Лунна диета

  • 72 308
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 15 609
Успех с диетата днес момичета  Hug

Един бърз въпрос - може ли да се пие кленов сироп, разтворен във вода и сок от бъз?

# 736
  • Мнения: 911
 wavey

Успех с диетата днес момичета  Hug
Един бърз въпрос - може ли да се пие кленов сироп, разтворен във вода и сок от бъз?
Не знам дали може.
По време на диетата не се яде, а само се пият прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед и минерална вода. - http://fazinalunata.com/bulgarian/lunna-dieta/24-chasova-lunna-dieta/

На луната пия - вода, чай /на 2л. слагам 1-2 суп. л. мед/, пресни плодови и зеленчукови сокове.
Т.е. мога да направя деня да е само на плодове и фрешове така ли? Или само сокове трябва да са?
А по колко кг. сваляш в този ден?
Аз съм 53 кг. /165 см. и свалям около 700 - 1000 г., но половината ги връщам до следващата Луна.
Ако не се чувствам добре си хапвам - плод или зеленчук.
Тази сутрин бях на  goodscale - 52.8 кг. и след лунуването пак ще се тегля

Успеххх ...

# 737
  • Мнения: 15 609
wavey
Успех с диетата днес момичета  Hug
Един бърз въпрос - може ли да се пие кленов сироп, разтворен във вода и сок от бъз?
Не знам дали може.
По време на диетата не се яде, а само се пият прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед и минерална вода. - http://fazinalunata.com/bulgarian/lunna-dieta/24-chasova-lunna-dieta/

На луната пия - вода, чай /на 2л. слагам 1-2 суп. л. мед/, пресни плодови и зеленчукови сокове.
Т.е. мога да направя деня да е само на плодове и фрешове така ли? Или само сокове трябва да са?
А по колко кг. сваляш в този ден?
Аз съм 53 кг. /165 см. и свалям около 700 - 1000 г., но половината ги връщам до следващата Луна.
Ако не се чувствам добре си хапвам - плод или зеленчук.
Тази сутрин бях на  goodscale - 52.8 кг. и след лунуването пак ще се тегля

Успеххх ...

Благодаря за инфото  Hug
Аз вчера бях на кисело мляко цял ден и до днес бях - 0,8 кг.
Днес съм вече 53,0 кг, висока съм 156 см - утре ще дам отчет как е минал лунния ден днес. Направи ми впечатление, че вчера вечерта започнах да ходя до WC доста често и явно доста вода съм махнала. Днес, обаче не е така, та се чудя дали ще има някакъв ефект - да не взема да я задържа  newsm78. Иначе съм на 1 л. вода до момента, 1 чай и 0,5 л. фреш от круши. Ходих и на фитнес малко, сега ще пия още един чай. Ако съвсем не успея да удържа съм приготвила малко грозде, като резервен план, пък ще видим
Успешен ден на всички   bouquet

# 738
  • Мнения: 911
Добро утро!

Аз продължавам на вода до около 13 часа.
Лек ден!

# 739
  • Мнения: 15 609
Добро утро и от мен.
Отчет от лунуването - за два дни съм - 1.5 кг. Не успях да издържа само на сокове, затова хапнаха два пъти по малко грозде. До сряда смятам да карам на плодове и салати, а в четвъртък ще направя пак 1 ден на кис. мляко. И ако имам възможност ще ходя на фитнес всеки ден.
Успешен ден момичета   bouquet

# 740
  • София
  • Мнения: 3 483
Здравейте!   Heart Eyes
Ми, аз не знам дали точно лунуване изкарах... ама си беше луда работа  hahaha
Седя си в четвъртък на двора на вилата и виждам изгрява една огрооомна луна... "утре е денят"- викам си и си се доверявам на себе си, не проверявам никъде. В петък цял ден на чай и малко грозде, изкарах и до обяд в събота.
Вчера сутринта като станах пък и докато пътувах към работата, пак гледам една огрооомна луна и си викам..."аз май се обърках в петък, днес ще е пълнолунието" и пак чай и джинджифилова лимонада... ама вечерта хапнах.
То вече бях и проверила кога точно е фазата.... Laughing
До следващото луДуване!

# 741
  • Мнения: X
Здравейте!  Hug
Вяра, браво за резултата   bouquet Мами добре си си полуДувала, дано да има ефект поне..
Забелязах, че сме на 50-та страница, а мацката която е пуснала темата преди година и половина не се появява, ако нямате нищо против ще пусна нова тема, като ще променя първата страница..с нова информация..
Честит нов месец! Дано е изпълнен само с положителни емоции!
Лек и успешен ден! Hug

# 742
  • Мнения: 911
Меpи Чакам новата тема. Wink

# 743
  • Мнения: X
Лунички, имаме си нова тема..ако нещо не ви допада споделете..

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=868491.msg31498884#msg31498884

Общи условия

Активация на акаунт