За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 28 917
  • 176
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 463
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment!
Тоест, не се знае какво има в това кафе... И какви ще са последствията.


absoliutno.

4udq se v aptekite kak dopuskat da prodavat takiva produkti.

# 166
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment
.........................................................................................................................
пълни глупости!!!Много мразя така хора ,които си говорят ей така .....
Фирма ДОЙЧ ЕООД  е от 10 години на пазара за помощни лекарствени средства
произвежда помощните средства -"МАТСАН-ДОЙЧ "-познавам собственика на фирмата,защото работя в склад за лекарства и продаваме техните продукти!
А фирмата собственик БЕНФАТО ГРУП ООД си е съвсем реално съществуваща фирма.Аз лично съм ходила в офиса им и хората даже ми подариха кафе и  отговориха на въпросите ми за кафето.




# 167
  • Мнения: 13 512
Хайде,пак се изрови темата "Витаголд". Да не би някой да иска  да ни убеди,че си е похапвал и попийвал и не е разбрал как е  свалил 20 кг. с това чудотворно кафе?

# 168
  • Мнения: 463
нека добавя нещо и аз за кафето, че ми се струва важно. нали на опаковката пише коя е фирмата производител. проверих в ciela - "бенфато" няма фирмена регистрация - такава фирма не съществува! "Дойч" са прекратени в ликвидация. само "елфарма" съществува, но тя е дистрибутор. а една приятелка пък ми сподели, че номерът на патента, който също е посочен върху опаковката на кафето, също не съществува.
т.е. само фирмата дистрибутор съществува. другите са фирми фантоми. и патент нямат. само аз открих три лъжи върху опаковката. и ще ми го продават в аптечната мрежа, уж за отслабване. no comment
.........................................................................................................................
пълни глупости!!!Много мразя така хора ,които си говорят ей така .....
Фирма ДОЙЧ ЕООД  е от 10 години на пазара за помощни лекарствени средства
произвежда помощните средства -"МАТСАН-ДОЙЧ "-познавам собственика на фирмата,защото работя в склад за лекарства и продаваме техните продукти!
А фирмата собственик БЕНФАТО ГРУП ООД си е съвсем реално съществуваща фирма.Аз лично съм ходила в офиса им и хората даже ми подариха кафе и  отговориха на въпросите ми за кафето.






nima?
a bihte li mi obqsnili, madam, za6to tezi "firmi" nqmat firmena registraciq?
6te mi e interesno da 4uq va6iq otgovor

# 169
Здравейте,
Аз пия кафе "Вита Голд" вече два месеца. Отслабнах с 4 кг. Без да съм спазвала някакви специални диети. Ако някой се интересува ще напиша точно какво съм яла през деня.
Мими

# 170
  • Мнения: 20
здравеите.както виждам късно се включвам,но все пак има ли някой с по нова информация за кафето вита голд.  newsm03

# 171
  • Мнения: 463
здравеите.както виждам късно се включвам,но все пак има ли някой с по нова информация за кафето вита голд.  newsm03
ami, ako ti se piqt ne6ta, koito ne e qsno koi gi proizvejda - deistvai.

# 172
  • Варна
  • Мнения: 870
аз го пия от 2 месеца и мога да ви кажа че има огромен ефект.Мисля изобщо да не го спирам .Копувам си нов размер дрехи защото старите ми падат.Всеки който не ме е виждал скоро ахва.Питат ме как съм успяла да сваля толкова килограми.Като имате на предвид не съм се ограничавала кой знай колко. PeaceУспех на всичко.Но искам да ви кажа че зависи от организма на някой не действа.Казвам го защото моя приятелка го пи 2 седмици и никакво действие newsm78

# 173
  • Мнения: 20
а колко парички струва и каде го продават

# 174
  • Мнения: 242
а колко парички струва и каде го продават
Еееееееееееееее..............това го пише поне на 5 места в темата.

# 175
  • Мнения: 20
абе знам rallysta ама нали е по-лесно да го напише някой  newsm53.просто не се ровя назад в темата.има доста друго за разглеждане smile3521 само напиши цената,не се сърди  smile3525

# 176
  • Мнения: 242
Добре де, няма айде  Simple Smile
Зависи от аптеката от която го купуваш. Мисля че най-добрата цена е 9.95лв.
Само че лично аз не бих ти го препоръчала. При мен не действа.

Общи условия

Активация на акаунт