За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 29 019
  • 176
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 176
Ми няма нито един продукт дето да отслабнеш от него ей така, ако не пазиш диета. тия продукти са ти помогнат по-лесно да понесеш глада, но не отвращават от храната Rolling Eyes
Така, че твоят приятел, ако яде както си яде- ефекта, ще е НУЛЕВ.

# 121
  • Мнения: 210
Ми няма нито един продукт дето да отслабнеш от него ей така, ако не пазиш диета. тия продукти са ти помогнат по-лесно да понесеш глада, но не отвращават от храната Rolling Eyes
Така, че твоят приятел, ако яде както си яде- ефекта, ще е НУЛЕВ.

Той го пие повече, за да претъпи апетита, а не с цел отслабване .

# 122
  • София
  • Мнения: 3 328
 newsm78От притъпяването на апетита пълнееше ли се?

# 123
  • Мнения: 210
newsm78От притъпяването на апетита пълнееше ли се?

Охх , не ми се спори, но аз нииикъде не съм казала,че е напълнял, просот не виждам да има ефект с претъпяване на апетита !

Всичко ти най !!! Hug

# 124
Момичета моето мнение.... това кафе е пълна глупост  11 лв. стига ти за 3 -4 дни .... ефект НИКАКЪВ.... изпих 4 кутиии вече

# 125
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Това кафе е пълен майтап- отслабвате друг път аз лично качих 1 кг като почнах да го пия , освен това струва 10 лв , за 6 дена

 Peace Моя позната си го купи с цел да си поддържа фигурата след като значително беше отслабнала, но ми каза че от както го пие това кафе повече е почнала да яде от колкото преди и го спря! Явно всичко е много индивидуално и ако на едни действа на други не! А общо взето за отслабнането истината е една : глад и инат!

# 126
  • Мнения: 2 952
'Ми ако се успопкояваш,че пиеш кафе за отслабване и  жулкаш банички .....ще качиш .....шегувам се ....майка ми търси да си купи в БГ ...много нашумяло това кафе , ха да  видим.... Simple Smile

# 127
  • Мнения: 1 183
Моя приятелка го пие и е много доволна за около месец свали вече 5 кг. Вярно, че има доста да сваля, около 30 кг още, но преди това е пробвала всииичко на пазара без ефект.
Аз не мога да понасям защото ми е отвратително на вкус Sick Sick Sick и пия хрома и влакната

# 128
  • Мнения: 334
здравейте!
Кафето Вита голд се предлага в аптеките,цената му е около 10 лв.Знам го защото работя в аптека и колежките ми го хвалеха.Свършвало за секунди. В момента съм в отпуск по майчинство и нямам повече информация.     newsm44

# 129
  • Мнения: 2 952
Майка и те дебнат по аптеките с колежките , даже ми попита дали го има тук ....де да  знам....българско ли е ....?

# 130
  • Мнения: 723
Има го в повечето аптеки-9.90лв- опаковка,стигаща за 5 дни.Със сигурност знам,че го има в една аптека на "Гладстон" точно след 41 ОУ,посока "Витошка",т.е. м/у "Цар Самуил" и "Княз Борис". Свършва бързо,но веднага им доставят,може с поръчка за ден Laughing

# 131
  • Мнения: 2 674
Глад му е майката  Peace и мооооо движение / каквито ви хрумнат  Embarassed /

# 132
  • Мнения: 695
Глад му е майката  Peace и мооооо движение / каквито ви хрумнат  Embarassed /
има нещо вярно newsm78

# 133
  • Мнения: 2 952
Глад му е майката  Peace и мооооо движение / каквито ви хрумнат  Embarassed /

 hahaha гладно не се седи #Crazy ....обаче   движенията ... newsm53

# 134
  • Мнения: 765
Да споделя и аз впечетлението си - пия го 4-ти ден това кафе и...постоянно ми се яде! Възможно е да си втълпявам , но преди да го започна бях на диета , свалих доста, свикнах да не ям  , а сега само за храна мисля. Реших да го спра , но знам ли , може би действа различно на всеки.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт