Лунна диета

  • 72 457
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Успех момичета  Flutter Засега се справям - ще видим утре до кога ще издържа  Blush

# 721
  • Мнения: X
Добър вечер, лунички! Днес бях на комбиниран чай и малко мед (отделно), но въпреки меда ми е доста отпаднало. Е, издържа се. Утре смятам да се захраня с кисело мляко и някакви плодове.
Спокойна безлунна нощ ви желая!   bouquet

# 722
  • София
  • Мнения: 3 511
Аз вече приключих тази фаза (нищо, че още не е започнала)  Laughing 
Така се получи, че вчера цял ден карах на малко грозде и много чай и вечерта реших да продължа и не вечерях- пих само чаша вино. Днес се очертава след обяд да хапна нещо чак.
Броя го за успешно! 
Между другото кантарът отчете 2 кг надолу (не бях толкова стриктна, колкото ми се искаше)
 bowuu
Успех на всички ентусиасти!  Hug

# 723
# 724
  • Мнения: 1 558
Аз я изкарах днес, че утре няма как да не ям. Последно време много се излагам, изкарам цял ден и накрая се омажа, ooooh! трябва да се стегна.

Успех лунички!

# 725
  • Мнения: X
Аз пък се омазах вчера.  Stop Днес съм на диня.
Приятна вечер и успех, лунички!

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
днес съм на чай и айран Crazy

# 727
  • Мнения: 911
Чай, чай, чай ... утре ще продължа до обяд на вода. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 15 748
Здравейте момичета   bouquet

Бих искала да се пробвам и аз с лунната диета, пък да видим дали ще има резултат. Имам да свалям около 4-5 кг, но те са най-трудни за сваляне  Rolling Eyes

Започвам с Монодиета, след това ще премина на Зоната, но ми се иска по време на фазите на луната да правя Лунната диета.
И по този повод искам да попитам - кога е следващата фаза за лунуването? Мога ли вместо фреш от плодове и зеленчуци да приемам чай, кафе и кис.мляко?
Благодаря предварително за отговорите ви - лека и спокойна нощ желая  Hug

# 729
  • Мнения: X
Следващата фаза е на 29 (събота) от 21:36..За чая няма проблем(без подсладители)..за кафето мисля, че малко е позволено, но когато лунувам на мен лично ми прилошава от него..за киселото мляко не съм на сто процента сигурна, но мисля че не става..освен ако не е айрян примерно..Браво на всички, които се справяте толкова добре   bouquet ..като дойде септември се надявам и аз да се включа във вашите редици..

Вяра също може да пробваш това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641772.0 Не е популярно в България, но в чужбина има много доволни. Аз също имам 4-5 килограма за сваляне и за две седмици на този режим съм много доволна!

Хубава и слънчева седмица на всички  Hug

Последна редакция: пн, 24 авг 2015, 09:18 от Анонимен

# 730
  • Мнения: 15 748
Следващата фаза е на 29 (събота) от 21:36..За чая няма проблем(без подсладители)..за кафето мисля, че малко е позволено, но когато лунувам на мен лично ми прилошава от него..за киселото мляко не съм на сто процента сигурна, но мисля че не става..освен ако не е айрян примерно..Браво на всички, които се справяте толкова добре   bouquet ..като дойде септември се надявам и аз да се включа във вашите редици..

Вяра също може да пробваш това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641772.0 Не е популярно в България, но в чужбина има много доволни. Аз също имам 4-5 килограма за сваляне и за две седмици на този режим съм много доволна!

Хубава и слънчева седмица на всички  Hug

Много благодаря за изчерпателната информация  Hug
Само още един въпрос имам - от 21,36 на 29,08, до 22,06 на 30,08 ли е продължителността? Т.е. в събота мога да ям и лунуването всъщност ще е в неделя така ли? Или трябва да е цялата събота и цялата неделя?
Извинявай за въпросите, но никога не съм я правил до сега и искам да я направя правилно  Peace

# 731
  • Мнения: X
Да реално тази луна е в неделя..започва събота вечерта (21:36) до неделя вечерта (22:06)

# 732
  • Мнения: 911
Да реално тази луна е в неделя..започва събота вечерта (21:36) до неделя вечерта (22:06)
Защо в неделя до 22:06 ч.?

На луната пия - вода, чай /на 2л. слагам 1-2 суп. л. мед/, пресни плодови и зеленчукови сокове.

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 09:39 от СГГ

# 733
  • Мнения: 15 748
Да реално тази луна е в неделя..започва събота вечерта (21:36) до неделя вечерта (22:06)
Защо в неделя до 22:06 ч.?

На луната пия - вода, чай /на 2л. слагам 1-2 суп. л. мед/, пресни плодови и зеленчукови сокове.

Т.е. мога да направя деня да е само на плодове и фрешове така ли? Или само сокове трябва да са?
А по колко кг. сваляш в този ден?

# 734
  • Мнения: X
Да реално тази луна е в неделя..започва събота вечерта (21:36) до неделя вечерта (22:06)
Защо в неделя до 22:06 ч.?

Наскоро четох че се спазва 24 часа и 30 минути. Не мога да ти обясня защо е така. Но половин час не мисля че е от голямо значение.
Има различни вариации за спазване на лунната диета. 

Общи условия

Активация на акаунт