско.

# 8
  • Мнения: 46
Не можеш да сравняваш Черноморец с Приморско.

Не става дума за сравнение, скъпа... Simple Smile, думата е дали и в Приморско ще се направи намаление?

# 9
  • Мнения: 166
Миналата година за първи път бяхме в Приморско.На тръгване си обещахме , че пак ще дойдем!

# 10
  • Мнения: 43
Стана дума за двата плажа- Северен и Южен, в Приморско.
А как е на "Перла", не сме ходили, какви са преимуществата и удобствата, както за възрастните,  така и за децата? Може би, тук ще се сподели .... Laughing?

# 11
  • Мнения: 2 524
Перла е любимия ми плаж - плитко, широка плажна ивица, не толкова населено.

# 12
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
А на този плаж Перла има ли шезлонги срещу заплащане?

# 13
  • Мнения: 2 524
Има, но аз лично предпочитам да се овъргалям върху пясъка, който едно време е бил доставян специално от Либия, съвсем друг е.

# 14
  • Мнения: 46
Има, но аз лично предпочитам да се овъргалям върху пясъка, който едно време е бил доставян специално от Либия, съвсем друг е.

Сигурно е, съвсем друго да се овъргаляш в либийския пясък, а и миризмата му е друга, като на зелените гущерчета /доларите/ .... Simple Smile!
Това в рамките на шегата...  newsm06. Ето една обява за Хотел "Малка Перла" на следния адрес:www.malka-perla.net
За средата на юли, че и август, цените изглеждат добри ...а и условията в стаите изглеждат прилични.
Дали, някой е бил там и най-добра информация може да даде?

Общи условия

Активация на акаунт