За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 28 888
  • 176
  •   1
Отговори
  • Мнения: 292
Някой има ли повече инфо за въпросното кафе , освен това че скоро ще е на пазара  и всички холивудки отслабват с тази съставка. Нещо за цената му?!

# 1
  • Мнения: 614
Ще следя темата с интерес  thumbsup

# 2
  • Мнения: 1 120
за първи път чувам за такова кафе Laughing
има ли го в БГ?

# 3
  • Мнения: 292
Да има днес във военния клуб е било представянето му ,негово лице е певицата Камелия

# 4
  • Мнения: 583
дано не съм права,но мисля,че е поредното зарибяване на хората. newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Обещавам утре да мина през аптеката ни и да разпитам - продавачката е адски приказлива и се надявам да ми обясни, а със сигурност ще се обади и на доставчиците да ги разпита за цена и т.н..

Ще докладвам! Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 863
С нетърпение ще чакам да кажеш какво са ти казали в аптеката...и аз за пръв път чувам за такова кафе,но  и да е поредното зарибяване мисля,че си заслужава да се пробва Grinning...особено пък от такива любителки на кафето като мен Grinning

# 7
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
И на мен че ми е много интересно дали и ма ефект от него и каква му е цената да не е  #CrazyГледах рекламата по ТВ

# 8
  • Мнения: 1 114
Това нещо е точно за мен - много обичам кафе и трябва да отслабвам. Grinning Моля ви пишете непременно,когато разберете повече.

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Това нещо е точно за мен - много обичам кафе и трябва да отслабвам. Grinning Моля ви пишете непременно,когато разберете повече.

И за мен!Ще следя темата и ще чакам пвече инфо.

# 10
  • Мнения: 2 040
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing
Ще го пуснат в аптеките, ама кога ... не пишеше   Grinning

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Миналата вечер гледах платена реклама по ТВ, доц. Байкова голяма реклама му направи на въпросното кафе Wink Казаха, че ще е в търговската мрежа от вчера. Любопитно ми е дали наистина действа, ще взема да питам и аз в някоя аптека дали също става за кърмещи майчета Thinking

# 12
  • Мнения: 1 153
Ами то има едно кафе за отслабване в една бяла опаковка по единично се продава,дали е същото?

# 13
  • Мнения: 1 558
Ами то има едно кафе за отслабване в една бяла опаковка по единично се продава,дали е същото?

И аз съм виждала такова кафе, май беше 70 ст., но незнам дали е въпросното.
Честно казано не вярвам на тези неща, а ми се иска да има ефект. Някой, ако пробва да сподели резултатите Wink

# 14
  • Мнения: 1 120
Някой купи ли си вече въпросното кафе?

# 15
  • Мнения: 4 176
Къде го има? Знае ли се вече и каква е цената му?

# 16
  • Мнения: 1 934
Много ще е хубаво ако е истина на представянето казаха че ще се разпространява в аптекарската мрежа.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
Момичета, това което чух по телевизията е, че съдържа женшен, зелен чай и хром. Ефекта не идва от кафето, а от тези съставки. Аз лично си пия чай и взимам чист хром, който е в основата на всички отслабващи препарати. Не бих си купила въпросното кафе, защото не мога да пия кафе без захар и в името на отслабването спрях кафето Simple Smile Хрома го пия от една седмица, а от 2 съм на НВД така, че ще имам резултати в края на месеца Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 558
И Л-карнитин, ако съм чула рекламата правилно съдържа.
Ами логично е да има някакъв ефект и то действително от съставките
1. Хромът- повлиява нивата на инсулин, ако не се лъжа и намалява апетита към сладко
2. Зеления чай подобрява метаболизма, пък и действа леко разхлабващо,
3. Женшен - Тонизиращо. Въздейства като адаптоген. Подтиква тялото да предпочита мастни киселини вместо гликоген в процесите на енергодобив. Заради способността си да снижава нивата на хормона кортизол (подтискащ инсулина хормон) в кръвния поток, женшенът е опасен за хора с хипогликемия!
4. Кафето - подобрява метаболизма, или по-точно кофеинът в кафето
Така, че е възможно да има ефект, но зависи и от концентрацията на съставките и от приема на храна като цяло.

# 19
  • Мнения: 5 647
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....

# 20
  • Мнения: 3 251
...е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс    Grinning
Ако не помогне, спирате кафето ! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 263
...е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс   Grinning
Ако не помогне, спирате кафето ! Mr. Green

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy Joy hahaha hahaha
Ха ха ха хааааааааааааааааааааааааааа

Нина - направо ме разби  Joy Joy hahaha hahaha

Последно какво стана, някой купи ли си вече от туй чудо?

# 22
  • Мнения: 4
вчера се регистрирах в сайта мн.е готин за това кафе изобщо не сам чувала но доста неща четох напоследък за златно чудо 14 някой пробвал ли го е и дали наистина действа

# 23
  • Мнения: 4 176
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....
А Камелия да е била дебела преди появата на това кафе? Глупости.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 271
ДОКЛАДВАМ - никъде не са го заредили още - питах и в кварталните аптеки, ходих и до Халите, по Пиротска, където видях аптека питах - никъде го нямат още - даже в някои аптеки ме гледаха така  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked. И цена неможаха да ми кажат  Sick Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 554
Момичета,преди малко си купих въпросното кафе!
Една кутия струва 9.90лв. и вътре има 12 пакетчета.Пие се по един два пъти на ден и има вкус на нес кафе.
Това е от мен Wink!

# 26
  • Мнения: 7 640
в аптеките ли се продава? Има ли кофеин в него?

# 27
  • Мнения: 554
в аптеките ли се продава? Има ли кофеин в него?
Да,купих го от кварталната аптека.Съдържание(цитирам):
-кафе,натурално разтворимо
-сух екстракт от женшен
-сух екстракт от зелен чай
-Л-карнитин субстанция
-хром пиколинат

# 28
  • Мнения: 1 290
По-добре да пия чист л-карнитин #2gunfire

# 29
  • Мнения: 7 640
Хриси, мерси Simple Smile. Кажи как е на вкус Wink

# 30
  • Мнения: 292
По-добре да пия чист л-карнитин #2gunfire
А как се продава, на таблетки ли Л-карнитина и колко струва, също как го пиеш?

# 31
  • София
  • Мнения: 3 328
в аптеките ли се продава? Има ли кофеин в него?
Да,купих го от кварталната аптека.Съдържание(цитирам):
-кафе,натурално разтворимо
-сух екстракт от женшен
-сух екстракт от зелен чай
-Л-карнитин субстанция
-хром пиколинат
От коя аптека - кажи, моля.

# 32
  • Мнения: 1 558
По-добре да пия чист л-карнитин #2gunfire
А как се продава, на таблетки ли Л-карнитина и колко струва, също как го пиеш?
Ами продава се най-често на таблетки, но го има и под формата на разтвор. В БИЛА го има, цената е в зависимост от марката. Ориентировъчно 60 хапчета на българската фирма НУТРИМ струват под 20 лева. Желателно е да се пие 30-40 минути преди кардиотренировка (бягане, каране на колело и т.н.).
Ето тук можеш да погледнеш в сайта на фирмата.
http://www.nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=103&gid=66

# 33
  • Мнения: 7 263
добре де ама Л-карнитина, ако не се употребява заедно с тренировки - според мен няма ефект. Така че въпроса не е само в цената.

# 34
  • Мнения: 5 647
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....
А Камелия да е била дебела преди появата на това кафе? Глупости.

Ами много ясно. Като ти платят и ти ще кажеш, че има страхотен ефект. Ще видим какво ще кажат момичетата, които ще си го вземат. Аз вярвам на тях.  Hug

# 35
  • Мнения: 1 558
добре де ама Л-карнитина, ако не се употребява заедно с тренировки - според мен няма ефект. Така че въпроса не е само в цената.

Съгласна съм! Wink
Без тренировка не повлиява мастния метаболизъм, независимо от начина, по който го приемаш. Аз някъде горе иначе бях писала за какво служат съставките на въпросното кафе. Добри са, може и като комбинация да са добри, ама чудодеен ефект едва ли ще имат.

# 36
  • Мнения: 882
Хубаво, де за какво ли не сме си давали парите.
Ще си пийнем и кафенце. Въпросът е какво ще правим със секса? Laughing Sunglasses Sunglasses

# 37
  • Мнения: 7 263
Хубаво, де за какво ли не сме си давали парите.
Ще си пийнем и кафенце. Въпросът е какво ще правим със секса? Laughing Sunglasses Sunglasses
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ми все ще измислим нещо  Laughing Laughing Laughing Laughing Joy Joy Joy Mr. Green Mr. Green

# 38
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
дайте сайт на това пусто кафе, 4е аз рекламата не мога да гледам или поне как се пише на английски Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 22:40 от mariabutti

# 39
  • Мнения: 554
Хриси, мерси Simple Smile. Кажи как е на вкус Wink
Същото е на вкус като нес кафе.Аз го пих чисто,защото по принцип пия кафе без захар,но в листовката пише,че може да се подслажда и да се добавя мляко.
Така че можеш да си направиш три в едно Simple Smile!

# 40
  • Мнения: 554
От коя аптека - кажи, моля.
Аптеката е една малка и по принцип слабо заредена в кв.Сердика
Жената го беше получила минути преди да вляза,даже заедно го разопаковахме,така че предполагам скоро всички аптеки ще го имат.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 328
Благодаря ти!
Да докладвам, че и аз го открих това кафе - случайно, при влизане в денонощната аптека срещу Пирогов. Цената му там обаче, съвсем "закономерно", беще над 10 лв. /в момента не помня колко точно над 10-те Embarassed/. Тази вечер пийнах първото кафе - на вкус е докарано екстра, може спокойно да се пие и без подсладител. Да видим ще има ли ефект при един улегнал, спокоен, нежен секс /нали жрицата на поп-фолка го предписва да е бурен, за да се изслабва от него в комбина с кафето Laughing/.

# 42
  • Мнения: 5 103
Чух доста добри отзиви за него от лекари ама дали е истина newsm78
Мами докладвайте за кафето Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 3 328
Мда...тази сутрин, като ходих за други неща в кварталната аптека, установих, че вече и там го имат златното кафе, обаче цената е лев по-малко от тази в аптеката спещу Пирогов - 09.60 срещу 10.60 CloseНе е без значение, като се има предвид малкият броя пакетчета в кутията, което би наложило честото купуване, ако се търси постоянство. Като кафе, а пропо, наистина си го бива - действа доста тонизиращо, а и след като го изпих сутринта, нищо не ми се дояде чак до този момент.

# 44
  • Мнения: 292
Незнам къде го намирате това кафе, днес го търсих в всички аптеки дето се сетих в Лозенец и няма и няма да не говорим , че някъде въобще не знаеха за какво им говоря! Sad

# 45
  • Мнения: 2 040
Да бе, днес във вестника видях снимка на Камелия и казва, че тайната в отслабването е 3 пъти на ден от въпросното кафе и як секс  Laughing

Че ти какво очакваш да каже....
Нищо не очаквам ... само казах какво прочетох ...

# 46
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В Надежда също го има вече. Аз обаче вече си бях купила слимлайн кафе така че като свърши ще си взема от това и ще докладвам. Засега слимлайна действа.

# 47
  • Мнения: 4 176
В Надежда също го има вече. Аз обаче вече си бях купила слимлайн кафе така че като свърши ще си взема от това и ще докладвам. Засега слимлайна действа.
Бахххх мааму Shocked Ко е па туй "слимлайн" ? От де се купува и колко паре? И как действУва?

# 48
  • Мнения: 271
Мда...тази сутрин, като ходих за други неща в кварталната аптека, установих, че вече и там го имат златното кафе, обаче цената е лев по-малко от тази в аптеката спещу Пирогов - 09.60 срещу 10.60 CloseНе е без значение, като се има предвид малкият броя пакетчета в кутията, което би наложило честото купуване, ако се търси постоянство. Като кафе, а пропо, наистина си го бива - действа доста тонизиращо, а и след като го изпих сутринта, нищо не ми се дояде чак до този момент.
А колко пакетчета има в една кутия и по колко на ден е препоръчително да се пият?

# 49
  • Мнения: 7 640
Момичета,преди малко си купих въпросното кафе!
Една кутия струва 9.90лв. и вътре има 12 пакетчета.Пие се по един два пъти на ден и има вкус на нес кафе.
Това е от мен Wink!
четете, де!

# 50
  • Мнения: 1 120
Кажете сега една аптека в София , където със сигурност го има Shocked

# 51
  • София
  • Мнения: 143
и аз си купих днес кафето и то в една малка и зле заредена аптека в квартала.
Пише, че може да се приема от 2 до 3 пъти на ден, 15-30 мин. преди ядене.
При редовен прием е възможно намаляване на теглото  средно от 0,5-1,5кг.седмично(2,6-6кг.месечно)
Задължително да се пият 1,5-2 литра вода на ден и да се избягва солено,сладко,мазни храни, алкохол и т.н.
Иначе на вкус и мирис е като нескафе, само ми се стори малко по-горчиво и си сложих 1 лъжичка захар.
ще го пия 1 седмица и после ще докладвам.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 910
а дали става за кърмачки newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 143
Пише изрично, че не се препоръчва за бременни жени и кърмачки.

# 54
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В Надежда също го има вече. Аз обаче вече си бях купила слимлайн кафе така че като свърши ще си взема от това и ще докладвам. Засега слимлайна действа.
Бахххх мааму Shocked Ко е па туй "слимлайн" ? От де се купува и колко паре? И как действУва?

Същото като вита голд. Пакетчето е 75 ст. и пак се пият по две на ден. Купих си от него защото вита голд го прадават само на кутии а аз исках да взема малко за проба. Засега съм доволна, но ще докладвам след седмица-две.

# 55
  • Мнения: 4 176
 Унаше квартално село няма това кафе:( Аптекарката под нас каза, че след седмица-две ще има.
Говоря за Мусагеница.
Някъде из Студентски драд има ли го? Кажете моля къде го имаааааааааааааа?????

# 56
  • Мнения: 1 558
Унаше квартално село няма това кафе:( Аптекарката под нас каза, че след седмица-две ще има.
Говоря за Мусагеница.
Някъде из Студентски драд има ли го? Кажете моля къде го имаааааааааааааа?????

Малко ОФФ,
обаче като видя тоя аватар Мамице и като говорихме за мотивация за диети - определено се мотивирам, за да не  лея такъв "сексапил" ooooh!, - утре на лунна, от сряда на Японско чудо и ......магарето тъкмо ще го свикнем без храна и то ще вземе да пукне!

# 57
  • Мнения: 658
[quote author=Малката русалка link=topic=76294.msg1337405#msg1337405 date=114043
При редовен прием е възможно намаляване на теглото  средно от 0,5-1,5кг.седмично(2,6-6кг.месечно)
Задължително да се пият 1,5-2 литра вода на ден и да се избягва солено,сладко,мазни храни, алкохол  Simple Smile
Цитат
Опитай това без кафето. Сложи 10-те лева в някой тайник и си пий обикновено кафенце - гарантирам че резултата е  същият. goodscaleУспех Peace

# 58
# 59
  • София
  • Мнения: 3 328
Опитай това без кафето. Сложи 10-те лева в някой тайник и си пий обикновено кафенце - гарантирам че резултата е  същият. goodscaleУспех Peace
Всеки ден пия поне по две кафета нес, но смея да те уверя, че ефектът не е същият. От събота почнах да пия Голд кафе - като го изпия сутрин, не се сещам за хранене докъм 14 ч. Такива филми с обикновеното нес "не се прожектират".

# 60
  • Мнения: 1 028
[quote author=Малката русалка link=topic=76294.msg1337405#msg1337405 date=114043
При редовен прием е възможно намаляване на теглото  средно от 0,5-1,5кг.седмично(2,6-6кг.месечно)
Задължително да се пият 1,5-2 литра вода на ден и да се избягва солено,сладко,мазни храни, алкохол  Simple Smile
Цитат
Опитай това без кафето. Сложи 10-те лева в някой тайник и си пий обикновено кафенце - гарантирам че резултата е  същият. goodscaleУспех Peace
newsm10  202uuТочно,то като не лапкаш гореизброените нещица и без всякакво кафе ще отслабнеш,подписвам се с 2 ръце,ще ни се да има такова чудо,ама то онова се казва глад newsm22

# 61
  • Мнения: 953
Никой не каза има ли ефект. Който го пие да пише.

# 62
  • Мнения: 292
Никой не каза има ли ефект. Който го пие да пише.

Пия го втори ден , но вчера направих и лунната диетка та съм -1 кг -едва ли ще има такъв бърз ефект

# 63
  • Мнения: 125
nai dobre da si vzemem tezi pari koito 6te otdelim za tova kafence da gi prysnem za dre6ki i ligotiiki na beb4etata i v kraina smetka 6teostanem bez pari i nqma da ima kakvo da qdem i 6te otslabnem

# 64
  • New Zealand
  • Мнения: 871
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

# 65
  • Мнения: 292
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец

# 66
  • Мнения: 521
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец
оу това излиза златно бе Joy

# 67
  • Мнения: 4 176
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец
оу това излиза златно бе Joy
ЕЕЕ безплатен обяд няма Laughing
Красотата изисква жертви.

# 68
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз си купих това кафе.От утре го почвам.Ако има ефект ще пиша,ако няма пак ще пиша. Laughing

# 69
  • Мнения: 4 176
Значи. Купих си кафето. Даже 2 кутии купих.
Изпих 1 пакетче вчера към 4-5ч. и цяла нощ не мигнах. Лежах и ток ме биеше. Нали знаете това усещане, когато искаш да спиш, а съзнанието ти е някъде и няма начин да се случи. По краката ми все едно имаше тикове. Ужас.
Днес на закуска пих 1 пакетче. Ще видим как, ще се чувствам.
Не мисля да пия повече от 1 кафе на ден. Ако пия според описанието по 2-3 съм убедена, че ще превъртя или няма да мигна една седмица.

# 70
  • Мнения: 170
Дали да не пробвам и аз. В момента пия Nopaslim - някаква уж "френкса" измишльотина за отслабване с фибри от кактус. Вече 5 дни - резултат - никакъв (само дето първия ден се пос..х, а след това се запекох). Та какво казвате за новото кафе?



# 71
  • Мнения: 4 176
Както вече писах- купих го. Пия го вече седмица. Определно апетита ми е драстично намалял. Ефект има. Все пак смъквам кг., защото съм на НВД и вечер не ям. Радва ме факта, че като огладнея залъгвам с 2-3 хапки и не треперя за храна, както преди.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Това кайфе що толкова много скъпо?!?
Кви 45 лв за 1 месяц??  То е по-скъпо от ония котешки екстременти!!  Laughing
Както всичко бебешко и за отслабване, тоз продукт явно дере кожи с идеята си, обаче аз гушите им  няма да пълня.

# 73
  • Мнения: 4 176
То може и отделно да пие човек хром и зелен чай, но мен ме мързи и, ще пропускам. Хората помисли и за такива като мен.
За гушите - ще пълня. Само да отслабна. Не ме интересува колко, ще ми струва. Е това ако не е отчаяние- здраве му кажи:)

# 74
  • София
  • Мнения: 3 328
Значи. Купих си кафето. Даже 2 кутии купих.
Изпих 1 пакетче вчера към 4-5ч. и цяла нощ не мигнах. Лежах и ток ме биеше. Нали знаете това усещане, когато искаш да спиш, а съзнанието ти е някъде и няма начин да се случи. По краката ми все едно имаше тикове. Ужас.
Днес на закуска пих 1 пакетче. Ще видим как, ще се чувствам.
Не мисля да пия повече от 1 кафе на ден. Ако пия според описанието по 2-3 съм убедена, че ще превъртя или няма да мигна една седмица.
Изцяло подкрепям - много тонизиращо действа кафето, веднага го забелязах и няма как да не, защото от години само нес кафе пия. И при мен доста ограничи апетита, а го пия само сутрин /познато ми е отвратителното чувство на "биене на ток".../.

# 75
  • София
  • Мнения: 1 320
Незнам момичета как се чуствате от това кафе, но на мен ми се гади от него и определено не се чуствам добре!  newsm78

# 76
  • Варна
  • Мнения: 956
Вече 2 дни никой не е писал за кафето...какво става?
Какви са резултатите, особено на тези, които го пият от почти 2 седмици?

Аз още не съм се снабдила и събирам информация  Wink

# 77
  • Мнения: 4 392
Не вярвам,че от кафе може да се отслабне!Доколкото знам при пиене на кафе се задьржат течности в организма и не е подходящо при диета.Гледах представянето,но според мен,това е поредната манипулация. Wink

# 78
  • Мнения: 10 758
Купих си го кафето, пия го от 2 дни, но по стечение на обстоятелствата го пия само по 1 път на ден.Засега ефект едва ли има.Мисля да си взема направо 10 опаковки и да не се занимавам през 3-4 дни да си купувам.Според мен при всички такива кайвета, апове и тем подобни и нужно да минат 2-3 месеца, за да се види резултата.Кайвенцето ми харесва, аз пия само нес кафе, така че това ми идва екстра.
Мамица май е редовна, да се включи и да каже едни мили думи за тва кафе, че да се успокоя че не съм си дала напразно парите.

# 79
  • Мнения: 4 176
Както вече писах- купих го. Пия го вече седмица. Определно апетита ми е драстично намалял. Ефект има. Все пак смъквам кг., защото съм на НВД и вечер не ям. Радва ме факта, че като огладнея залъгвам с 2-3 хапки и не треперя за храна, както преди.
Вече 2 дни никой не е писал за кафето...какво става?
Какви са резултатите, особено на тези, които го пият от почти 2 седмици?

Аз още не съм се снабдила и събирам информация  Wink
Аз не виждам смисъл да пиша всеки ден. Купих го, докладвах селд седмица. Какво пивече?
Ето пия го 10 дена някъде. Ми какво да ви кажа. 2кг. съм отславнала. Пазя и диета, но нали писах, че нямам апетит.
За да има ефект трябва да се пие поне седмица.

# 80
има ефект от това кафе.Определено не ти се яде и ходиш редовно даже след два часа от яденето в тоалетната.За 5 дни свалих 2 кг.
           Мира

# 81
  • Мнения: 4 392
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец

За тези пари ще мина само на плодове и пак ще отслабна,ако реша,но здравословно! Wink

# 82
  • Мнения: 3 164
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец

За тези пари ще мина само на плодове и пак ще отслабна,ако реша,но здравословно! Wink

Да, но ще си ходиш все гладна Laughing а с кафето не е нужна диета, нали newsm78

# 83
  • Мнения: 34
момичета и аз сам чувала добри отзиви за това кафе. И сам решена да го опитам защото и аз имам да свалям 30 кг Embarassed

# 84
  • Мнения: 4 176
определено това кафе ме заинтригува:) още утре ще го потърся. има ли при тези , които го пият някакви резултати? колко ще ми струва пълния курс за 1 месец? самото кафе има ли някакви калории?

48,5лв. май излиза за цял месец

За тези пари ще мина само на плодове и пак ще отслабна,ако реша,но здравословно! Wink

Да, но ще си ходиш все гладна Laughing а с кафето не е нужна диета, нали newsm78
Не съм съгласна. Мисля, че с помоща на кафето се пази диета по-лесно и не мислиш за храна.
Всеки сам си решава как, ще слабее или дебелее. Аз НВД+ кафето.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 044
Искам да питам за бебеправещи дали ще става това кафе?Да не би нещо този хром... newsm78Как мислите?Иначе съм навита,ще си го взема да пробвам месец,два Rolling EyesНа опаковката не пишеше ли противопоказно за бременни?Днес какво ли не купувах от аптеката,за кафето забравих да питам Confused

# 86
  • Мнения: 271
 Вече 5-ти ден пия от кафето и има ефект- подтиска апетита. Пия само по едно пакетче на ден - сутрин. Но кожата на лицето ми я чувствам нещо кофти, а ъглите на устните ми се зачервиха и нацепиха  Sad. Може и да е съвпадение, но досага пък никога не ми се е случвало това  Confused.

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 09:38 от tany

# 87
  • Мнения: 953
И аз си го купих и ще пробвам

# 88
  • Мнения: 695
маика ми пие такова кафе.ве4е е изпила 1 кут. а не е свалила нито грам.истината е 4е с ограни4аване на храната и много движение има по-голям шанс да се свалят килограми отколкото с тези средства за отслабване.

# 89
  • Мнения: 4 176
маика ми пие такова кафе.ве4е е изпила 1 кут. а не е свалила нито грам.истината е 4е с ограни4аване на храната и много движение има по-голям шанс да се свалят килограми отколкото с тези средства за отслабване.
Хе, ти какво искаш? Да яде както преди и да пиекафе ли? Без диета нищо не става. Както вече казах- кафето спомага да не усещаш голям глад, докато се ограничаваш.

# 90
  • Мнения: 695
Mamica маи не си ме разбрала.мисалта ми беше 4е колкото и да се ограни4аваш и литри от кафето да пиеш когато не се движиш няма на4ин да има ефект.а и не виждам някаде да сам писала 4е ТЯ яде като преди а нищо не става.освен това нека не забравяме 4е вси4ко е много индивидоално и е нормално да деиства на едни,а на други не

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Доколкото знам при пиене на кафе се задьржат течности в организма и не е подходящо при диета.

Tочно обратното е - кафето действа диуретично! Laughing

Някой ще обясни ли за ХРОМ-а - как се взема и под каква форма се продава?

# 92
  • Мнения: 1 183
Доколкото знам при пиене на кафе се задьржат течности в организма и не е подходящо при диета.

Tочно обратното е - кафето действа диуретично! Laughing

Някой ще обясни ли за ХРОМ-а - как се взема и под каква форма се продава?
Има тема- Свалих 3 кг за 2 седмици - там пише подробно за хрома - как действа и колко струва Joy Joy Joy

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
МЕрси, и до нея стигнах вече!
От януари не мога да се разделя с 2 кг. и почнах да чета такива теми. Crazy

# 94
  • София
  • Мнения: 18 679
МЕрси, и до нея стигнах вече!
От януари не мога да се разделя с 2 кг. и почнах да чета такива теми. Crazy
Аз съм в още по-лошо положение!Свалих ги успешно гадовете непосредствено след Нова година и още в началото на февруари пак си бяха на задника ми smile3516Голям глад ме тръшка...все ми се яде...и все сладко SadКилограмите даже вече са почти 3 #Crazy

# 95
  • Мнения: 870
Пробвах го вече кафето и определено потиска апетита, особено към сладкото. Малко честичко ходя да пишкам, но нали има такъв ефект...

# 96
  • Мнения: 694
Наистина пише на опаковката,че не става за бременни и кърмачки-не е препоръчително.А защо???

# 97
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Наистина пише на опаковката,че не става за бременни и кърмачки-не е препоръчително.А защо???

има кофеин, действа диоретично.....

# 98
  • Мнения: 694
Дали само заради това???Щота аз пия кофеиново кафе-по 2 на ден. Thinking

# 99
  • Мнения: 4 176
Понеже все го няма това кафе и ми свърши си купих хорм. "БиоАктивен хром". Ще пия кафе и хром отделно. А и по-евтино. 30 таблетки за 8.30лв. Пие се по 1 на ден. ще докладвам скоро.

# 100
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Заинтригувахте ме с това кафенце,днес си взех само две пакетчета за да го пробвам първо  newsm12

# 101
пия го от 2 дни.12 пакетчете струват 9,50лв.продава се в аптеките.но в опътването пише че трябва да тринираш поне 15мин. на ден и да контролираш хапване то.

# 102
  • Мнения: 13 768
И какво стана с туй кафе? Говорим от един месец за него! Тези с хром актива се отчетоха  Hug Никой ли няма да се похвали с резултати? newsm78

# 103
  • Мнения: 4 176
Ми аз го пих. Ефект имаше, но :
1. много скъпо
2. отвратен вкус ( на долнопробна инка)
3. трудно се намира. Ега си идиотите. рекламират а не смогват с количествата. Българска работа.

Писна ми отях и съм им обявила бойкот.
Определено фибрите и хрома са по-ефикасни и доста по-евтини.

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Купих кафето, но май няма да го пия, усещам вкуса на зеления чай Sick
Мамице, искаш ли го?

# 105
  • Мнения: 877
Съдържа около 80 % кафе, струва ми се безсмислено да се тъпчем с кафе за да отслабнем.

# 106
  • София
  • Мнения: 4 412
И на мен не ми хареса на вкус. По добре или кафе или зелен чай. И ми беше тежко като го изпих. С две думи има 9 свободни пакетчета.

# 107
  • Мнения: 4 176
Купих кафето, но май няма да го пия, усещам вкуса на зеления чай Sick
Мамице, искаш ли го?
Не, благодаря. Пия фибри и хром. Обявих им бойкот

# 108
  • Мнения: 695
Mamica от колко време ги пиеш фибрите и хрома и има ли ефект според теб.и аз мисля да пробвам Simple Smile

# 109
  • Мнения: 4 176
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81921.new;topicseen#new
Тук пише за хрома и фибрите. Понеже пиех и кафето и хрома с фибрите, мисля, ч е втория вариант е по-успешен.

# 110
  • Мнения: 666
 Това кафе е пълен майтап- отслабвате друг път аз лично качих 1 кг като почнах да го пия , освен това струва 10 лв , за 6 дена

# 111
  • там някъде
  • Мнения: 234
Една позната си купи това кафе и  разбрах, чр й причинявало ужасно главоболие. Незнам дали има такъв страничен ефект, тъй като аз не ползвам такива неща, но реших да го споделя с всички вас. Simple Smile

# 112
  • Варна
  • Мнения: 870
Az pia  SLIM LAIN. I da vi kaja  deistva.  bouquet

# 113
  • София
  • Мнения: 1 320
Майка ми го пие това кафе и е доволна, аз го пих 2 пъти и ми се гади. Първо мислех, че е от друго, но когато и втория път след кафето ми стана зле, разбрах, че е от него!  Sick

# 114
Пих кафето 20 дни - в рекламата пише, че за месец се свалят по 5 кг, спазвах диета, и качих 2 кг. Вие си правете извода!!!!

# 115
  • Мнения: 4 176
Пих кафето 20 дни - в рекламата пише, че за месец се свалят по 5 кг, спазвах диета, и качих 2 кг. Вие си правете извода!!!!
Дрън дрън. Няма човек, който да спазва диета и да качва, било то с или без кафето. Ще прияма,ч е не си свалила кг, но да си качила е абсурд. Явно са ти грешни разбиранията за диета.
Много се дразня на такива мнения.

# 116
  • Мнения: 262
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81921.new;topicseen#new
Тук пише за хрома и фибрите. Понеже пиех и кафето и хрома с фибрите, мисля, ч е втория вариант е по-успешен.

какви са тея фибри от аптеката ли ги зимаш и това ли им е точното наименование и как се взимат

# 117
  • Мнения: 433
pep   темата,в която ти обясних за японската е точно за тези влакна и хрома.....там пише абсолютно всичко......

# 118
  • Мнения: 4 176
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=81921.new;topicseen#new
Тук пише за хрома и фибрите. Понеже пиех и кафето и хрома с фибрите, мисля, ч е втория вариант е по-успешен.

какви са тея фибри от аптеката ли ги зимаш и това ли им е точното наименование и как се взимат
Това им е името. От аптеките. На тях пише как се взимат. Пише го и в ликна дето съм дала.

# 119
  • Мнения: 210
Приятелят ми го пие това кафе, ама не виждам аз резултат нещо  Crazy

# 120
  • Мнения: 4 176
Ми няма нито един продукт дето да отслабнеш от него ей така, ако не пазиш диета. тия продукти са ти помогнат по-лесно да понесеш глада, но не отвращават от храната Rolling Eyes
Така, че твоят приятел, ако яде както си яде- ефекта, ще е НУЛЕВ.

# 121
  • Мнения: 210
Ми няма нито един продукт дето да отслабнеш от него ей така, ако не пазиш диета. тия продукти са ти помогнат по-лесно да понесеш глада, но не отвращават от храната Rolling Eyes
Така, че твоят приятел, ако яде както си яде- ефекта, ще е НУЛЕВ.

Той го пие повече, за да претъпи апетита, а не с цел отслабване .

# 122
  • София
  • Мнения: 3 328
 newsm78От притъпяването на апетита пълнееше ли се?

# 123
  • Мнения: 210
newsm78От притъпяването на апетита пълнееше ли се?

Охх , не ми се спори, но аз нииикъде не съм казала,че е напълнял, просот не виждам да има ефект с претъпяване на апетита !

Всичко ти най !!! Hug

# 124
Момичета моето мнение.... това кафе е пълна глупост  11 лв. стига ти за 3 -4 дни .... ефект НИКАКЪВ.... изпих 4 кутиии вече

# 125
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Това кафе е пълен майтап- отслабвате друг път аз лично качих 1 кг като почнах да го пия , освен това струва 10 лв , за 6 дена

 Peace Моя позната си го купи с цел да си поддържа фигурата след като значително беше отслабнала, но ми каза че от както го пие това кафе повече е почнала да яде от колкото преди и го спря! Явно всичко е много индивидуално и ако на едни действа на други не! А общо взето за отслабнането истината е една : глад и инат!

# 126
  • Мнения: 2 952
'Ми ако се успопкояваш,че пиеш кафе за отслабване и  жулкаш банички .....ще качиш .....шегувам се ....майка ми търси да си купи в БГ ...много нашумяло това кафе , ха да  видим.... Simple Smile

# 127
  • Мнения: 1 183
Моя приятелка го пие и е много доволна за около месец свали вече 5 кг. Вярно, че има доста да сваля, около 30 кг още, но преди това е пробвала всииичко на пазара без ефект.
Аз не мога да понасям защото ми е отвратително на вкус Sick Sick Sick и пия хрома и влакната

# 128
  • Мнения: 334
здравейте!
Кафето Вита голд се предлага в аптеките,цената му е около 10 лв.Знам го защото работя в аптека и колежките ми го хвалеха.Свършвало за секунди. В момента съм в отпуск по майчинство и нямам повече информация.     newsm44

# 129
  • Мнения: 2 952
Майка и те дебнат по аптеките с колежките , даже ми попита дали го има тук ....де да  знам....българско ли е ....?

# 130
  • Мнения: 723
Има го в повечето аптеки-9.90лв- опаковка,стигаща за 5 дни.Със сигурност знам,че го има в една аптека на "Гладстон" точно след 41 ОУ,посока "Витошка",т.е. м/у "Цар Самуил" и "Княз Борис". Свършва бързо,но веднага им доставят,може с поръчка за ден Laughing

# 131
  • Мнения: 2 672
Глад му е майката  Peace и мооооо движение / каквито ви хрумнат  Embarassed /

# 132
  • Мнения: 695
Глад му е майката  Peace и мооооо движение / каквито ви хрумнат  Embarassed /
има нещо вярно newsm78

# 133
  • Мнения: 2 952
Глад му е майката  Peace и мооооо движение / каквито ви хрумнат  Embarassed /

 hahaha гладно не се седи #Crazy ....обаче   движенията ... newsm53

# 134
  • Мнения: 765
Да споделя и аз впечетлението си - пия го 4-ти ден това кафе и...постоянно ми се яде! Възможно е да си втълпявам , но преди да го започна бях на диета , свалих доста, свикнах да не ям  , а сега само за храна мисля. Реших да го спра , но знам ли , може би действа различно на всеки.

# 135
това кафе съм го пила нещо при мен резултат нямаше,вярно че ми убиваши апета,но сега карам на Златно чудо и за 1сед -1кг вярно бавно,но сигурно

# 136
  • Мнения: 176
аз пия втора опаковка вита голд и чак сега загрях че пъпките които ми излезнаха по челото може да са отнего(преди това никога съм нямала пъпки) Sick
Някой да му се е случвали нещо такова? #Cussing out

# 137
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
А аз пък съм много доволна от кафето! Пия по едно пакетче сутрин, но заедно с това съм на безвъглехидратна диета и наистина има резултат. Интересното е, че не се свалят толкова килограми, колкото обиколки. При мен има ефект и ще продължа да го пия. Тук струва 9 лева.

# 138
Peace аз съм вече 5 седмица на кафето и искам да споделя за него. Много неща съм пробвала, стигнах до там че вече на нищо не вярвах, но като чух за това кафе и потърсих информация за всичките му съставки поотделно, само  L-karnitina ме смути , защото от него ми става лошо, но пък за останалите пишеше само хубави неща и така изчислих , че едно пакетче ми струва 0,75 ст х 2 на ден=1,50 лв, реших дето ще пия кафета насам и натам струва си да опитам. И така ето ме на 5тата седмица и искам да споделя с вас, че имам невероятен резултат, не съм се мерила на кантара, нито като започвах нито сега, тъй като аз задържам вода и може като видя че не свалям килограми да се демотивирам, но това че има панталон, който закопчавах на втора дупка, а сега съм вече на 4та, а колана ми от 1ва дупка се закопчава на 3-та, ми говори много. Най- голамо е удоволствието, като ме види някоя приятелка или приятел и реакцията им е една и съща " Боже , това ти ли си, какво си направила изглеждаш страхотно" , не мога да ви опиша колко ми е приятно. Така че , ако сте решили да опитате , пробвайте да го пиете за една седмица / аз така напрявих, реших,  че ще го пробвам за една седмица и ако забележа резултат, ще продължа и ето ме вече на 5-та седмица с това кафе/ ако и при вас има резултат, продължете, ако пък не ,ще сте похарчили не повече от 9 лева/. Казвам това, защото това с отслабването е толкова индивидуално при всеки, че може не на всеки да подейства ,както е подействало при мен. Желая на всички много здраве и да се харесват! Grinning

# 139
Az pia  SLIM LAIN. I da vi kaja  deistva.  bouquet
Моля дай мало инфо за Slim lain .

# 140
  • Мнения: 1 253
аз пия втора опаковка вита голд и чак сега загрях че пъпките които ми излезнаха по челото може да са отнего(преди това никога съм нямала пъпки) Sick
Някой да му се е случвали нещо такова? #Cussing out

И на мен в събота ми излезна уж само 1 пъпчица на челото, но вчера беше ужас. Няма от какво друго да е освен от кафето, така че не си сама Sad И без това няма ефект при мен, така че го спирам. За мен също е нетипично да ми излизат пъпки по лицето

# 141
  • София
  • Мнения: 1 444
От къде се купува и става ли за тинейджъри. Дъщеря ми е на 16 години, доста напълня от пубертета и са и препоръчали това кафе. Мене обаче ме е страх да и дам да пие такива неща, тъй като все пак расте и не зная дали няма да даде вредни реакции при нея. Моля, ако някой е наясно или има в упътването на това кафе нещо по въпроса да пише. Praynig

# 142
  • Мнения: 93
За д-р Байкова: не ви ли прави впечатление, че тая жена е полазила навсякъде? Рекламира всякакъв род хапове и хранителни добавки за отслабване и в същото време прокламира здравословно хранене, диети и НЕ-пиене на хапчета. Как поне веднъж не се спря на нещо конкретно?!

# 143
  • Мнения: 4 392
Пих кафето 20 дни - в рекламата пише, че за месец се свалят по 5 кг, спазвах диета, и качих 2 кг. Вие си правете извода!!!!
Дрън дрън. Няма човек, който да спазва диета и да качва, било то с или без кафето. Ще прияма,ч е не си свалила кг, но да си качила е абсурд. Явно са ти грешни разбиранията за диета.
Много се дразня на такива мнения.

Не е толкова абсурдно!Някои хора качват кила,независимо дали са на диета или не.Зависи на какви храни наблягат по време на диетата и от какви се ограничават. Wink

# 144
  • Мнения: 4 392
Пих кафето 20 дни - в рекламата пише, че за месец се свалят по 5 кг, спазвах диета, и качих 2 кг. Вие си правете извода!!!!
Дрън дрън. Няма човек, който да спазва диета и да качва, било то с или без кафето. Ще прияма,ч е не си свалила кг, но да си качила е абсурд. Явно са ти грешни разбиранията за диета.
Много се дразня на такива мнения.

Не е толкова абсурдно!Някои хора качват кила,въпреки ,че са на диета.Зависи на какви храни наблягат по време на диетата и от какви се ограничават. Wink

# 145
  • Мнения: 258
аз сега го пия за първи път-на вкус не е лошо а и ми бяха казали че било едва ли не полезно. Rolling Eyesс килограмите нямам проблем та го пия по-скоро за да го "пробвам" Wink

# 146
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Кафето определено ми намалява значително желанието за сладко, което много ме радва.
На вкус дори ми е приятно.

# 147
аз пия втора опаковка вита голд и чак сега загрях че пъпките които ми излезнаха по челото може да са отнего(преди това никога съм нямала пъпки) Sick
Някой да му се е случвали нещо такова? #Cussing out

И на мен в събота ми излезна уж само 1 пъпчица на челото, но вчера беше ужас. Няма от какво друго да е освен от кафето, така че не си сама Sad И без това няма ефект при мен, така че го спирам. За мен също е нетипично да ми излизат пъпки по лицето

И на мен след 5-6 пакетчета ми излязоха няколко пъпки по челото, а апетита ми не намаля

# 148
  • Мнения: 583
От къде се купува и става ли за тинейджъри. Дъщеря ми е на 16 години, доста напълня от пубертета и са и препоръчали това кафе. Мене обаче ме е страх да и дам да пие такива неща, тъй като все пак расте и не зная дали няма да даде вредни реакции при нея. Моля, ако някой е наясно или има в упътването на това кафе нещо по въпроса да пише. Praynig
мери, не знам дали става, но по-добре се консултирай с лекар. напълняването в пубертета много пъти не е от хранене, а от хормони. на 16 г и аз бях 65кг-на 18 без диети-48кг и оттогава подържам 50 кг +- 2/без ограничения/.рационалното хранене и движението ще и се отрази по-добре от едно кафе/създадено повече с цел печалба и незнайно какво съдържа/!
За д-р Байкова: не ви ли прави впечатление, че тая жена е полазила навсякъде? Рекламира всякакъв род хапове и хранителни добавки за отслабване и в същото време прокламира здравословно хранене, диети и НЕ-пиене на хапчета. Как поне веднъж не се спря на нещо конкретно?!
добре и плащат за реклама, която е най-добра изречена от устата на медицинско лице!

# 149
Абсолютно вярно! Дъщеря ми изпи само две пакетчета и също се изрина по цялото тяло, и то много лошо - приличаше на копривна треска. Оправи се с лекарства. При кафето Вита голд хром пиколинатът е токсичен и е възможно той да предизвиква изривите. надушвам, че производителят е някоя от големите мутри.

# 150
  • София
  • Мнения: 1 444
lolibon благодаря за съвета,
аз също съм доста скептично настроена към подобни неща и точно поради тази причина се въздържам да и позволя да пие каквото и да било. Лошото е, че в тази деликатна възраст много страда детето от теглото си, само се оглежда, плаче, няма какво да облече. На фона на това аз съм тройно по-слаба, което съвсем я обезверява и само повтаря, че на 36 години колко добре изглеждам, а тя на 16 на нищо не приличала, ужасно ми е мъчно да я гледам така.Обвинява за видът си поколението си, че били всички като крави груби, а нашето поколение изглежда по-добре от тях и разни такива трагедии. С две думи и се отразява доста зле на психиката, не спортува защото я мързи ужасно много, което е проблем наистина на поколението им, никакво движение, застоял живот пред компютрите и т.н.
Дано и при нея се получи както при теб, да отслабне просто от излизането от пустият му пуберитет. newsm78

# 151
Глупости говорите, аз пия вита голд вече трета седмица по две, повякога и само по едно на ден, никакви обриви нямам, никакви оплаквания, напротив, свалих за това време около 2 кг., аз която треперех за сладко и не можех без него сега въобще не се сещам и въобще не чувствам глад. Има страхотен ефект.

# 152
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз пия втора опаковка вита голд и чак сега загрях че пъпките които ми излезнаха по челото може да са отнего(преди това никога съм нямала пъпки) Sick
Някой да му се е случвали нещо такова? #Cussing out
даааааааа! и аз така се опъпих, а съм с много 4иста кожа , не смея да си сложа крем , става кошмар!имам за утре и кряй, 1 месец пия и таратанци , нищо!пример 3 дни тотален глад и кафето само и -1 кило, което се навакса тутакси с първото хапване. жалко, 4е ми е златно на мене!
 

# 153
Ха така! Аз вече отворих тема за кафето за отслабване без да съм видяла тази:-))))
За Вита голд незнам обаче аз пия вече трета седмица Слим кафе и съм много доволна - 2,5 килца съм надолу - може и да не е заради него а може и психически да съм се настроила че ще заслабна като започна да го пия - незнам къде е истината и не ме и интересува важното е че има ефект!Ако някой иска да пробва и да сподели....цената му като сметнеш пропорцийте като дози е еднаква с всички останали такива по аптеките...поне каквото аз изчислих....УСПЕХ!!!!:-)))))))

# 154
  • Мнения: 6 472
Каква е цената на въпросното Слим кафе? За какъв период стига, по колко пъти на ден се пие? Какви са му основните съставки?
Вита Голд не ми двъхва доверие, но за това Слим кафе вече от няколко неща ми казват хубави отзиви, а аз не знам абсолютно нищо за него.

# 155
Хей,виждам,че не само аз съм привърженичка на СЛИМ КАФЕ!Вече се чудех дали 2-те свалени килца са благодорение на него,щото не срещнах подкрепа,но виждам и други мнения,които ме окуражават

# 156
Пояснение: бурканчето стига за 2 седмици/е,+ - 1-2 дена /,зависи по колко слагаш и струва 20 лв,ама както се спомена по-горе,не излиза толкова скъпо  newsm78 .

# 157
 Rolling EyesАз пия кафето от 3 седмици и нямам кантар да се претегля,но се чувствам по-лека стомаха ми се прибра и страшна енергия ми дойде работя като кон пия по две на ден но един ден не пих и ми се спеше цял ден това ми действа повече като допинг.Първите 2 вечери не спах и само кошмари сега и с това свикнах ще пробвам да го пия 2-3месеца но ме е страх да не се пристрастя към него че е и скъпо.Но засега се чувствам добре с него пробвайте го и вие но ако не се чувствате добре спирате го. Rolling Eyes

# 158
Аз доколкото знам ефекта от това кафе, е че в него има хром, от който на човек не му се яде сладко. Така, че на тези, на които не им действа добре това кафе могат да опитат таблетки хром.

# 159
  • Мнения: 72
Кафето го има във всички аптеки.Цената му е около 10.80 лв за 12 бр. Но се продава и по еденично по 0.90 ст

# 160
  • Мнения: 91
Разбра ли, пробва ли някой кафето "Витаголд"Трябва да отслабна и с кафе ще ми е супер да отслабвам.Пишете,моля,къде го има ,колко стрлува и знае ли някой ефекта?

# 161
  • София
  • Мнения: 35 946
Разбра ли, пробва ли някой кафето "Витаголд"Трябва да отслабна и с кафе ще ми е супер да отслабвам.Пишете,моля,къде го има ,колко стрлува и знае ли някой ефекта?
Цялата тема е за това, прочети я отначало

# 162
  • Мнения: 4 176
Прочети темата за "гърнето" в клюкарника. Там пише всичко за това кафе.

# 163
  • Мнения: 463
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment!

# 164
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment!
Тоест, не се знае какво има в това кафе... И какви ще са последствията.

# 165
  • Мнения: 463
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment!
Тоест, не се знае какво има в това кафе... И какви ще са последствията.


absoliutno.

4udq se v aptekite kak dopuskat da prodavat takiva produkti.

# 166
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment
.........................................................................................................................
пълни глупости!!!Много мразя така хора ,които си говорят ей така .....
Фирма ДОЙЧ ЕООД  е от 10 години на пазара за помощни лекарствени средства
произвежда помощните средства -"МАТСАН-ДОЙЧ "-познавам собственика на фирмата,защото работя в склад за лекарства и продаваме техните продукти!
А фирмата собственик БЕНФАТО ГРУП ООД си е съвсем реално съществуваща фирма.Аз лично съм ходила в офиса им и хората даже ми подариха кафе и  отговориха на въпросите ми за кафето.




# 167
  • Мнения: 13 512
Хайде,пак се изрови темата "Витаголд". Да не би някой да иска  да ни убеди,че си е похапвал и попийвал и не е разбрал как е  свалил 20 кг. с това чудотворно кафе?

# 168
  • Мнения: 463
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment
.........................................................................................................................
пълни глупости!!!Много мразя така хора ,които си говорят ей така .....
Фирма ДОЙЧ ЕООД  е от 10 години на пазара за помощни лекарствени средства
произвежда помощните средства -"МАТСАН-ДОЙЧ "-познавам собственика на фирмата,защото работя в склад за лекарства и продаваме техните продукти!
А фирмата собственик БЕНФАТО ГРУП ООД си е съвсем реално съществуваща фирма.Аз лично съм ходила в офиса им и хората даже ми подариха кафе и  отговориха на въпросите ми за кафето.






nima?
a bihte li mi obqsnili, madam, za6to tezi "firmi" nqmat firmena registraciq?
6te mi e interesno da 4uq va6iq otgovor

# 169
Здравейте,
Аз пия кафе "Вита Голд" вече два месеца. Отслабнах с 4 кг. Без да съм спазвала някакви специални диети. Ако някой се интересува ще напиша точно какво съм яла през деня.
Мими

# 170
  • Мнения: 20
здравеите.както виждам късно се включвам,но все пак има ли някой с по нова информация за кафето вита голд.  newsm03

# 171
  • Мнения: 463
здравеите.както виждам късно се включвам,но все пак има ли някой с по нова информация за кафето вита голд.  newsm03
ami, ako ti se piqt ne6ta, koito ne e qsno koi gi proizvejda - deistvai.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 870
аз го пия от 2 месеца и мога да ви кажа че има огромен ефект.Мисля изобщо да не го спирам .Копувам си нов размер дрехи защото старите ми падат.Всеки който не ме е виждал скоро ахва.Питат ме как съм успяла да сваля толкова килограми.Като имате на предвид не съм се ограничавала кой знай колко. PeaceУспех на всичко.Но искам да ви кажа че зависи от организма на някой не действа.Казвам го защото моя приятелка го пи 2 седмици и никакво действие newsm78

# 173
  • Мнения: 20
а колко парички струва и каде го продават

# 174
  • Мнения: 242
а колко парички струва и каде го продават
Еееееееееееееее..............това го пише поне на 5 места в темата.

# 175
  • Мнения: 20
абе знам rallysta ама нали е по-лесно да го напише някой  newsm53.просто не се ровя назад в темата.има доста друго за разглеждане smile3521 само напиши цената,не се сърди  smile3525

# 176
  • Мнения: 242
Добре де, няма айде  Simple Smile
Зависи от аптеката от която го купуваш. Мисля че най-добрата цена е 9.95лв.
Само че лично аз не бих ти го препоръчала. При мен не действа.

Общи условия

Активация на акаунт