АГ клиника Селена гр. Пловдив- 12!

  • 99 426
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10

След като родих тя мина на консултация и питаше всеки дали има нужда да поговорят.Направи ми добро впечатление.Ако мислиш,че това ще ти помогне-отиди,вместо да се притесняваш излишно,поне няма да навреди  Praynig Но да те успокоя,че и аз съм така,а и всичките ми приятелки,всяка я изби на някаква лудост.Та явно е от хормоните-после нещата си влизат в релсите и си ставаш стария човек   Joy Едната през нощта ставаше да си бута корема,че не и било спокойно ако бебето не рита постоянно,другата постоянно се притесняваше от всичко,аз пък стерилизирам всичко по 180 пъти на ден,защото все не ми се вижда достатъчно чисто за бебе. Всеки минава през различна лудост и после хоп-нищо ти няма. Спокойно и успех  Peace
[/quote]

Благодаря !   bouquet Ще се запиша

# 676
  • Мнения: 49
Привет,

Някой може ли да ми препоръча лекар за нормално раждане в Селена, без индукция.
Също така се интересувам в случай, че не си избера предварително лекар, а отида в процеса на раждане (примерно посред нощ) дали имат дежурни квалифицирани екипи (гинеколог, анестезиолог, неонатолог), които да реагират на евентуални усложнения (примерно спешно секцио)..

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Когато и да отидеш, винаги има дежурен лекар. Екип не знам....но щом има спешно секцио през нощта, значи има организация за това. На теб защо ти е да избираш лекар. Моя приятелка роди нормално при уговорка с д-р Матев. Дойде през нощта, а той не живее в Пловдив. Без индукция. започнало раждане в средата на 9 месец. Зълва ми също роди нормално, без индукция, при Минев. Сутринта. Но малко лекари с уговорка рискуват да чакат до последния момент. Явно това, че природата си знае работата, при тях не хваща.

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
дали имат дежурни квалифицирани екипи (гинеколог, анестезиолог, неонатолог), които да реагират на евентуални усложнения (примерно спешно секцио)..

Да
Ако нещата отиват на секцио,ще викнат още един АГ.

Много майки така отиват,без уговорка и си раждат.Докато лежах на една се наложи от нормално да премине в секцио през нощта
Лежах и с една майка,която се паднала на А Даскалов и беше много доволна от него и начина,по който й е водил раждането

# 679
  • Мнения: 49
Благодаря за бързия отговор razel_dazel!

Исках да избера доктор предварително за да съм по-спокойна като знам, че мога да разчитам конкретно на някой (въпреки, че винаги може да се случи нещо непредвидено дори и с уговорка), също така да посетя съответния лекар поне 1-2 пъти преди това, за да е запознат с моя случай.
Но пък не ми се струва редно едно нормално раждане да се индуцира без да има медицински показатели за това, а съм останала с впечатление, че това е практика, четейки по-стари коментари (не съм изчела всичко, извинявам се предварително ако греша).
За това ще се радвам ако получа повече мнения и препоръки.

# 680
  • Мнения: 49
дали имат дежурни квалифицирани екипи (гинеколог, анестезиолог, неонатолог), които да реагират на евентуални усложнения (примерно спешно секцио)..

Да
Ако нещата отиват на секцио,ще викнат още един АГ.

Много майки така отиват,без уговорка и си раждат.Докато лежах на една се наложи от нормално да премине в секцио през нощта
Лежах и с една майка,която се паднала на А Даскалов и беше много доволна от него и начина,по който й е водил раждането

Благодаря  Peace

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
С кампанията Да родим нормално или нещо такова беше,много майки родиха при когото се паднаха нормално.Това е условието,да няма избор на лекар и цената е 490 лв без упойка.690 лв с упойка.Цитирам цените по спомен Peace
Може кампанията още да е в сила

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Аз съм пристрастна. При мен индукцията спаси живота на бебето ми. То вярно, че каквото ти е писано....... Но окобено като четох за същия като моя случай.....с възел и изваден мъртъв плод в последния момент, се благославям за това свое и на доктора решение. А бременността ми е много стриктно следена, но има неща, които са чист късмет да се видят.

# 683
  • Мнения: 49
Аз съм пристрастна. При мен индукцията спаси живота на бебето ми. То вярно, че каквото ти е писано....... Но окобено като четох за същия като моя случай.....с възел и изваден мъртъв плод в последния момент, се благославям за това свое и на доктора решение. А бременността ми е много стриктно следена, но има неща, които са чист късмет да се видят.

Аз не съм против индукцията като цяло, т.е. ако има медицински показатели може да бъде животоспасяваща, също като секциото. Просто, до колкото мога да разчитам на информацията, която съм прочела/чула до момента, и за майката и за бебето е най-добре, ако нещата тръгнат максимално естествено и не се пришпорват без да има нужда (приемам, че винаги има изключения от правилото и се радвам, че в твоя случай това е довело до щастлива развръзка)

# 684
  • Мнения: 1 266
Привет,

Някой може ли да ми препоръча лекар за нормално раждане в Селена, без индукция.
Също така се интересувам в случай, че не си избера предварително лекар, а отида в процеса на раждане (примерно посред нощ) дали имат дежурни квалифицирани екипи (гинеколог, анестезиолог, неонатолог), които да реагират на евентуални усложнения (примерно спешно секцио)..
Здравей,аз съм раждала там при д-р Топалова,от която съм доволна,а сега се спрях на д-р Петрова,която горещо препоръчвам! Моя приятелка роди скоро точно на случаен принцип в Селена,паднал и се е на смяна д-р Даскалов,от който тя е много доволна и всичко е било много ок,въпреки че е била без избран екип. Така че,мисля ако се спреш и на този вариант няма да имаш проблем. Аз специално така не мога,защото съм великата организация и предпочитам всичко да ми е уговорено с конкретни лекари  Joy,но винаги има дежурен екип. И успех  Peace

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Аз съм страхлива. Никога не оставям нищо за последния момент.....вкл. раждането. Дева, какво да ме правиш.  Mr. Green Всичко трябва да ми е подредено. Naughty  Дори настоявах за секцио. Възелът на пъпната връв, ако е видян по време на бременността, си е показател. Явно вътрешната ми интуиция, работи силно. По принцип докторите също обичат да се презастраховат. Виждали са какво ли не. Но пък толкова много жени си раждат нормално. Отиват в родилното като започнат контракциите, така че няма проблем. Но аз, като ходила цялата бременност при един и същ лекар, се съобразих с неговата преценка. Ако раждах на случаен принцип, не знам как щях да постъпя. Но като се познавам, последното е невъзможно.  Whistling

# 686
  • Мнения: 49
Благодаря за препоръките момичета Hug Hug

Аз наистина оставих нещата за последния момент, за което сега съжалявам, но...
Доктора, при който си следих бременността не участва в нормални раждания, а за мен това не е достатъчна причина да легна под ножа... Затова си мислих да оставя нещата на случайността, разчитайки, че в която и да е от големите болници трябва да има екипи, които да реагират на спешни ситуации, но колкото повече наближава моментът, толкова повече ми се иска да разчитам на конкретен доктор... Та се спрях на един, при който бях ходила само веднъж, понеже имах много добри отзиви от познати и тогава ми вдъхна доверие, но като чух, че планира и естествените раждания малко се разочаровах.
Като цяло взех да се замислям, че май имам твърде много претенции и все с нещо ще трябва да направя компромис. Дано да направя правилния избор в крайна сметка.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
razel_dazel и аз к'ат теб.
Очевидно Дева е диагноза. Grinning

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
Аз родих при д-р Кръшков нормално през 2010. За каквито и да било процедури нямаше време, защото отидох късно в болницата Simple Smile Всъщност - опитаха се да ми направят клизма  hahaha
Вляха ми и епидуралната 1 път Joy (Втория беше точно след фазата на изгонването, а третия - преди шев и кройката) Simple Smile
Пак при д-р Кръшков родих и втория път, през 2013 - планирано секцио с всичките му там "екстри" Rolling Eyes Дребното зло беше седалищно през цялото време, а на последния преглед, за капак - с двойно увита връв Crossing Arms #2gunfire

п.с. за протокола - и аз съм Дева Whistling

# 689
  • Мнения: 1 066
Здравейте, искам да попитам в АГ Селена има ли лекари които водят женска консултация, понеже не съм наясно, и някъде мога ли да видя цени?

Общи условия

Активация на акаунт