Идва вече Февруари, вадим две чертички кой където свари - 153

  • 26 855
  • 695
  •   1
Отговори
# 615
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Благодаря за съветите, за сега си направих един чай с лимон, ама толкова да не обичам да пия чай  Sick
Ако до следобяд няма някакво подобрение ще отида за осцилококцинум

# 616
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
сега си направих един чай с лимон, ама толкова да не обичам да пия чай  Sick

Я си помисли пак, дали не обичаш чай?  hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

Шегата настрана, ама оздравявай бързо.  Hug

# 617
  • Варна
  • Мнения: 10 613
Съвета ми е да не чакаш,щото ако е грипа събаря бързо,а и ги разкарай тея чайчета,освен ако не са "мухлясали" Mr. Green

# 618
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Пънче,аз пия цитросепт
забрави за цитросепта! той чисти токсини, които след О. отиват директно в кръвта, но лигавиците са много чувствителни и може да преминат през тях, а сега както си след трансфер, вероятността да отидат в ембриона е гигантична!!!
Маре АБ може да повлияе на качеството на яйцеклетката и микрофлората на влагалището, така че ако повлияе най-много да не ти е коректна МБ .. а за изследването на прогестерона, по-точно от това, което съм обяснила, не мога да обясня, съжалявам ..

# 619
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
 hahaha hahaha hahaha
Не е лош чая, но предпочитам капучино  Mr. Green
ММ миналата седмица ми се сополивеше, дано да не е някой вирус  Praynig

# 620
  • Варна
  • Мнения: 10 613
Меци,това беше преди трансфера,сега съм здрава физически и зле психически hahaha hahaha

# 621
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Естелка добре, но и за всички други пиещи въпросното нещо се отнася същото .. аз лично цитросепта доста го уважавах, докато не дадоха по новините преди време, че съдържа токсична съставка, която не я дават и на животни, пък камо ли на хора и дори бяха отнели лиценза на фирмата за производство и разпространение, докато не си оправят добавката, но щом сега пак го намирате, явно са го оправили

# 622
  • София
  • Мнения: 3 568
Колко време след прием на АБ е добре да се направи МБ? Миналата седмица, за пръв след близо 8 години, се обзаведох с цистит. Знам, че минава и без АБ, но не издържах и взех ципрофроксацин.

# 623
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз знам, че минимум 20 дена след АБ може да се прави МБ.

# 624
  • София
  • Мнения: 3 568
Ясно, значи прегледът другата седмица отпада за по-късно. Добре че попитах.

Шоко, как са при теб нещата?

# 625
  • Мнения: 533
Шоки и на мен ми харесва повече капучиното. hahaha hahahaПънче, браво ,еднакъв вкус имаме.
Смайлче,стискам палци да е успешно инсето. Hug
Естелче,малко остана.И теб те мисля,дано да ни зарадваш с хубави новини.
Маре,супер новини,много се радвам като чуя за сериозни лекари.

# 626
  • Варна
  • Мнения: 10 613
Естелка добре, но и за всички други пиещи въпросното нещо се отнася същото .. аз лично цитросепта доста го уважавах, докато не дадоха по новините преди време, че съдържа токсична съставка, която не я дават и на животни, пък камо ли на хора и дори бяха отнели лиценза на фирмата за производство и разпространение, докато не си оправят добавката, но щом сега пак го намирате, явно са го оправили

Това за мен не е вярно,според мен прекалено много хора почнаха да го ползват и аптечните гиганти се задействаха Peace

# 627
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Естелка предполага се че БНТ, като единствената държавна телевизия, и Агенцията по лекарствата, мислят повече за здравето на населението, отколкото за нечия печалба .. няма да се изненадам и да е обратното, но аз предпочитам да заложа на сигурното и да не се тровя доброволно още повече, отколкото съм натровена вече Peace

# 628
  • Мнения: 1 185
Един бърз въпрос -може ли да се пие кидни чай или др за цистит?пречи ли че съм ~5ден след ову  bouquet

# 629
  • Мнения: 1 721

Ели, за да не се стигне до подобни спазми на тръбите, в Бг се слага пълна упойка, но при нея ще е различна процедурата, доколкото разбирам.


Моме, на мен не ми слагаха упойка, но и не е стоял въпросът дали искам. Това беше във Виена ин витро център (в Токуда).

Общи условия

Активация на акаунт