За кафето "Вита голд" за отслабване?!

  • 29 019
  • 176
  •   1
Отговори
# 135
това кафе съм го пила нещо при мен резултат нямаше,вярно че ми убиваши апета,но сега карам на Златно чудо и за 1сед -1кг вярно бавно,но сигурно

# 136
  • Мнения: 176
аз пия втора опаковка вита голд и чак сега загрях че пъпките които ми излезнаха по челото може да са отнего(преди това никога съм нямала пъпки) Sick
Някой да му се е случвали нещо такова? #Cussing out

# 137
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
А аз пък съм много доволна от кафето! Пия по едно пакетче сутрин, но заедно с това съм на безвъглехидратна диета и наистина има резултат. Интересното е, че не се свалят толкова килограми, колкото обиколки. При мен има ефект и ще продължа да го пия. Тук струва 9 лева.

# 138
Peace аз съм вече 5 седмица на кафето и искам да споделя за него. Много неща съм пробвала, стигнах до там че вече на нищо не вярвах, но като чух за това кафе и потърсих информация за всичките му съставки поотделно, само  L-karnitina ме смути , защото от него ми става лошо, но пък за останалите пишеше само хубави неща и така изчислих , че едно пакетче ми струва 0,75 ст х 2 на ден=1,50 лв, реших дето ще пия кафета насам и натам струва си да опитам. И така ето ме на 5тата седмица и искам да споделя с вас, че имам невероятен резултат, не съм се мерила на кантара, нито като започвах нито сега, тъй като аз задържам вода и може като видя че не свалям килограми да се демотивирам, но това че има панталон, който закопчавах на втора дупка, а сега съм вече на 4та, а колана ми от 1ва дупка се закопчава на 3-та, ми говори много. Най- голамо е удоволствието, като ме види някоя приятелка или приятел и реакцията им е една и съща " Боже , това ти ли си, какво си направила изглеждаш страхотно" , не мога да ви опиша колко ми е приятно. Така че , ако сте решили да опитате , пробвайте да го пиете за една седмица / аз така напрявих, реших,  че ще го пробвам за една седмица и ако забележа резултат, ще продължа и ето ме вече на 5-та седмица с това кафе/ ако и при вас има резултат, продължете, ако пък не ,ще сте похарчили не повече от 9 лева/. Казвам това, защото това с отслабването е толкова индивидуално при всеки, че може не на всеки да подейства ,както е подействало при мен. Желая на всички много здраве и да се харесват! Grinning

# 139
Az pia  SLIM LAIN. I da vi kaja  deistva.  bouquet
Моля дай мало инфо за Slim lain .

# 140
  • Мнения: 1 253
аз пия втора опаковка вита голд и чак сега загрях че пъпките които ми излезнаха по челото може да са отнего(преди това никога съм нямала пъпки) Sick
Някой да му се е случвали нещо такова? #Cussing out

И на мен в събота ми излезна уж само 1 пъпчица на челото, но вчера беше ужас. Няма от какво друго да е освен от кафето, така че не си сама Sad И без това няма ефект при мен, така че го спирам. За мен също е нетипично да ми излизат пъпки по лицето

# 141
  • София
  • Мнения: 1 444
От къде се купува и става ли за тинейджъри. Дъщеря ми е на 16 години, доста напълня от пубертета и са и препоръчали това кафе. Мене обаче ме е страх да и дам да пие такива неща, тъй като все пак расте и не зная дали няма да даде вредни реакции при нея. Моля, ако някой е наясно или има в упътването на това кафе нещо по въпроса да пише. Praynig

# 142
  • Мнения: 93
За д-р Байкова: не ви ли прави впечатление, че тая жена е полазила навсякъде? Рекламира всякакъв род хапове и хранителни добавки за отслабване и в същото време прокламира здравословно хранене, диети и НЕ-пиене на хапчета. Как поне веднъж не се спря на нещо конкретно?!

# 143
  • Мнения: 4 392
Пих кафето 20 дни - в рекламата пише, че за месец се свалят по 5 кг, спазвах диета, и качих 2 кг. Вие си правете извода!!!!
Дрън дрън. Няма човек, който да спазва диета и да качва, било то с или без кафето. Ще прияма,ч е не си свалила кг, но да си качила е абсурд. Явно са ти грешни разбиранията за диета.
Много се дразня на такива мнения.

Не е толкова абсурдно!Някои хора качват кила,независимо дали са на диета или не.Зависи на какви храни наблягат по време на диетата и от какви се ограничават. Wink

# 144
  • Мнения: 4 392
Пих кафето 20 дни - в рекламата пише, че за месец се свалят по 5 кг, спазвах диета, и качих 2 кг. Вие си правете извода!!!!
Дрън дрън. Няма човек, който да спазва диета и да качва, било то с или без кафето. Ще прияма,ч е не си свалила кг, но да си качила е абсурд. Явно са ти грешни разбиранията за диета.
Много се дразня на такива мнения.

Не е толкова абсурдно!Някои хора качват кила,въпреки ,че са на диета.Зависи на какви храни наблягат по време на диетата и от какви се ограничават. Wink

# 145
  • Мнения: 258
аз сега го пия за първи път-на вкус не е лошо а и ми бяха казали че било едва ли не полезно. Rolling Eyesс килограмите нямам проблем та го пия по-скоро за да го "пробвам" Wink

# 146
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 695
Кафето определено ми намалява значително желанието за сладко, което много ме радва.
На вкус дори ми е приятно.

# 147
аз пия втора опаковка вита голд и чак сега загрях че пъпките които ми излезнаха по челото може да са отнего(преди това никога съм нямала пъпки) Sick
Някой да му се е случвали нещо такова? #Cussing out

И на мен в събота ми излезна уж само 1 пъпчица на челото, но вчера беше ужас. Няма от какво друго да е освен от кафето, така че не си сама Sad И без това няма ефект при мен, така че го спирам. За мен също е нетипично да ми излизат пъпки по лицето

И на мен след 5-6 пакетчета ми излязоха няколко пъпки по челото, а апетита ми не намаля

# 148
  • Мнения: 583
От къде се купува и става ли за тинейджъри. Дъщеря ми е на 16 години, доста напълня от пубертета и са и препоръчали това кафе. Мене обаче ме е страх да и дам да пие такива неща, тъй като все пак расте и не зная дали няма да даде вредни реакции при нея. Моля, ако някой е наясно или има в упътването на това кафе нещо по въпроса да пише. Praynig
мери, не знам дали става, но по-добре се консултирай с лекар. напълняването в пубертета много пъти не е от хранене, а от хормони. на 16 г и аз бях 65кг-на 18 без диети-48кг и оттогава подържам 50 кг +- 2/без ограничения/.рационалното хранене и движението ще и се отрази по-добре от едно кафе/създадено повече с цел печалба и незнайно какво съдържа/!
За д-р Байкова: не ви ли прави впечатление, че тая жена е полазила навсякъде? Рекламира всякакъв род хапове и хранителни добавки за отслабване и в същото време прокламира здравословно хранене, диети и НЕ-пиене на хапчета. Как поне веднъж не се спря на нещо конкретно?!
добре и плащат за реклама, която е най-добра изречена от устата на медицинско лице!

# 149
Абсолютно вярно! Дъщеря ми изпи само две пакетчета и също се изрина по цялото тяло, и то много лошо - приличаше на копривна треска. Оправи се с лекарства. При кафето Вита голд хром пиколинатът е токсичен и е възможно той да предизвиква изривите. надушвам, че производителят е някоя от големите мутри.

Общи условия

Активация на акаунт